Сънят след раждането?

  • 1 374
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
Спя по-малко и по-леко,но като цяло не се оплаквам.Кали винаги е била кротка през нощта.
на колко месеца сте, Ние сме на два и не спим през ноща

# 16
Мамета, кога ще можем да се наспим след зъбките ли

# 17
  • Мнения: 3 092
Е , не спя откакто се е родила и нещо като че ли взех да се примирявам с това.
 smile3507
кога ще се наспя не знам smile3524

# 18
  • Мнения: 164
Не само се промени, ами почти липсва. Храним се на три часа, а нощно време промрънква и ставам. А денем върша това онова и не лягам. Така мечтая да се наспяааа  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 478
Промени се на количество, но не и на качество. Проблеми не съм имала, само дето на место 8 часа на денонощие сега спя само по 6.

# 20
  • Мнения: 5 026
Промени се,разбира се. Кат изключа момента на недоспиване, в началото винаги се будех няколко секунди преди бебо да ревне. Сега той ме събужда  Laughing

# 21
  • Мнения: 6 164
Стана по-лек. Преди с топ не мож' ме вдигна, а сега от най-слабия шум скачам. Confused

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
FlutterСъс сигуност се промени. Само да мръдне и го усещам и сега на тази възраст продължава да е така. Незнам майчинско чувство ли е, какво е, но единствено него чувам и усещам. Съпругът ми дето спи до мене не го усещам за нищо - и да ми говори, и да се мърда  не Naughty все едно го няма. Докато малкия мишок... Laughing Party
Същата работа ...Що е туй сън и има ли почва у нас  Joy

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Имах проблеми първият месец- не можех да спя, сънувах разни неща, постоянно имах чувство че бебо е на леглото и ще го смачкаме! Crazy
Бих казала, че се промени количеството на съня Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 393
Промени се-почнах да спя много по-леко-само нещо да се размърда малкия и веднага се ококорвам.Но и бързо заспивам пак(слава богу ooooh!).А за количеството сън не ми се говори-бях такава поспаланка, а сега малкия става в 7 и 30 сутрин(добре че поне през ноща спи без да се буди)

# 25
  • Мнения: 4 621
Промени се да Rolling Eyes Вече спя доста по-леко и не се излежавам в леглото до обяд  Embarassed

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Промени се да Rolling Eyes Вече спя доста по-леко и не се излежавам в леглото до обяд  Embarassed

Същото!

А за излежаването - бих, че Луси е поспалива, ама съм на работа, та отново няма как!!!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 408
Спя. Но я чувам, по-точно я усещам Simple Smile

# 28
  • Мнения: 214
Да, промени се сънят ми.Сега спя по-малко от преди, детето се буди нощем, но саможертвата си заслужава.

# 29
  • Мнения: 359
да, определено се промени сънят ми след раждането. бях голяма поспалана  ooooh! сега спим с малката до 10-11 ч. но с няколко прекъсвания за папу  Blush

Общи условия

Активация на акаунт