Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 10 тема

  • 31 842
  • 786
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 657
Момичета, една инфлуенсърка е качила код за отстъпка CVETY15 до 04.02.

Той е за 15% и важи само за нови клиенти или такива без карти. Морано клиентите не могат да го ползват 🙂 Мен като ме питаха защо си отказвам поръчките и им казах. Айде сега да дават кодове наляво и надясно и да си търсят нови лоялни клиентки. И поръчките се изпращали по ред. И какви “предимства” останаха на уж лоялните им морано клиенти? Да си получавам поръчката след 12 дни (пуснала съм я в 9 часа и няколко минути) и да не мога да ползвам допълнителен код за 15%, а те да дават такива за 30%? Ебават се вече…

# 751
  • Мнения: 1 595
И аз поръчах двата чифта дънки с ръба отпред, светло и тъмно сините. Светлите са при мен вече към 2 седмици не съм ги носила, не смея, заради този дефект, не знам какво да правя с тях, защото за първи път да пуснат нормални дънки и те дефектни, чак ме е жал да ги върна...тъмните седят от няколко дни както са изпратени в плика и не се спирам вкъщи да ги премеря дори. Само им видях цвета, и че също прозират на дупето. Може би и аз трябва да ги върна, щом не се очаква преиздаване. Много жалко.....

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 1 911
а какво им има на светлите? Какъв дефект? Може ли снимка?

# 753
  • Мнения: 1 595
Ами не мога да снимам с една ръка, не си личи, но в общи линии на дупето от едната страна на ръба са изтънени и прозират. Притеснявам се, че при активно носене ще се разцепят.

# 754
  • Мнения: 402
И аз си отказах поръчката вчера, но не ме питаха защо. Този месец имам няколко дълги пътувания и не мога да седя вкъщи и да ги чакам да се сетят, при положение че сума ти народ вече си получиха поръчките от намаленията.. 🤷♀

# 755
  • Мнения: 1 595
Аз поръчах точно в 9:00, седях на компютъра и поръчах на секундата 🤣 една приятелка искаше едни къси панталонки последна бройка и аз и ги поръчах, трябваше да стане много бързо. На другия ден им се обадих да питам с каква точно сума разполагам в профила ми, и те викат "Ми тия панталонки няма да ви ги пратим, свършиха! Някой е поръчал заедно с вас." Резили. А ако не се бях обадила, дали щяха да кажат. Нищо де, поръчала съм на секундата, ама още нищо не съм получила.

# 756
  • София
  • Мнения: 1 123
Море, при мен е същото. Много ми в трудно да държа дънките с една ръка, а с другата да снимам.
Ще се опитам да обясня. Платът е изтънен и прозира от едната страна на ръба при дупето. Ще седна 2 пъти, ще се наведа още 2 пъти и с това изтъняване е ясно какво ще последва. Моделът е чудесен, но платът не е. Яд ме е, защото много ги исках. Ако ги преиздадат с друг плат ще ги поръчам, но при това положение днес ги връщам.

Снимките са направени в свободно състояние, без да разпъвам плата.


# 757
  • Мнения: 627
Море, при мен е същото. Много ми в трудно да държа дънките с една ръка, а с другата да снимам.
Ще се опитам да обясня. Платът е изтънен и прозира от едната страна на ръба при дупето. Ще седна 2 пъти, ще се наведа още 2 пъти и с това изтъняване е ясно какво ще последва. Моделът е чудесен, но платът не е. Яд ме е, защото много ги исках. Ако ги преиздадат с друг плат ще ги поръчам, но при това положение днес ги връщам.

Снимките са направени в свободно състояние, без да разпъвам плата.



То си личи на снимките...
Аз моята поръчка я получих.Иначе за закъсненията се ядосвам много.Последно с парката бая чакане си беше  и накрая от първа поръчка я получих с поръчали от трето преиздаване.

# 758
  • Мнения: 402
А иначе щели да пращат по ред на поръчване. Да, бе, да 🤦♀


Аз поръчах точно в 9:00, седях на компютъра и поръчах на секундата 🤣 една приятелка искаше едни къси панталонки последна бройка и аз и ги поръчах, трябваше да стане много бързо. На другия ден им се обадих да питам с каква точно сума разполагам в профила ми, и те викат "Ми тия панталонки няма да ви ги пратим, свършиха! Някой е поръчал заедно с вас." Резили. А ако не се бях обадила, дали щяха да кажат. Нищо де, поръчала съм на секундата, ама още нищо не съм получила.

# 759
  • Мнения: 2 883
На дънките забелязвам , че много се поотпускат , не са така стегнати .

# 760
  • Мнения: 316
И аз съм поръчала в първите минути, ни все още нямам пратка ,но и мен ме дразни това ,че съм дала офис за доставка и съм го запазила като основен  а сега в профила на поръчката виждам че отново и зададен личния адрес,а аз нито знам ще бъда ки вкъщи или не
Много им се дразня,че и предния път звънях да го оправят и уж вс беше ок

# 761
  • София
  • Мнения: 1 123
Момичета, само подсещам, че ни е време за нова тема. 🙂

# 762
  • Мнения: 4 245
След като минат обявените дни за доставка тогава можем да имаме основание за мрънкане. Аз също чакам още 2 поръчки, но когато дойдат.
Нормално е някой да е получил поръчката си вече, а други не.

# 763
  • Мнения: 1 595
Ето, премерих ги. Харесват ми много. Жалко за модела. Ръбовете много ми харесват. Макар сега както съм се ошишкала да не ми седят много добре...😅Това е С размер, но сега са ми точно, а ако се разширят малко не знам да не ми станат широки и отпуснати.

# 764
  • Мнения: 317
Аз току-що си смених основния адрес от един офис на Спиди до друг през сайта им, пуснах нова поръчка и на имейла ми излиза новия адрес. Дано да дойде на правилното място Grinning. Моята пратка от намалението дойде за 2 дни, може би е късмета на начинаещия, защото за първи път се включих в боя за находки хаха. Поръчката беше за 500 лв, може би и това има значение. Аз пусках спорадични  поръчки и не ползвах отстъпки до септември миналата година, но от тогава досега натрупах оборот за Морано за няколко месеца...чак се плаша Heart Eyes Като цяло съм доволна, не съм получавала некачествени или дефектни дрехи досега. По обслужване никой не може да ги бие в България, може би само някои 5 звездни хотели. Само не съм доволна, че повечето неща, които искам са изчерпани в моя размер...

Общи условия

Активация на акаунт