вашият класически хомеопат във Варна

  • 242 209
  • 943
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 77
Два пъти съм водила детето при д-р Ева Христова. И двата пъти не му помогна. Трети нямаше.

# 796
  • Мнения: 0
За какво го води, за кашлица и сополи ли или за нещо по-необичайно?

# 797
  • Мнения: 77
За кашлица и хрема.

# 798
  • Мнения: 0
Ама като не помогнат изписаните топчета, не ти ли сменя терапията? Или ти се отказваш от хомеопатичните?

# 799
  • Мнения: 77
Сменя терапията, но и двата пъти се стигна до АБ.

# 800
  • Мнения: 0
Ох, лоша работа с тези АБ. Ние се записахме миналата седмица при нея, затова те разпитвам. Все още не мога да дам реално мнение, защото не е изминала и седмица, откакто сме при нея(преди това бяхме при друг хомеопат, за там имам противоречиво мнение). Изглежда ми много внимателна и старателна. Малката беше с хрема и кашлица, оправи се почти. Голямата беше на финала на кашлиците си и изписа конституционналното й лекарство. Записах я сега, защото винаги я хваща в петък вечер или почивните дни. Направи ми много добро впечатление, а и доста майки от форума пишат, че са доволни. Ще видим следващия месец как ще се справи.

# 801
  • Мнения: 5 178
бубке, само да те светна, че осцилококцинум и инфлуцид са комбинирани ХОМЕОПАТИЧНИ препарати..
Цялото семейство изтъркаляхме грипа с хомеопатия. Аз и майка ми го изкарахме най-зле, защото го започнахме с повръщане и чаак след 2 дни започнаха да ни болят и костите, което пък се покрива от друго лекарство.

  Коте, болки в костите означава че вирусите са се размножили безпрепятствено и нищо не ги спира. Обичайно ги спира високата Т от 39С - нагоре, но ако бъде понижавана със синтетични алопатични препарати, като парацетамол, нурофен и др. или с оцетни кърпи и хладки душове или вани, ефекта е - болките от мускулите преминават в ставите.

Изобщо не сме вдигали Т, и аз и майка ми, детето само до 37,8. Т. понижавам след 38,5 и то с хомеопатия   bouquet

# 802
  • Мнения: 335
КОТЕ, при кой хомеопат сте?

# 803
  • варна
  • Мнения: 1 228
някой може ли да ми каже ,за да си запиша час за д-р Хаджиева след 10 ли трябва да звъня?
За първи път ще ходим.

# 804
  • Мнения: 0
Да, те в 10 отварят днес.

# 805
  • варна
  • Мнения: 1 228
А дали ще имат свободни часове за днес ?
Аз мислех към 9 да звъня,нняма кой да вдигне по рано в 10 ще звънна.

# 806
  • Мнения: 0
От 10 им е работното време, затова не вдигат. Не знам дали ще има, опитай Simple Smile

# 807
  • Мнения: 2
Здравейте,
Включвам се във форума, за да изразя мнението си за един класически хомеопат.
Става въпрос за Ани Павлова от гр.София.
Лекувах дъщеря си ( на 2г. и 5 м.) при нея и съм изключително разочарована от нея.
При прегледа Ани Павлова обясняваше как може да и се звъни по всяко време при спешни случаи и как не можела да заспи, ако знае, че някой неин пациент е болен, а всъщност се оказа точно обратното.
Дъщеря ми започна да кашля и да вдига температура и в продължение на 3 дни Ани Павлова я лекува по телефона. На третия ден дъщеря ми вдигна висока температура и кашлицата стана почти постоянна, като дори на 2 пъти повърна от кашляне. Звънях на Ани Павлова 6 пъти през деня, но тя не благоволи да вдигне телефона нито да върне обаждане след това, при положение, че бяхме говорили сутринта и тя знаеше, че дъщеря ми се влошава. На другия ден сутринта успях все пак да се свържа с нея и като я попитах дали ще започне да връща обаждания тя заяви, че е обидена и ще затвори телефона, а след като се успокои щяла да се обади. Така и направи - затвори телефона, но естествено ( типично в неин стил ) не се обади, с ясното съзнание че неин пациент ( дете на 2г. и 5 м. ) е със силно влошено здравословно състояние. От тогава минаха 3 дни и естествено Ани Павлова не се обади.
За 1,5 месец тя почти никога не вдигаше телефона и никога не е връщала обаждаше, но понеже не е имало спешни случаи и съм се свързвала с нея в рамките на 1 час след първото позвъняване, мислех че става въпрос за някаква случайност, но за съжаление не е така.
Като цяло става въпрос за изключително арогантен и и безцеремонен човек, на когото определено не може да се разчита.

Последна редакция: ср, 07 май 2014, 16:45 от lapin

# 808
  • Мнения: 439
Може ли да споделите цени при доктор Хаджиева и д-р Къпинчева?И по принцип дали приемат бързо или трябва да се чака доста за преглед?

# 809
  • Мнения: X
Здравейте, не знам дали някой който чете знае дали д-р Джеджев е в отпуска и ако е така-до кога? Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт