Модни консултации - 71

  • 83 647
  • 760
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 798
На 12-та страница да се разпиша и аз в темата, докато приготвям празничните ястия Grinning

За Бъдни вечер сме сами у дома, утре - цялата фамилия от двете страни, пак у нас. Ще си облека рокли и обувки с ток. Все пак това са си празнична вечеря и обяд.
На Нова година - в ресторант с приятели. Отново рокля, но по-официална.

Панталони с висока талия харесвам и нося. На мен са ми удобни. Не ме "душат", по-скоро са ми свободни в талията. Затова предпочитам да са от меки материи с широк колан от същата материя, който позволява пристягане или точно пейпър баг.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531

Някой има ли идея това яке от къде може да цъде закупено?

# 77
  • Мнения: 1 622
Весели празници момичета! Бъдете много здрави и си носете новите дрехи с удоволствие! 🎄

Споделям две визии които ми харесаха



Тези дни вкъщи и се наслаждаваме на червени пуловери и коледни чорапи. 🎁

# 78
  • Мнения: 75
Здравейте,

Необходима ми е вашата помощ Blush След два месеца сме канени на сватба на близка роднина, а аз нямам подходяща рокля, нямам и идея за модел.
Ще съм благодарна да получа идеи, както и да ми препоръчате сайт с официални рокли, тъй като разполагам с много ограничено време за обиколки по магазините.
Благодаря Relieved

# 79
# 80
  • Мнения: 31 317
Здравейте, дами! Бих искала да попитам, знаете ли, къде в София има богато разнообразие от вечерни рокли (за НГ) в големи размери 42-44 за високи момичета (184 см)? Разбира се и на някаква по-различна цена.
В Елизабет вижте какво има.

# 81
  • Мнения: 243
Здравейте! Обичам да ви чета и чак сега се осмелявам да се включа. Първо да кажа, че съм пълен моден профан, или поне за такава се смятам. Никога нямам нужното самочувствие при пазаруване и при обличане. Много много рядко се харесвам и това винаги оказва влияние върху самочувствието ми. Иначе, когато видя някаква дреха или обувка на някого или в магазин много ми харесват. Купувам го и после почвам да се чудя с какво да го съчетая, да не изглеждам нелепо.....
Искам съвет от вас: Купих тези боти . Много си ги харесах... Пристигнаха и сега започвам да се чудя да ги задържа или не....
Въпросът ми е с какво битхе съчетали и какво бихте изключили като комбинация цветове и модели дрехи с тези боти? Да кажа за себе си, че съм дребна 158 см/ 54 кг., светла кожа, светли очи и кестенява коса. Само да уточня, че при мен винаги има проблем с намирането на обувки, защото съм размер 34,5 и рядко ми пасват обувки. Тези ми стават.
Благодаря предварително на всички отзовали се!

# 82
  • Мнения: 3 739
Аз имам няколко чифта подобни боти. На мен най-много ми харесват със скини или слим дънки. Нагоре със всичко с което си пасват цветово. Връхна дреха -зимно яке,кожено яке,палто..,въобще с много неща. Като глдам цвета на вашите не е претенциозен. Вадите,нещата с които ви се струва ,че си подхождат. Нареждате ги  до тях и избирате. Simple Smile

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Кожените клинове са хит този сезон, със скини дънки също ще стоят чудесно. Нагоре пуловери, ризи, кроп блузи с потник отдолу...изобщо цяла вселена от съчетания може да създадете.

# 84
  • Мнения: 3 635
Много груби обувки, приличат на ботори. За фин крак и дребничък ръст има толкова по-елегантни варианти.

# 85
# 86
  • Мнения: 1 436
Мн тъжно, от тук научавам. Жалко, харесвах я!

# 87
  • София
  • Мнения: 17 851
Здравейте, за много години!

Чудя се на тази чанта. Какво мислите, има ли мегдан за съчетаване?
Да дам малко инфо - всичките ми чанти са черни/бежови или червени. Нямам по- разчупени, а облеклото ми обикновено е изчистено, с класически кройки, така че ще бъде просто акцент, а не на свинче звънче, но пак имам съмнения, че е леко кичозна.. Леопардовата част е косместа.

# 88
  • Мнения: 4 431
Не се вижда чанта. Поне аз - не виждам друго освен твоя текст.

# 89
  • София
  • Мнения: 17 851
Оф, не съм качила Laughing Това е чантата.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт