За "официалните-неофициални" партньори

  • 1 866
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
На мен също не ми пречат, аз разсъждавам от моя гледна точка.

# 16
  • Мнения: 5 103
Каси и аз познавам една такава двойка, приятели са на мойте родители, никога не съм ги съдила щом са щастливи, за себе си не мога да говоря, никога не казвам никога Peace

# 17
  • Мнения: 46 526
Аз не бих могла.

За тях- нямам нищо против, не всеки може да намери човека на живота си ... примиряват се, правят някакъв компромис и останалото си го "набавят" извън семейството ...

# 18
  • Мнения: 3 447
Имала съм такава връзка, да  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 736
Въх, от теб не съм го очаквала  Laughing  Дона...вече съм сигурна, че кокичетата не са това , което се опитваш да ни представиш Mr. Green

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 11:56 от Kasidy

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Според мен това е извратено и не мога да го приема. Може да съм задръстена, но не искам и такива познати да имам. Самата мисъл, че си менкат бактериите ме отвращава . Бляк  Sick
Ако любовницата е с бяло течение жена му взима ли хапчета ? Четеримата заедно ли се лекуват?

# 21
  • Мнения: 4 736
Е, чак такава информация нямам Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 053
много гадно ми звучи,и не бих могла Wink
а дали са мислили за варианта четворка newsm78

# 23
  • Мнения: 3 423
Има много такива комбинации под слънцето.
Лошото е, когато единият си топи човката
насам-натам, пък другият страда. Това е по-
страшно, та чак непростимо. Описаното от
теб си е в реда на нещата. Има ли щастие.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
Познавам и съм чувала за семейства с подобен живот.

Преди доста години четох една статия от Карбовски във връзка със секса. Края беше нещо подобно: "Всички имат право да ч...т който и както си поискат, стига да са пълнолетни и да не вдигат шум от 2 до 4" Ей това е и моето мнение по въпроса  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 12
Ами защо не се съберат заедно да живеят?! По-малко разходи ще имат в ежедневието, а щом и подаръци си правят. значи всички ще бъдат още повече доволни

# 26
  • Мнения: 1 520
Не си се представям вя подобна ситуация.
А пък мъжът ми изобщо, изобщо не е толкова разкрепостен и не е на тая вълна.

# 27
  • Мнения: 583
то и аз имам едно съседско семейство, които живеят така. и двамата поотделно са с добри професии и изкарват доста пари. всеки си ходи с когото и където си поиска без да се крият от никого Shocked но като цяло са семейство с две прекрасни дечица-вече студенти в чужбина. щом като не си пречат-да им е здраве. и аз не бих могла да живея така, но знам ли какво ще ми поднесе живота и как ще си го наредя Mr. Green
сега се сетих и за още едни- и те финансово добре и двамата поотделно newsm78, но при тях освен другото го има и момента с груповото изпълнение/и те не го крият/. Rolling Eyes и все още са семейство, но там имаше проблем с любовника на жената, защото се беше развел заради нея, но тя не пожела да стори същото Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 736
при тях освен другото го има и момента с груповото изпълнение/и те не го крият/. Rolling Eyes
Ааааа и това, и това ...забравила ли съм да го спомена  Grinning
Не пуснах темата с цел да поделяме семйствата на " такива " или " онакива ", просто исках да чуя мненията на пишещите тук Peace Всеки сам преценя как да живее живота си.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
при тях освен другото го има и момента с груповото изпълнение/и те не го крият/. Rolling Eyes
Ааааа и това, и това ...забравила ли съм да го спомена  Grinning
Не пуснах темата с цел да поделяме семйствата на " такива " или " онакива ", просто исках да чуя мненията на пишещите тук Peace Всеки сам преценя как да живее живота си.
Групово с любовниците или с други двойки и Касиди ти как разбра за тях? Да не би да са ти намеквали нещо?

Общи условия

Активация на акаунт