Модни консултации - 71

  • 83 855
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 924
В оптиката казаха, че трябва да не са много извити. Може вече да не в така, може и тази в оптиката да не е права. Аз си избрах класически авиаторски. И без това трудно си намирам модел за малкото лице. Mexx марка. Не бяха скъпи. Ако са ти запазени рамките после, можеш да ги продадеш с оригиналните стъкла или да ги подариш на някои да си го ползва.

# 691
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 536
Зари, много хубави рамки.
Аз лично харесвам стъклата да са по-светли от рамките, преливащи от тъмно горе към светло долу и очите леко да се виждат. Не са ми красиви изцяло плътно-черни стъкла, плашещи са ми. Така че при теб съм за кафеви.
Аз вече не трябва да сменям очила, преди известно време махнах диоптера с операция. Малко ми липсва, защото ми отиваха очила, но не бих носила само за аксесоар.
Слънчеви очила купувам много и всякакви. И въпреки че също нося големи, трябва да кажа, че адски ми омръзнаха. Тази година ще взема нещо различно - може би подобна форма, за тениски и дънки.

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 5 935
Интересно,че аз в лицето съм като охранен котарак, но големи очила никак не ми отиват, нито маска, нито ретро, нито просто големи стъкла. Нося предимно авиаторски, като стъклата са с градиента. Тъмни изцяло или огледални също са категорично НЕ за мен. Диоптричните са ми с класическа форма , но в малко по-различен цвят, тези пък за компютър са дори малки.

А сега с въпрос към petite дамите, от къде мога да намеря елегантно дамско облекло за изпращане в училище на девойката. Предпочитам костюм или гащеризон в свеж цвят, размер 30-32 /втория често е голям, зависи от модела/ или xxxs - xxs. Предпочитам бългаски сайтове за да е по-бърза доставката, евентуално връщането.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 937
И аз съм с голямо лице и с тези очила много се харесвах. От метала обаче взех да правя някаква алергия и се наложи да си взема изцяло пластмасова рамка. Сега пък от месец - два се боря с лещи.

Скрит текст:

# 694
  • Мнения: 596
Здравейте, нямам моден усет и трудно съчетавам дрехи, в резултат - обличам се консервативно. Преди няколко дни изненадващо се сдобих с тази рокля в зелено и в черно, харесвам се с нея, но не знам с какво да я съчетая като обувки и връхна дреха. Засега съм обличала черната, като сложих карирано бежово сако и черни равни ботуши до коляното. Зелената мислех да нося с бели сникърси и кожено яко в цвят коняк, но като пробвах не ми хареса като комбинация. Ако може да дадете съвет.
https://www.newyorker.de/bg/products/#/detail/03.01.203.0962/001 … =NONE&custom=sale

# 695
  • Мнения: 39 587
С каква връхна дреха бихте съчетали тези поли от еко кожа?


# 696
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
mariat, блейзър, яке/риза от деним, жилетка, худи дори.
Зависи от търсената визия.

Скрит текст:










# 697
  • Мнения: 39 587
Благодаря. Дъщеря ми има палто- риза, което е идентично като черната пола, но стоеше ужасно.  А имах някакви надежди, че ще стои добре.

# 698
  • Мнения: X
gala66, коняченото яке може би идва в повече. Не мога да си го представя, само така предполагам...С черно кожено и черните ботуши си я представям ок. Сникърсите с дънково яке бих комбинирала. Може и с някой блейзер да стане, но аз не се наемам да дам съвет.

# 699
  • Мнения: 3
Здравейте дами! Искам да попитам всяка една от вас с какви обеци обичате да носите коженото си яке?

# 700
  • Мнения: 1 636
С каквито и всичко останало.
Нося предимно сребро, малки обеци по ухото или перлички. Отиват си с всичко.

# 701
  • Мнения: 4 465
Здравейте дами! Искам да попитам всяка една от вас с какви обеци обичате да носите коженото си яке?
Скоро не бях чела по-забавен въпрос Grinning
Имам 4 кутии бижута - от златни, през сребърни, през сваровски, шарени метали и тенекета, пласмаси, плетки, камъни...
Всички изброени нося И с кожено яке.
Съчетавам с дрехата под якето Grinning

Последна редакция: сб, 18 мар 2023, 19:55 от Витаминче_

# 702
  • Мнения: 7 940
И аз като Витаминче!
Взимам предвид и прическата, с която съм (пусната/ вързана коса).
И с грима.
И с повода.

Защото кожено яке мога да нося и на рок концерт, и на стандартно излизане до магазина.
Тогава всичко от гореизбраеното е различно, включая и обеците.

# 703
  • Мнения: 2 709
И аз така- обиците са ми слабост!
Последно бях с едни халки тенекета от Синсей, които събраха много положително внимание.😂 Добре, че нямам чувствителни уши и понасям всичко.
И с перли съм носила кожено яке, не се сещам за ограничения за вид/ тип обеци.

# 704
  • Мнения: 1 636
И аз съм натрупала един несесер с обеци 😂
Обаче доста рядко си сменям сребърните с които съм си попринцип.
А ида ли в Parfois винаги нещо ми хваща окото и взимам.

Общи условия

Активация на акаунт