Кога вече не можехте да си режете ноктите на краката сами?

  • 3 731
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
последните 2 мес.ми беше мисия невъзможна Laughing

# 16
  • Мнения: 2 818
Накрая си е трудна работа, особено ако ти е голям корема... Аз си хващам крака, все едно сядам по турски... но така крака е отвесно и няма добра видимост, но има все някаква...  ooooh!

# 17
  • Мнения: 119
В осми месец съм и ми е доста трудно, но се надявам до края да се оправям сама. Grinning

# 18
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
какъв е проблемът? Качих 22 кила и до последно съм се обгрижвала сама за всичко. Да си бременна не означава да си безпомощна, дори да се отнася за ноктите на краката ти  Laughing
Все едно аз съм го писала Peace.

# 19
  • Мнения: 4 668
До самото раждане всичко си можех сама  Grinning нямах подобни проблеми . Аз обаче качих 10 кг. за цялата бременност  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 978
Ох, накрая ми беше доста трудно. Аз го правех като сядах и повдигах крак настрани, никак не е удобно, но криво, ляво се получаваше. Препоръчвам ти да ползваш услугите на някой близък или да ходиш на педикюр. аз за съжаление не можех защото имам безобразен гъдел и имаше сериозна опасност да разбия нечия челюст

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Справях се сама до последно. Не мога да си представя да кажа на мъжа ми "отрежи ми ноктите" или "обръсни ми краката" Sick

# 22
  • София
  • Мнения: 2 044
Справях се сама до последно. Не мога да си представя да кажа на мъжа ми "отрежи ми ноктите" или "обръсни ми краката" Sick
LaughingИ аз така,не си представям мъжа ми да го прави

# 23
  • Мнения: 747
Можех, можех. Моя позната не само можеше, ами и на мъжа си ноктите режеше, че той солидарно с нея бая беше надебелял Joy

# 24
  • Мнения: 425
Помня,че още в 5 месец ми беше трудно даси правя сама педикюр .Сега съм в 8 и вече ме прави майка ми,а иначе съм качила 13кг и не мисля че те имат толкова голямо значение.

# 25
  • София
  • Мнения: 978
Справях се сама до последно. Не мога да си представя да кажа на мъжа ми "отрежи ми ноктите" или "обръсни ми краката" Sick

Според мен няма нищо неудобно или неестествено.

# 26
  • Мнения: 683
С първата бременност изобщо не разбрах, че трябва да ми е трудно. Ама сега бая зор виждам вече /а съм 7 м!!!/

# 27
  • Мнения: 2 631
До самото раждане всичко си правех сама - епилация, педикюр Peace

# 28
  • Мнения: 2 159
от 8-мия, мъжо ме обработваше Laughing

# 29
  • Мнения: 27 524
До последно нямах такива проблеми. Качих 6кг за цялата бременност и коремът не ми беше голям ( а имах доста едро бебе)  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт