вашият класически хомеопат във Варна

  • 241 969
  • 943
  •   1
Отговори
# 810
  • Варна
  • Мнения: 965
Излезе в отпуск на 16-ти. До кога е обаче, не зная.

# 811
  • Варна
  • Мнения: 418
до 4ти август е в отпуска

# 812
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте! Някой да е чувал за Др Д. Тасева?  "Д. " май е съкращение от Димитрина.

# 813
# 814
  • Варна
  • Мнения: 2 678

Sky*, а някакви отзиви за нея?

# 815
  • Мнения: 2 096
Моя приятелка лекува децата при нея и е доволна. Мисля не се занимава основно с това обаче. Нямам лични наблюдения.

# 816
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Благодаря!
Толкова е трудно да намериш хомеопат Sad. Аз всъщност съм се насочила към Румен Стойчев от Добрич, но имах някакви надежди и за Варна, все пак не е малък град.

# 817
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Аз всъщност съм се насочила към Румен Стойчев от Добрич

Ако става дума за детето ти, той не приема дечица, тях ги "препраща" към съпругата си.

# 818
  • варна
  • Мнения: 1 228
Светле ,защо чак Добрич?Какво те притеснява в тукашните хомеопати?

# 819
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Аз всъщност съм се насочила към Румен Стойчев от Добрич

Ако става дума за детето ти, той не приема дечица, тях ги "препраща" към съпругата си.

Да, за детето става въпрос. Не знаех, че препраща, благодаря за информацията.

Миме, напоследък, много се интересувам, но толкова неща чета, и от близки имам много събрано инфо и просто не мога да се насоча към повечето спрягани като най-добрите във Варна.
Ходихме преди няколко месеца при един хомеопат, в последствие разбрах, че не е класически Сергей Кръстев, прегледа детето с Оберон, беше с хрипове, ужасна кашлица, още след първия прием се оправи, но на следващия ден беше с гнойна ангина /това май се тълкува , че е оздравяване/, вдигна мн висока Т и ми беше казано да редувам три препарата през 30 мин. Но проблема беше /впоследствие разбрах, че не се прави така/ , че изписа два препарата да се вземат по няколко пъти на ден гранулите. И така... от сега почвам да се притеснявам за градината-на 1-ви тръгва и като се сетя какво беше в яслата просто не ми се мисли. От друга страна като слушам колко майки има, които само с хомеопатия лекуват децата си и са доволни, искам и аз така.

# 820
  • варна
  • Мнения: 1 228
Аз нали ти бях казала че сме при Хаджиева,аз нямам кои знае какви наблюдения ,защото я отписах от ясла и не ми боледува толкова ,но на мен и на мои познати никога не е изписвала повече от един препарат( освен когато включва добавките на аквасторс към хомеопатичното )и при по тежки състояния казва гранулите да ги пием през3-4 часа.И аз чета че примерно само с един прием трябва да става лекуването ,но нали в крайна сметка детето се оправя без антибиотици и др такива.т.е не ме притеснява че ги пием понякога по час.
Но естесвено всеки сам си решава как точно да си лекува детето .
До колкото съм чела истински класически хомеопати във Варна май няма.
И за Капинчева съм чувала добри отзиви.

# 821
  • Мнения: 2 096
Няма такова животно истински, по-истински и най-истински хомеопат. Или спазва принципите на хомеопатията и Е хомеопат или НЕ ги спазва и е зарзаватчия да речем.

# 822
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Няма такова животно истински, по-истински и най-истински хомеопат. Или спазва принципите на хомеопатията и Е хомеопат или НЕ ги спазва и е зарзаватчия да речем.
  202uu

Според мен за добри и успешни резултати, хомеопата трябва добре да усети човека, както и пациента да прецени дали е в правилния кабинет. Няма да лъжа, че дълго време търсих "нашия човек", но след 4 месечна кашлица и лутане по кабинети, лекари всевъзможни, самия факт че една единствена гранулка, дадена веднъж ни оправи проблема и да чукна на дърво от февруари не съм се сещала да отворя домашната аптечка , ме  навежда на мисълта, че сме успели да го намерим. Също като svetl@ се притеснявам за детската градина, скоро ще я почваме, а яслата я спестихме, но се надявам доверието и вярата ми в класическата хомеопатия да се оправдаят. В крайна сметка записахме малката при Джеджев.

# 823
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Marsy Green, чела съм по-напред в темата, че Джеджев се справял чудесно с остри състояния. От яслата последните разболявания винаги почваха с внезапен ларингитен пристъп през ноща, от там тръгваха секрети от носа, кашлица , без Т и т.н. Всеки хомеопат ли може да "оправя" подобни състояние /чесно казано, задуха най-ме плаши/. А отношението му към децата как е? За мен това е много важно. Усетя ли приятелски тон, разбиране и добра дума се чувствам по-спокойна и уверена в човека срещу мен.  И последно какво ще кажете - да водя ли детето докато е здраво сега-преди градина, или след като почне и неминуемо се разболее?

  bouquet

# 824
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Водих я два пъти , когато кашляше и след това, когато бяхме във Варна и исках просто да изконентираме реакцията й, да ни види отново, да му споделя пеитесненията си за градината и т.н.  От тези срещи впечатленията ми са, че той е изключително спокоен човек, закача детето, заиграва го, много е внимателен и търпелив. Моето мнение е да се запознаеш с избрания хомеопат преди да тръгнете на градина.

Общи условия

Активация на акаунт