Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 10 тема

  • 31 796
  • 786
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 249
За мен няма значение дали раздават промо кодове ,това не ме засяга по никакъв начин финансово .А иначе с морано или без ,дори да не съществуваха картите хората пак щяха да си купуват каквото им харесва .Аз лично с карта или без пак щях да си взема нещата които искам ,така че картата е само бонус за мен 😊

# 736
  • Мнения: 4 239
То голяма хвалба, голямо чудо!

# 737
  • Мнения: 656
Абе аз да ви кажа честно… ако трябва да пазарувам само от тях и без морано отстъпката, щях да спра тотално. За това качество цените са прекалено нагоре. И с тая доставка 12 дни, а като гледам, че повечето вече са си получили поръчките… Утре си отказвам моята. Да си привличат новите клиентки, щом дългогодишните такива вече няма да ползват предимства никакви. На мен като лоялен и дългогодишен клиент ми е убидно. И поне като дават тия 15% кодове, да може и ние да ги ползваме… Сега поръчките, които съм ги пуснала към тях, ще отидат при авин. 🤟🏽

# 738
  • София
  • Мнения: 1 123
Наталия, всеки човек има различна покупателна способност и финансово състояние. За едни хора картата,  кодовете и намалението са важни,  чисто финансово, за други отстъпката за лоялни клиенти, означава благодарност за лоялността им, за трети - нищо не им е важно, защото финансово не ги засяга. Демонстрацията на собственото финансово състояние е проява на лош вкус.

# 739
  • Мнения: 1 156
Наталия, въпроса е принципен и няма никакво значение колко си богат финансово. Лоялните и дългогодишни клиенти са много важни за всеки бизнес и те трябва да бъдат глезени и запазени. Стратегията на Алесите е много сбъркана, поне за мен. Нека да привличат и нови клиенти разбира се, но не за сметка на старите такива.

# 740
  • Мнения: 402
Някой от получилите знае ли в колко часа е поръчал? Аз съм поръчала в 21:08ч и още няма нищо. 🫤

# 741
  • Мнения: 249
Къде по-точно демонстрирам финансово състояние ,че да е проява на лош вкус?😂Казвам ,че ако си харесам нещо ще си го купя ако ми е според джоба ,както всеки един .И винаги съм казвала ,че за мен е важно качеството да отговаря на цената и размерите да са точни.Иначе  аз не ги следя на кой давали ваучери с отстъпки и ТНТ ,не рефлектира върху цената за която аз ще го купя .Това да си техни маркетингови стратегии .СКО един чифт Gucci дънки струват 800 долара ,ще тръгнеш Ли да се оплакваш ,колко им струвал плата и на кой давали отстъпки ?Ами не ,преценям скъпи ми в и това е .

# 742
  • Мнения: 1 395
Според мен в днешно време хората свикнаха да пазаруват с кодове, намаление и т.н. Това е стратегия на почти всички търговци и ако го няма се чувстваш прецакан. Да не говорим, че на повечето места има наистина огромни намаления и дънките Gucci от 800 стават 400 долара примерно и това не е никак без значение. Просто Алеса трябва да направят така, че тези кодове да важат и за хората с карти и да намаляват от цената с карта и тогава ще има смисъл.

# 743
  • София
  • Мнения: 1 123
Наталия, къде намеси Гучи в целия спор? 😁
Относно въпроса ти, прочети какво си написала в първия си пост и може би ще разбереш, какво провокира моя отговор.

Краси, не съм получила пратката си от намалението (аз имам само 1 топ), но и не помня в колко часа съм поръчала. Предполагам, че до края на тази седмица ще изпратят поръчките.

# 744
  • Мнения: 249
Ами аз незнам много български фирми за облекла да правят кодове ,отстъпки и ваучери .Но незнам защо  някой си помислиха  ,че демонстрирам материално благосъстояние ,та аз не съм богата и финансовото ми състояние не е благо 😂.Исках да кажа ,че подаряват кодове или не ,дори да раздават дрехи без пари това по никакъв начин не ме ощетява ,такива са им цените ,какво да направим ,но  за мен е важно като дам пари да има насреща качество и адекватни размери това е .И аз незнам как намесих Gucci 😂

# 745
  • Мнения: 124
Момичета, какъв е този код за отстъпка от 30% за всичко?  За пръв път чувам. От Алеса как определят на кого да бъде дадена отстъпката?  Прилагам скрийншот от една от групите.




Mo6ko, най-вероятно е от плата, който е еластичен. Когато облека дънките, страничният ръб на единия крачол стои странно и някак се виждат бели нишки. При другия крачол шевът е добре. Платът при дупето от едната страна на шева е изтънен. Моделът е хубав, но не и плата. Ще върна дънките.
Здравей, ще може ли снимки на лично , че аз вече два чифта върнах вече , едноте ги носих месец и ми върнаха парите, другите бяха с етикет. И се чудех дали има и други като мен , понеже са много озадачени по телефона и на края им казах, че е от производството .

# 746
  • Мнения: 2 878
Какво стана на дънките , за да ги върнеш ?

# 747
  • София
  • Мнения: 1 123
Малинка, утре на дневна светлина ще ги снимам, след което ги предавам на куриер. Обясних по телефона какво ме притеснява в дънките. При моите според мен е дефектен плат.

# 748
  • Мнения: 124
Малинка, утре на дневна светлина ще ги снимам, след което ги предавам на куриер. Обясних по телефона какво ме притеснява в дънките. При моите според мен е дефектен плат.
плата явно е кофти , аз писах на Мими за проблема, понеже чакам два чифта бели , а тях много ги искам и много ще се разочаровам , ако и те са така .

Търся роклята в с размер от намалението all I Want is a yacht. Ще може ли снимки о инфо за това как са размерите поръчах аквата в хс , но другата повече ми допада, ако някой реши да я връща моля, да ми пише.

# 749
  • Мнения: 345
Момичета, една инфлуенсърка е качила код за отстъпка CVETY15 до 04.02.

Общи условия

Активация на акаунт