вашият класически хомеопат във Варна

  • 242 515
  • 943
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 096
О Боже! Shocked Rolling Eyes

# 781
  • Мнения: 5 178
бубке, само да те светна, че осцилококцинум и инфлуцид са комбинирани ХОМЕОПАТИЧНИ препарати..
Цялото семейство изтъркаляхме грипа с хомеопатия. Аз и майка ми го изкарахме най-зле, защото го започнахме с повръщане и чаак след 2 дни започнаха да ни болят и костите, което пък се покрива от друго лекарство.

# 782
  • Мнения: 2 562
бубке, само да те светна, че осцилококцинум и инфлуцид са комбинирани ХОМЕОПАТИЧНИ препарати..

Зная,не съм и твърдяла друго Peace Но нашия опит с 2ма хомеопати е плачевен.Хомеопатията е хубава,но хомеопатите явно не са добре подготвени(визирам 2та с които сме имали контакт)...Затова предпочитам готовите комбинирани препарати Peace

# 783
  • Мнения: 61
Искам да споделя и нещо друго. Не му е мястото тук, но т.к. темата е за Варна мисля, че ще е полезно. Просто да имате едно наум. В неделя вечер в болницата на д-р Лисичкова направихме изследване на С-реактивен протеин. Резултатът беше 159 при норма 5-10. На другата сутрин направихме изследвания на детето в Ситилаб - до бул. Пирин. Резутатът беше 1.6 при същата норма. Много се зарадвах, отдавайки огромната разлика на желанието на частната болница да хоспитализира детето. За всеки случай се обадих в лабораторията. Като чуха какъв резултат сме получили при д-р Лисичкова направиха отново изследването. Резултатът 158.5.
Можете да направите своя извод.
Не съм правила скандал, в никой случай дори тон не съм повишила, попитах ги как е възможно това да се случи и какво щеше да стане ако не се бях обадила, те отговориха, че няма да коментират.

# 784
  • варна
  • Мнения: 1 228
Може ли мнение за др Ева Христова ,каква е цената на преглед?

# 785
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
Първо посещение при д-р Ева Христова е 40-50 лв., при всяко  следващо-20-30лв., по нейна преценка

# 786
  • София
  • Мнения: 873
Здравейте,
може ли да споделите мнения за Геновева Георгиева. Искам да заведа детенце при нея защото вече месеци наред влачим кашлица, особено нощем.

# 787
  • варна
  • Мнения: 1 228
Първо посещение при д-р Ева Христова е 40-50 лв., при всяко  следващо-20-30лв., по нейна преценка

А доволни ли сте от нея?

# 788
  • Мнения: 5 178
Здравейте,
може ли да споделите мнения за Геновева Георгиева. Искам да заведа детенце при нея защото вече месеци наред влачим кашлица, особено нощем.

A къде преглежда във Варна

# 789
  • Мнения: 243
Първо посещение при д-р Ева Христова е 40-50 лв., при всяко  следващо-20-30лв., по нейна преценка

А доволни ли сте от нея?
Ние лично сме много доволни! Това е нашият хомеопат, след няколко неуспешни!

# 790
  • Мнения: 0
А вдига ли телефона извън работно време, често ли отсъства?

# 791
  • Мнения: 243
А вдига ли телефона извън работно време, често ли отсъства?
До сега е била извън България веднъж. По спешност можех да и пиша СМС. А извън работно време винаги е отговаряла на обажданията ми, дори се е случвало до 23. 00 часа да коментираме състоянието на детето.

# 792
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
бубке, само да те светна, че осцилококцинум и инфлуцид са комбинирани ХОМЕОПАТИЧНИ препарати..
Цялото семейство изтъркаляхме грипа с хомеопатия. Аз и майка ми го изкарахме най-зле, защото го започнахме с повръщане и чаак след 2 дни започнаха да ни болят и костите, което пък се покрива от друго лекарство.

  Коте, болки в костите означава че вирусите са се размножили безпрепятствено и нищо не ги спира. Обичайно ги спира високата Т от 39С - нагоре, но ако бъде понижавана със синтетични алопатични препарати, като парацетамол, нурофен и др. или с оцетни кърпи и хладки душове или вани, ефекта е - болките от мускулите преминават в ставите.

# 793
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
Както всеки лекар и д-р Ева Христова на някои е успяла да помогне, на други-не.
Аз лично прекратих посещенията си при нея след 7-8 месечно неуспешно лечение.
Дразнеше ме и фразата"Трябва да ви видя" , след като знаеше ,че се касае за едно и също заболяване, без особени промени.
Т.е.-виждане= заплащане.
Може и да не съм права,но пациент загуби ли вяра и доверие в лекаря(особено хомеопат), просто трябва да го смени...лично мнение.

# 794
  • Варна
  • Мнения: 634
Може и да не съм права,но пациент загуби ли вяра и доверие в лекаря(особено хомеопат), просто трябва да го смени...лично мнение.
На това мнение съм и аз, лошото е обаче че аз загубих доверие вече неведнъж, и нямам идея към кого да се обърна вече. Confused

Общи условия

Активация на акаунт