Какво направих днес за себе си? (тема 15)

  • 41 209
  • 756
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6 917
свърших в градината нещо, което отдавна исках да направя и посадих  някои неща . И накрая басеин днес с всички Simple Smile

# 646
  • Мнения: 2 018
Купих си нови цветя за разсаждане и ходих на йога.

# 647
  • Мнения: 9 152
Взех си свободен ден.

# 648
  • Мнения: 6 917
Аз днес си взех ден свободен от готвене и напазарувах готови неща като пиле на грил и хлебчета с наденички . Само салата ще прави който си иска. Аз съм днес в домакински отпуcк. 

Последна редакция: ср, 29 мар 2023, 17:38 от bella-ciao

# 649
  • София
  • Мнения: 6 120
Прибрах се по-рано от лекции и направо се размазах. От понеделник до днес ми е някаква страшна въртележка и лудница и психически и физически - търчане по болници, изследвания, междувременно ходене бш на лекции. Освен обичайното домакинстване и гледане на деца, плюс поработване и имейли в промеждутъците. Освен всичко друго - обилен цикъл.
Е днес поне с болницата приключих. Та се наградиха с шоколад, ягоди и си купих нова книга. Сега се изкъпах, сложих си маска и не мога да мръдна от леглото.

# 650
  • Мнения: 7 177
Аз днес си взех ден свободен от готвене и напазарувах готови неща като пиле на грил и хлебчета с наденички . Само салата ще прави който си иска. Аз съм днес в домакински отпуcк. 
Подобно дояждаме от вчера направих само салата и взех е готово от скарата до нас

# 651
  • Мнения: 752
На театър съм🙂

# 652
  • Мнения: 6 917
аз пак малко фитнесче и обяд с една приятелка  Simple Smile

# 653
  • Мнения: X
Взех си душ, сложих си маска на лицето и се размазах на дивана. Ще си поръчаме китайско с ММ, така че няма да готвя. Много съм изморена, имам нужда от почивка.

# 654
  • Мнения: 7 177
Купих си раничка отдавна търся точно такъв модел изчистена само с ципове.😇
Между другото от Уайкики е имаше и разни цветни модели,но аз имам бордо и синя.

# 655
  • Мнения: 48
Отново си сресах брадата. Говорих глупости по YouTube. Приготвих риболовните такъми на малката за утре, щяла да учи момчетата на един пирател как се пипат червеи и как се хващат костури, ужасно любопитен съм каква диващина ще е. Пуших 3 цигари по-малко от обичайното.

# 656
  • София
  • Мнения: 200

Днес вървя срещу себе си /имах емоционално хранене/, но си взех нови гел лакове и четка/да видим дали ще ми се получи/ и нов кейс за телефона.

# 657
  • Мнения: 6 917
  подредих половината гардероб. Скапах се, но поне изваих огромно количество неща за подаряване и си разчистих . Вана и диван Simple Smile

Последна редакция: пт, 31 мар 2023, 22:06 от bella-ciao

# 658
  • Мнения: 1 671
Днес чаках 2 обаждания, но не ги получих…
Голям шит е да чакаш нещо и само да си гледаш телефона… 📮
Градинарствах малко 👩🏼🌾
Изпекох си ядки🦦

# 659
  • Мнения: 1 574
Аз след толкова пъти писане в темата установих, че единствените неща които правя за себе си са да чета, да рисувам, да пазарувам и да ходя на маникюр и фризьор.. та днес се повтарям пак понеже рисувах 😃

Общи условия

Активация на акаунт