Пъзели - юбилейна тема 50

  • 21 655
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 318
Тони, благодаря за новата тема!
Напоследък и на мен не ми остава време за редене, а и нещо желанието ми се позагуби Grinning
Все пак отворих този https://www.ozone.bg/product/eurographics-eg60000790-eurographic … hristmas-cottage/, като се надявам да не ми е последния за тази година. Иначе ми стана любопитно колко пъзела съм наредила от януари насам - изброих ги 59

# 16
  • Свищов
  • Мнения: 874
Ох, момичета...детските броят и се, че с малката по едно време редихме по 2-3 детски на ден. По разбираеми причини аз не редя в момента, даже ще си занеса принадлежностите полека-лека у дома. Малката е доста зле, аз междувременно съм и на работа (за щастие най-накрая онлайн и поне имам предимството като стане време да ѝ дам лекарствата). ММ още е в чужбина, а у дома още не се е оправило от наводнението....не знам в каква серия изпаднах. Време да ям и да спя нямам. Снощи съм ревала, че ми се спи, а по цяла нощ будувам с детето. Сега поне заспа, но я хвана вчера другото ухо и пак пищи от болки....нямам търпение да става събота-неделя и да си идва ММ, да си отидем у дома и да си влезем в обичайния коловоз. Дано успеем и някой пъзел да наредим тримата. Казах на моя мъж, че повече разделени не пътуваме за повече от 1-2 дни. Тжой иска да ме пуска почивка да отида някъде сама за седмица...но аз разбрах, че у дома и със семейството си е най-хубавото нещо но света.

Извинявам се за лиричното отклонение. С krisinka се разбрахме да пратя пътуващия Гибсън като се поосвободи, че сега има друго два за редене. Тя е последна в списъка. Гледам Ви красотите и се радвам.

А сега въпрос - покрай световното съм си наумила да търся футболен пъзел. Огромен футболен фен съм. Видях този: https://www.ozone.bg/product/heye-29205-10-pazel-heye-ot-3000-ch … football-history/, ама да мен това няма нареждане. Ще ми се нещо от типа на колажи футболни. Не искам само футболисти да има, ама да е реален, а не с човечета. Някой да е мяркал нещо подобно? Ако не ще се възнаградя с показания по-горе, ама ще има да го редя до другото световно сигурно....или поне до европейското.

# 17
  • София
  • Мнения: 271
Мимок, откъде си купила рамките?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 248
Мимок, откъде си купила рамките?
най-евтините от ИКЕА. Купих и от JUSK, сега са намалени на 15лв.
https://www.ikea.bg/products/decoration/frames-pictures/frames/f … 50x70-sm/60300374

Ядосвам се, че една рамка е по-скъпа от пъзела.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 993
Кремче, пожелавам ти скоро всичко да свърши и да с излезеш от тази лоша серия.Изпращам ти цялата си положителна енергия.
Тони, благодаря за новата юбилейно-коледна тема.Heart
Chibli,аз много харесвам точно тази художничка Сали Рич,имам четири пъзела пак Блубърд с нейни картини.Тези от 6000ч, спрямо размера предполагам,че ще бъдат с дребни части.Висящ остава въпроса в колко плика са 2х3000 ми изглежда най-вероятно.

# 20
  • София
  • Мнения: 271
И аз рамкирах един с такава от ИКЕА (в черно), но остава малко празно пространство по дългата страна и се дразня. При теб пъзелите са паснали перфектно! Но мисля, че моят пъзел с малко не достига 50 х 70 и няма как - явно зависи от марката.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 152
Здравейте! Един съвсем нов вид пъзели се предлагат от Флипп, а арт серията с участието на Светлин Велинов за Коледа е страхотна!  Heart
https://www.flipp-shop.com/produkt/wooden-interaktiv-puzzle-goblindom-xmas/

Последна редакция: ср, 14 дек 2022, 11:27 от elle.kv

# 22
  • Мнения: 691
И аз да се разпиша в новата празнична тема.
Пеперудите на Clementoni


Предизвикателство, който го реди за време много добре да разгледа картината преди да пусне хронометъра.
В събота на 17 се събираме, трябва да довършим, а дано. Който може да дойде, да идва, че има много работа Joy

# 23
  • Мнения: 6 898
Е туй то, не знам кога друг път бих могла да наредя Кубо на пъзел, или фонтанчето в морската или трета буна където преди години ходех на плаж с детето Joy
Интересна ниша сте подхванали, ако приемате градивна критика за мен подборът на изображения не е достатъчно добър. Корабът майка например изглежда добре, но другите са снимки щракнати набързо, без достатъчно замисъл и обработка. Частта с мистериите изглежда като интересно допълнение. Това, че може да се избере видът на формите също е добра идея.

Кремче, да се оправя бързо детето и да се нареди всичко скоро Hug

# 24
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Весе, брой 30 части от мен на 17-ти, ще дойдем! Joy

Креми, няма по-гадно нещо от това да ти е болно детето, пожелявам ти от все сърце да се оправи възможно най-бързо и да посрещнете заедно и здрави Коледа.

# 25
  • Мнения: 4 028
На 17.12 каката ми има концерт в Банкя. Ако свършим на време ще дойдем след това. На същото място, нали?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 248
на 17.12. от колко часа сте? Ако мога ще дойда Simple Smile

# 27
  • Мнения: 422
Предният път се събрахме от 11.00 часа.  Предлагам пак толкова.

# 28
  • Мнения: 6 898
Аз поръчах един пъзел, не издържах Joy Взех коледния Колин Томпсън на Равенсбургер, че по принцип го исках, а и е намален в озон и най-якото, пак ми пуснаха безплатна доставка до офис, на последното вече везните натежаха Joy Но един брой не е зле, лошото е, ча пак почнах да пълня количката, има кобъли по 11 лв., как, кааааак да устоиш Rolling Eyes Но още не съм поръчала, да видим дали ще издържа.
Че имам и един кашон тук на работа, който стои от няколко месеца, а май няма да е зле да си го прибера тази година Joy

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Благодаря за новата тема Simple Smile
За съжаление няма да мога да дойда на 17 декември, имам обучение и в събота и в неделя.

Общи условия

Активация на акаунт