Модни консултации - 71

  • 83 599
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 073
Здравейтее момичета, от къде мога да си намеря такъв панталон, не държа да е розов, може и нещо в черно, дори и бяло.

# 61
  • София
  • Мнения: 17 779
Много изискано, Ли Лу, не ти се вижда лицето, но съм сигурна, че и то е с аристократично излъчване.

# 62
  • Мнения: 3 729
Имам предвид  подобни.
content://com.android.chrome.FileProvider/images/screenshot/16712635764551500384604.jpg
Мисля, че мъжките не се водят фишу..

# 63
  • Мнения: 5 268
The Catcher in the Rye, благодаря ти, стана ми приятно Relaxed Като нося онези обувки Aya Bird, ми е най-добре, ако ме питаш, но не мога да ги впиша в нормалния ми живот, затова се нося по-класически Grinning

Витаминче Joy Със сандали нямахме, но с полуотворени обувки - да. Оказа се, че някои са пътували със скутери до вкъщи. Другата година аз ще си нося втори чифт обувки за прибиране, срам - не срам Grinning

biology girl55, според мен такива продаваха Веро Мода, но с друг колан. Имаше още една подобна марка в Peek and Cloppenburg, Villa може би. Не се сещам друг физически магазин.

# 64
  • Мнения: 1 073
Ли Лубра раьгледах в about you има подобни, но ми изглеждат, по летни. На мем ми трябва нещо подобно но за сега. От много време виждам момичета с такъв модел панталони и дънки и юного ме кефят но никъде не сък попадала на тях, та ако няккй е виждам пофобни дънки и панталони, интересуваме основно набора, да помага хах. 😳

# 65
  • Мнения: 11 007
Това не са ли панталони paper bag? Бяха много модерни, но скоро не съм виждала да носят и продават.

# 66
  • Мнения: 1 456
Paper Bag, наистина май им минава модата. На мен ми правят коремче, дето го няма. В Зара има подобен, но модерен сега модел панталон с колан, страхотно стои. В много цветове, някои дори намалени.
Ето линк:

https://www.zara.com/bg/bg/share/-p04387630.html?utm_campaign=pr … ovil&v1=207142215

# 67
  • София
  • Мнения: 865
Здравейте, дами! Бих искала да попитам, знаете ли, къде в София има богато разнообразие от вечерни рокли (за НГ) в големи размери 42-44 за високи момичета (184 см)? Разбира се и на някаква по-различна цена.

# 68
  • Мнения: 39 409
С какъв панталон/пола бихте съчетали риза тип "прегърни ме", така че "панделката", която се получава на гърба да не се бие с талията от панталона/ризата. Оказа се, че всичко ми е голямо и ще трябва да купя нещо за съчетание с тази риза, та искам и вашите идеи.

# 69
  • Мнения: 5 715
Аз бих я носила с широк панталон с висока талия. Опитай се да вържеш панделката отстрани, като я прекараш два пъти през талията, ако е достатъчно дълга.

# 70
  • Мнения: 1 073
Здрвейте мацки, аз такъв панталон не намерих но си намерих подобни дънки,не знам може би зависи от модела но моите не ми правят нито коремче, нито изглеждам дебела в тях. А колкоъо дали са модерни, мен не ми пречи и да не са топ мода в момента😁, аз от мнохо време исках такъв модел, но точно когато бяха модерни бях бременна.
Сега да ви попитам как бихте съчетали черна и бежава плисирана пола. Става дума за 2 отделни поли.. Искам нещо по интересно, това коеро бих напеавила аз е  блуза тип кроп топ, ама не супер кроп, или боди под нея, но ми се иска нещо по интересно и разчупено. Да подчертая в бебе съм, но зимата принципно ходя с боти или ботуши с висок ток. Светлата пола дали е твърде лоша идея да се носи с черни боти и палто..

# 71
  • Мнения: 5 268
С какъв панталон/пола бихте съчетали риза тип "прегърни ме", така че "панделката", която се получава на гърба да не се бие с талията от панталона/ризата.
И аз бих носила с висока талия. Не намерих снимки на панделка отзад, но ето някои примери:

Скрит текст:

 

biology girl55, може да се носи и със светло, и с тъмно облекло според мен.
Скрит текст:

# 72
  • Мнения: 9 193
високата талия е пълен ужасон за мен, въпреки `e оптически прави дъълъг крака
Аз обаче, имам чувството"че ми души корема" , ако мога така да се изразя  Wink
продължавам да си нося ниска талия - но доста трудничко намирам вече

Последна редакция: пт, 23 дек 2022, 10:23 от pinko

# 73
  • Мнения: 2 001
високата талия е пълен ужас за мен, въпреки оптически прави дъълъг крака
На мен ми издължава ханша Wink разширява талията и ми прави корем. Заради структората ми. Колежката ми е по скоро като пясъчен часовник ( много тънка талия, широки бедра с тенденция за бричове ) и и стоят страхотно.  

За парти си купих панталон целият в пайети Smile още не мога да повярвам. Също, че е и дълъг и разкроен в крачолите тип flare, покрива обувките - е това нещо как удължава краката ми ....с ниска талия е и сега остава да реша с какво да го облека в горната част Wink

# 74
  • Мнения: 2 436
Мина и нашето коледно парти, без пайети, без блясък, без дантели.Студено ми беше преди да изляза и дори не се гримирах, но пък беше удобно. Добре, че чантата/клъча и шапката бяха червени, но нямам снимки с тях.

Последна редакция: сб, 24 дек 2022, 09:53 от goddess-outnocontact

Общи условия

Активация на акаунт