Повод за живот

  • 1 624
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
По-лесно е да намериш причина да се предадеш, но какво печелиш после... нищо, абсолютно нищо. Затова по-добрата причина е да продължиш Simple Smile И винаги виждаш после резултата Simple Smile Няма начин да няма начин Simple Smile Е моята причина Simple Smile Да живея Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
Самият живот е повод за живот...може да е тафталогия, но поне за мен е така  Peace 
Peace Peace Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами повода за живот е това,че майка ми ме е родила,отгледала,възпитала,жертвала се е за мен,както и баща ми разбира се.А смисълът на живота ми в момента е детето и мъжът ми естествено,защото ги имам,ако ги нямаше тях щях да имам някакъв друг смисъл,то е ясно.

# 18
  • Мнения: 1 100
Много ми се живее, много, много, мнооооого!
На първо място, заради брат ми, заради приятелите и веселите мигове, прекарани с тях.
Искам да завърша поне 3 висши. 1то - каквото искат нашите, за да им се отблагодаря. А другите 2 каквото си искам аз.
Живее ми се, заради някои малки мигове на радост. Дори 1 изречение, мисъл от книга или нещо друго на пръв поглед малко, може да ме вдъхнови и да изпълни дните ми.
Дори когато съм срината психически ми се иска да живея. Ей така на пук. Обичам препятствията. А може би си падам малко мазохистка.
Никога не бих се самоубила. За мен това е признак на слабост и безизходица. А изход винаги има. Както пише в подписа ми - Когато вратите ми са затворени, влизам през прозорците.  Wink

# 19
  • Мнения: 27 524
Това, че съм родена. Предостатъчно е.

# 20
  • Мнения: 4 734
Самият факт, че съм се родила е предостатъчен.

# 21
  • Мнения: 2 952
  Обичам  живота и искам да  живея  с хората ,които обичам.Сега имам още по-силна мотивация - искам да си  видя  децата   големи , щастливи , успяващи , да помагам колкото мога , да съм им морална и емоционална подкрепа, да ги обичам!!!!!!!!Мисля ,че няма да ми стигне  целия  живот да ги обичам!!!Затова искам да живея  до 120  Wink Peace

# 22
  • Мнения: 1 849
Единствения смисъл който има да съм на тази земя е да съм свидетелство за Бога. Да мога да разказвам на хората, затова което  Той направи за тях и, че могат да имат много по-добър живот сега и след смърта. Моят живот да е свидетелство за силата на Бога и любовта му към хората.
А за съпруга ми и децата ми, за тях само мога да благодаря!

# 23
  • Мнения: 81
любопитно ми е какво ще се случи след това/като на филм/. А когато съм в депресия- детето.

# 24
  • Мнения: 2 161
Единствения смисъл който има да съм на тази земя е да съм свидетелство за Бога. Да мога да разказвам на хората, затова което  Той направи за тях и, че могат да имат много по-добър живот сега и след смърта. Моят живот да е свидетелство за силата на Бога и любовта му към хората.

тОВА не го разбрах.

# 25
  • Мнения: 4 734
Не ти и трябва да го разбираш Laughing

# 26
  • Мнения: 1 568
Живеч,за да давам повод на детето си да живее,но на мен лично........... Sad

# 27
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 849
Всички, които обичам.
Музиката.
Уханието на липите.
Снегът.
Усмивките на приятелите ми.
Родният ми град, потънал в зеленина или облечен в снежен кожух.
Чашата горещо кафе, преди да седна да пиша.
Бъдещите ми деца Simple Smile

И всеки един момент, който спира дъха ми, усмихва ме, вълнува ме или ме разплаква от щастие че съм тук и живея.

# 28
  • Мнения: 1 080
Напоследък толкова много поводи за неживот имам .Едва се удържам .

# 29
  • Мнения: 1 568
Напоследък толкова много поводи за неживот имам .Едва се удържам .


И аз съм така!Щом не сме сами,значи имам много хора като нас,та да вземем да се напънем да поживеем мила!Горе главата!Животът може да стане и още по-гаден!! черен хумор,но...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт