Модни консултации - 71

  • 83 611
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 066
Момичета, имате ли идея кой бранд облича гостите в предаването "Моето ново аз", вчера попаднах на едно преобразяване там и се влюбих в розовия блейзър, с който облякоха дамата. Отчаяно го издирвам.

# 706
  • Мнения: 2 439
В издирване съм на подобна рокля. Да сте срещали някъде? До около 200лв.
https://images.riverisland.com/is/image/RiverIsland/black-knitte … agePortraitLarge$

# 707
  • Мнения: 796
Anastasiya.glam, получи ли сникърсите от Mak-Shoes,  да споделиш как са като качество?

# 708
  • Мнения: 3 640
Anastasiya.glam, получи ли сникърсите от Mak-Shoes,  да споделиш как са като качество?
Даа..
Много удобни. Подметката е ортопедична и има извивки и меки възглавнички. Носих ги в понеделник за първи път и направих над 10хиляди крачки с тях и не ми направиха никакви мазоли. Езикът им не се върти настрани при ходене - нещо, което много мразя!
С две думи - доволна съм.

# 709
  • Мнения: 5 725
Канена съм на сватба следващия месец и съм се спряла на този костюм
 
Дали мога да го съчетая с тези обувки, които вече имам или го виждате по-скоро със затворени

# 710
  • Мнения: 1 131
На мен ми харесва костюм със сандали, а тези изглеждат и много добре, така че аз бих казала да Simple Smile

# 711
  • Мнения: 491
Anastasiya.glam, кои са удобните сникърси? Може ли линк?

# 712
# 713
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
А отговарят ли на размера? Те заменят безплатно, но не ми се занимава с връщане.

# 714
  • Мнения: 2 098
Отдавна ги гледам обувките на Мак и затова благодаря, Анастейша за полезната информация. С кеф да си ги носиш!
В дилема съм.
Днес пристигнаха ей тия сандали от еко кожа.
Не съм си купувала обувки различни от естествена кожа години наред, но реших да пробвам с тези, поради подметката. Удобни са, но нещо ...нещо ме "дразни" в тях, но пък за един сезон биват. 4 см са високи.
И после гледам ей тия

Естествена кожа, 5см височина /по-добре за мен/, но с тези извити върхове отпред? До сега съм нямала такива подметки. Удобни ли са? Само пискюлчетата на Малкият Мук липсват.

# 715
  • Мнения: 3 640
А отговарят ли на размера? Те заменят безплатно, но не ми се занимава с връщане.
Нося 36 размер и ми станаха перфектно. Simple Smile)

# 716
  • Мнения: 1 472
Точно обувките с връх нагоре - като тези сандали - са най-удобните. Не ми изморяват краката. Наскоро си взех обувки на токче и пак така върхът е нагоре - супер удобни.
Бих върнала изкусвеняка. Вторите и изглеждат в пъти по-добре щ.
Естествена кожа, 5см височина /по-добре за мен/, но с тези извити върхове отпред? До сега съм нямала такива подметки. Удобни ли са? Само пискюлчетата на Малкият Мук липсват.

Последна редакция: пт, 24 мар 2023, 10:57 от HappyRSmile

# 717
  • Мнения: 3 537
Pink Dress,
Моля ти се… откажи се от тази хрумка!

# 718
  • Мнения: 2 098
Pink Dress,
Моля ти се… откажи се от тази хрумка!

От изкуственяка ли?!

За тях после, сега за тези да попитам



Току що пристигнаха, супер удобни и стабилни, но така ужасно тропам с тях като вървя. До сега съм нямала сандали с такава подметка, като чукани са, с холандското сабо сигурно се върви по безшумно.

Иначе белите сандали са супер леки, меко ходило, анатомично стъпало, безшумни при вървене...

# 719
  • Мнения: 2 849
Pink Dress, от мен - НЕ! и за двата чифта.

Общи условия

Активация на акаунт