Какво направих днес за себе си? (тема 15)

  • 41 189
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24 332
Чух нова песен на Ерос

# 31
  • Мнения: 1 304
Завърших проектите за коледни жилетки на семейството и ги пратих да се плетат.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 247
Spring Blossom, ослепителна си!
Поръчах си обувки.

# 33
  • Мнения: X
В къщи всички сме болни. Сътворих ред - да си пият хапчета,да ядат и да не се пипат за ушите. Иначе ги освирквам. Сега продължавам с книгата Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 6 033
Сутринта отделих малко повече време на себе си. Измих си косата, сложих си лак и червило (нещо което не правя по принцип). Simple Smile Колежките ми са много впечатлени.

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
В сряда бях на коледно парти с новия екип, с който работя и много ми хареса.
Вчера си намерих случайно точната чанта за едни любими боти.
Днес добавих последни щрихи по коледните подаръци за приятелките-взех ги от къщичката на едно социално предприятие, ръчни красоти.
Бях и на маникюр-коледен, червен, с брокат 😁

# 36
  • Мнения: 7 914
Днес нямам много работа и с чиста съвест релаксирам във форума. Предишните две седмици бяха много тежки.

# 37
  • Мнения: 1 318
Аз започнах да украсявам за празниците и ме обзе коледно настроение.

# 38
  • Мнения: 24 332
Ходих на преглед и си поръчах 2 бр очила. Неочакван разход преди Коледа, ама минава в графа грижа за здравето

# 39
  • Мнения: 9 152
Разходка до Коледния базар


# 40
  • Мнения: X
Купих си хубава бяла шапка с два помпона. Smiley  Нося по-обикновени шапки, но тази много ми допадна. И едни червени боксерки си взех. Искаше ми се нещо червено, коледно.

# 41
  • Мнения: X
Поставих на място една голяма нахалница. От години й помагам, сега отново за един проблем, тя тръгнала да ми държи сметка, не можело ли по-бързо, искала да си ходи вече при родителите. А знае, че имам един куп леки физически неразположения в момента. Та, няма да ми играе вече по нервичките с наглостта си!

За сметка на това денят беше чуден. Само една дума - сняг, сняг, сняг! В парка всеки се беше превърнал в любител-фотограф и щтракаше навсякъде.

# 42
  • Мнения: X
Сауна. Дано ми се подобри гърлото, вместо да се влоши...

# 43
  • Мнения: 6 932
Вчера ходих в мола да си търся риза,пола или рокля за коледния банкет...е не намерих, но си купих много нежно колие от Пандора 🥰

# 44
  • Мнения: 7 914
Разходих се със сина си.

Общи условия

Активация на акаунт