Какво направих днес за себе си? (тема 15)

  • 41 206
  • 756
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6 898
Пуснаха ли ги вече. И аз ще си взема. Днес нищо особено освен че я карам леко-полеко. Нещо не ми е до динамика днес.

# 616
  • София
  • Мнения: 5 247
Купих си нова блуза и си подмених велкро закопчаването на лентата за глава.

# 617
  • Мнения: 7 959
Успях да изкарам от пуловера си няколко косъма, които ме гъделичкаха до вбесяване Joy
Приказката за принцесата и граховото зърно  за мен е писана...
Напоследък не се справям с нищо извън ежедневието. Забатачила съм здравето си, лични ангажименти, минах в режим оцеляване и се надявам след няколко месеца да глътна въздух.

# 618
  • Мнения: 14 721
Направих много сериозно изследване.Резултатът е много добър.Желая здраве на всички! Flowers Four Leaf Clover

# 619
  • Мнения: 1 671
И аз искам да си купя от тези кичести мушкати

Днес си купих нова тениска, ядох шоколад и плащах такси

🐹

# 620
  • Мнения: 6 898
аз добавям и едно плуване , тъкмо се прибирам. лека вечер на всички.

# 621
  • Мнения: 2 007
Здравейте! Присъединявам се към вас. Прочетох последната тема и мога да ви кажа, че споделянето ви действа мотивиращо. Днес ходих на йога. За трети път след почти две години без спорт. Хубава вечер на всички Simple Smile

# 622
  • Мнения: 1 933
Вечеря в ресторант.

# 623
  • Мнения: 35 153
Махнах си гел лака сама снощи.
Ей така като минат 2 седмици и като поотрасне и вземе да се що и издивявям и динго махам. После се чувствам супер

# 624
  • Мнения: 752
Фризьор и концерт довечера.🥰

# 625
# 626
  • Мнения: X
Купих си тънко яке за сезона, блуза и нов калъф за телефона.

# 627
  • Мнения: 1 671
Събрах смелост да проведа един  телефонен разговор, който отлагах дълго време 🍀🥰📮🧿
Късмет 🪬

# 628
  • Мнения: 7 959
Аз неочаквано получих една хилядарка от рента. Много се зарадвах Sunglasses,  знам с точност къде ще я наместя.

# 629
  • Мнения: 2 007
Довечера ще отида на йога. Сега бебето спи, аз си чета форума, а след малко ще дремна.

Общи условия

Активация на акаунт