Какво направих днес за себе си? (тема 15)

  • 41 203
  • 756
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 6 799
Аз пък снощи свърших един курс плуване и гимнастиката и си давам почивка през Великденската ваканция до 17 Април. Остана ми едно плуване и останалото движение ще е моткане навън и днес малко фитнес, но без инструктор. След малко се опътвам натам.

# 631
  • Мнения: 1 387
Бях на маникюр и на кафе с голямата ми дъщеря и две нейни приятелки.Купих си два серума за лице.

# 632
  • Мнения: 35 140
След като оставих детето на плуване имах 1 час за мен- обиколих няколко магазина, хапнах и си купих няколко неща от ДМ. Мисля да си легна рано.

# 633
  • Мнения: 1 935
Днес казах, че и аз не харесвам човек, който ми демонстрира отношение. Олекна ми Simple Smile

# 634
  • Мнения: 7 076
Купих си две пролетни чинии и къси чорапки

# 635
  • Мнения: 286
Mimi9999 много са красивии чиниите.
Моята страст чорапите,а и любимо зелено.🥰

# 636
  • Мнения: 7 076
Благодаря от Пепко са,който се интересува.
Явно харесваме еднакви неща 💚

# 637
  • Мнения: 6 799
Минах през една овцеферма и набавих неща за утре за грил Simple Smile И бутилка вино. Сега само картофите и това от мен. Останалото е хубаво време. Дано.

# 638
  • Мнения: 24 434
Разходка в гората, вкусен обяд и време със семейството

# 639
  • Мнения: 1 671
Блокирах навсякъде човек, който уж е много стресиран и аз трябва да съм “внимателна да не напрягам.”, пък през ден на кафенце отива…

# 640
  • Мнения: 7 933
Играх волейбол със сина ми, сега кротичко пия бира и нюхам аромата на прясно окосена трева от комшиите Sunglasses

# 641
  • Мнения: 7 076
Все мм реже ябълки и се оплаква ако не е той ябълките мухлясвали,вече няма да мрънка 😏

# 642
  • Мнения: X
И аз имам такова ножче за ябълки, но червено. Simple Smile  Много е удобно.
Днес спах 2 часа на обяд. Като нова съм.

# 643
  • София
  • Мнения: 5 247
Нови летни обувки

# 644
  • Мнения: 1 387
Бях на масаж,после на покупки с дъщерите в съседния град и разбира се на разходка с кучето.

Общи условия

Активация на акаунт