Пъзели - юбилейна тема 50

  • 21 595
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 379
Бухтичка, само да ти кажа непоискано, че ако си сметнеш оставащите дни до септември и броя пъзели за билетчето, трябва да се освобождаваш грубо по пъзел на три дни.
Така че за кобълите хм... Smiling Imp Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 31
  • Мнения: 690
На 17 се събираме на същото място, католическата катедрала Св. Йосиф, от 11 натам, миналия път стояхме до към 18.00.

# 32
  • Мнения: 422
На 17 се събираме на същото място, католическата катедрала Св. Йосиф, от 11 натам, миналия път стояхме до към 18.00.
И беше много хубаво, че се запознахме лично. Ако някой още се колебае - да спре и да идва Simple Smile , няма да съжалява.

Бухтичка, само да ти кажа непоискано, че ако си сметнеш оставащите дни до септември и броя пъзели за билетчето, трябва да се освобождаваш грубо по пъзел на три дни.
Така че за кобълите хм... Smiling Imp Stuck Out Tongue Closed Eyes
А, що? Може и по два на шест дни Stuck Out Tongue Closed Eyes Така по - поносимо изглежда Joy

Преди малко снимах една кола на служебния паркинг - заприлича ми на Britto. Дали съм изпаднала в абстиненция от нередене ?! Rolling Eyes
Скрит текст:

# 33
  • Мнения: 6 892
Бухтичка, само да ти кажа непоискано, че ако си сметнеш оставащите дни до септември и броя пъзели за билетчето, трябва да се освобождаваш грубо по пъзел на три дни.
Така че за кобълите хм... Smiling Imp Stuck Out Tongue Closed Eyes
Значи всичко е точно, тъй като редя точно по 1 на 3 дни. Само някак трябва да продавам АБСОЛЮТНО всичко и да забравя за по-големи пъзели Joy
Или пък да вдигна цената на 11 лв., ще намаля бройката с 10 пъзела, инфлация, какво да го правиш Rolling EyesJoy

Не успях да пиша за пеперудите по-рано, и на мен ми изглеждаха трудни и го бях разглеждала, точно това ме притеснява, че два часа пък съвсем ми се вижда невъзможно да си освободя накуп Rolling Eyes

Neita, баш Брито е според мен, аз нали го редих, същото Grinning

# 34
  • Мнения: 4 021
Един много приятен Black Sea от мен

# 35
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Йоанка, наистина е много хубав.

Аз редя коледните картички на Трефл, страхотни са.

Потвърждавам, че всички на живо сме супер Joy , а отчето беше толкова весел и гостоприемен, очарова ме.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 296
Какво ви става на всички, като ви чета, скоро няма да свършите Истанбул-а Joy Я да не се разсейвате Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 2 321
Използвам момента, докато дебна кашлицата на дребната, да ви зачета Simple Smile кремче, искрено ти съчувствам и стискам палци за скорошно оздравяване и излизане от серията
Време за редене нямам, но пък половинката ходи до Спиди днес и БЛАГОДАРЯ на моят дядо Коледа! Признавам си, че за няколко минути забравих за света покрай мен и се радвах като малко дете, трепета докато отварям и милите думи на картичката... Безценно Heart оставен под елхата да прави компания на единствената червена играчка

# 38
  • Мнения: 6 892
За втори път, снимката ми стана супер размазана, защото сутрин е направо нощ при нас Flushed Вечер като се прибера вече е тъмно, изобщо реденето на светло е мираж.
Festive Fireside
1000 части
Gibsons

# 39
  • София
  • Мнения: 8 553
Готова съм аз с hidden shapes и честно казано, наистина ми хареса доста Simple Smile Само не знам защо Трефл са решили да правят такива големи кутии - къде да ги държа, ако си купувам...


Olia T, krisinka, emjay, elfi_f, meggito - някой може ли да го приюти?

# 40
  • Мнения: 6 933
Дами, този има ли го някой, много ми допадат цветове, но май много се повтарят и ще е сложен, а ми трябва нещо по-лежерно
https://www.ozone.bg/product/pazel-cobble-hill-ot-1000-chasti-mi … ason-s-greetings/

Очертава се да продам малко книги и се чудя къде да вложа парите 😅
Между другото, гледам доставките до офис паднали на 3.99

# 41
  • Мнения: 496
Поръчах подаръци от любимия сайт миналия петък до магазина им в Студентски град като най-бърз начин за доставка. Утре е петък, поръчката още не е в магазина. Компенсираха ме с 10 лв. Но понякога парите нямат значение, а принципа. Защото очакваната дата на доставка беше 13.12.2022 г. И поне да бяха актуализирали информацията в сайта, та човек да има представа какво се случва. Не че ще променя нещо, но да се оплача. И да бяха казали още в началото, сега нямаше да мрънкам. Confused


При мен няма промяна в цените.

# 42
  • Мнения: 6 892
А аз си намерих това сладурче в амазон на преордър
Скрит текст:
Изглежда ми като много приятно пъзелче за разпускане, жалко, че нямам време за такива неща Joy
Опитах се да потърся други, но не ми излизат, натъкнах се обаче на това
Скрит текст:
Много са ми смешни кучетата, хвърлям го в любими, но малката още се затруднява с 300 части, та може би по-нататък.

# 43
  • Мнения: 6 933
Сега пробвах с няколко други града-3.99 е, явно само за София е 4.99.

# 44
  • Свищов
  • Мнения: 874
Момичета, страхотни коледни и зимни пъзели. Този на Black Sea много ми харесва и му се точа отдавна да го вземам, но и аз съм с проблема с мястото. Опитът ми показа, че държане на земята не става. Остава ми да ги слагам върху гардеробите, ама много високо....и ММ не стига там. Но ще видя...този месец се очакват допълнителни пари, та може да се само възнаградя за тежките 2 седмици с някой и друг пъзел.

Малката е по-добре, ама яко кашля от вчера. На оправяне върви, щом почва да се сърди за глупости. Най-накрая се и наспах.

Общи условия

Активация на акаунт