Кога вече не можехте да си режете ноктите на краката сами?

  • 3 759
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 064
И аз докрая можех да си правя педикюр...е, в 9-я месец малко по-трудно, но все пак сама... Peace

# 61
  • Мнения: 214
Нямах такъв проблем

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Корема ми беше огромен в последните месеци,татито се грижеше за педикюра ми.  Laughing

# 63
  • Мнения: 11 032
Педикюрът не ме притеснява, но скоро ще трябва да ходя на кола маска - вече ми е трудно сама  Confused

# 64
  • Мнения: 259
Терминът ми е 22 декември... все още успявам с ноктите и обуването, но при възможност отстъпвам на таткото... Smile
/направо виждам звездички след трудното свиване и навеждане... smile3517 /

# 65
  • Varna
  • Мнения: 603
До края се справях сама, макар че в много интересни пози заставах докато си режех ноктите Laughing

# 66
  • Мнения: 316
До края успявах, ама в 9м. вече със зор Wink
Peace И аз така.
До края се справях сама, макар че в много интересни пози заставах докато си режех ноктите Laughing
Точно като теб правех едни "гимнастики" с краката и успявах  Joy

# 67
  • Мнения: 1 467
Много ми е трудно и сега, не знам какво ще стане по-нататък, но не мога да си представя някой да ми реже ноктите на краката Joy

# 68
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
До края си се справях сама.
Малко със странни стойки на финала, но успявах  Laughing

# 69
  • Мнения: 363
В деветия месец беше по-трудно, но успявах.

# 70
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Не съм имала проблем дори 2 дена преди да родя си бях направила френски педикюр.Винаги са ме питали кой ти прави педикюра и ме гледаха супер страно като кажех  - ми аз

# 71
  • Мнения: 2 126
И аз съм от качилите доста килца през бременността.Странно,и аз неможех да повярвам,но си режех ноктите на краката сама без ничия помощ Peace

# 72
  • Мнения: 1 881
До края сама си ги режех, въпреки , че 15 кг качих Crazy

# 73
  • Мнения: X
здравейте и аз сама си правих педикюр, навеждах ,даже преди раждането самичка се оформих долу за да избегна епилирането в болницата.качих 9 кг., малката се роди 3200кг. след раждането веднага влязох в старите си дрехи.

# 74
  • Мнения: 2 956
И аз докрая можех да си правя педикюр...е, в 9-я месец малко по-трудно, но все пак сама... Peace
И аз

Общи условия

Активация на акаунт