Модни консултации - 71

  • 83 961
  • 760
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 084
На мен чантата ми харесва и за мен не е кичозна. Много добре седи както е съчетана със сивото палто на снимката. Спокойно би се съчетала и с друг цвят връхна дреха.

А за горните боти щом си ги харесвате и са удобни, ги оставете. Аз бих ги съчетала с широк панталон с висока талия, който е дълъг, да ги покрива или с bootcut дънки.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Чантата би била страхотен акцент на всеки цвят. Харесва ми.

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 6 527
И на мен ми харесва чантата, не е кичозна според моите възприятия.

# 93
  • Мнения: 39 740
Хубава е чантата.

# 94
  • Мнения: 2 447
+1 за чантата

За ботите нищо не бих изключила, ако ти стават и са удобни, носи си ги.
пп. Май само с традиционна офис рокля не ги виждам.

# 95
  • Мнения: 1 645
Честита Нова година, прекрасни! Бъдете много здрави!

Чантата много ми хареса 😍 определено ЗА.
Преди години си бях харесала подобна на My lovely bag, но така и не си я взех.

# 96
  • София
  • Мнения: 6 496
Харесва ми много чантата!
Може ли линк?

# 97
  • София
  • Мнения: 4 041
Момичета, много ми е чудно какво работиче, че ползвате такива чанти. Респект! Аз работя с документи, постоянно съм в движение и само големи тип tote ми вършат работа. Тази ми е последната:


https://m.aboutyou.bg/p/expatrie/chanta-tip-shopper-sophie-45523 … _campaign=product

# 98
  • София
  • Мнения: 17 902
Беше от фб група, но не стана. По тъп начин. Но както и да е, явно не е било писано.
Моделът е стар, но просторен - Фурла Мими. Сигурно се намира по чуждите сайтове.

# 99
  • Мнения: 3 854
Здраве да има 🙂 чантата е хубава, но ще си намериш още по-хубава.

Аз чакам тази

не устоях на лилавото

# 100
  • Мнения: 5 288
Аз работя с документи, постоянно съм в движение и само големи тип tote ми вършат работа.
Можеш с две - една малка, с която излизаш на обяд примерно, а втора, в която са обемните неща.

За много години, чантите са супер Nature Sparkles

# 101
  • Мнения: 2 313
Дааа, при мен си ходят жените с по две чанти - дамска и друга за документи, тип ученическа, но по фенси.

# 102
  • Мнения: 3 854
Така е най-удобно - с две чанти 🙂

# 103
  • Мнения: 502
И аз съм на същото мнение - за двете чанти. И винаги са ми се чудели колежки защо си купувам малки чанти като нищо не можело да се побере в тях, но пък всичко е въпрос на личен избор.

# 104
  • Мнения: 2 447
Да сте мяркали нещо такова? Може и да не е розова. На тази цената не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт