вашият класически хомеопат във Варна

  • 241 967
  • 943
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 4 773
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=802161.660

Ще трябва да поровиш доста назад за да видиш коментарите на и за " Само за малко " . Една майка под името " Клемче " ако правилно съм го запомнила , беше я разобличила във форума . Имаше много коментари за тази хомеопатка и тя спря да пише . Но си заслужава да се информираш , особено като става въпрос за дете. Аз също бях при нея , но не съм доволна и се отказах от нея .

# 841
  • Варна
  • Мнения: 448
Изчетох темата до някъде но ми се иска по прясно мнение за д-р Хаджиева .
От месец и половина водя детето си при нея ,диагноза ни поставиха алергична астма
вечно се влачим с кашлица и сополи , винаги първо сополите де !
когато го заведох преди 50 дни също беше болничък , даде му конституция само и се оправи за седмица
и така месец , после започна един сопол седмица , две , три вече , премина в кашлица ....не спира това нещо
отчаяна съм , четох че много хора са доволни от нея , страхувам се !

# 842
  • Мнения: 5 178
А не каза ли след месец да го заведете на контролен..
При моят син високо разреждане конституция за да действа трябва да има 3 приема през месец

# 843
  • Варна
  • Мнения: 448
КОТЕ ,водим го всяка седмица на преглед !
Сега сме на трето лекарство , по 1 гр на ден !
Според хомеопата детето не е болно , а се ,,чисти,, от стари подтиснати сополи и кашлици !
Питам я докога така :отговаря ми че периода е дълъг около 2-3 месеца ,зависи от много неща !
Преди два дни се появи обрив отпред на телцето му , четох че в такива случаи лекарството се спира , обадих й се ,но тя каза това е добре , продължаваме !
Искам някой който се е лекувал при тази лекарка или пък при друг хомеопат ,да каже, наистина ли има такъв период на ,,изчистване,, ??
или нещо в нашия случай не е наред !
отчаяна съм , ето в понеделник децата са на училище , букви ли да пише или сопол да бърше  детенцето !

# 844
  • Мнения: 335
валети, според мен не е нормално това нещо, мисля че не му е улучила лекарството, както започна честод да се случва при нас през последните месеци, защо не се консултираш с друг хомеопат, ако нещата се нормализират бързо сама ще си направиш изводите дали детето се е лекувало адекватно или не . Успех, от Хаджиева преди време бях доволна! А сега НЕ съм доволна, за това и я сменям.

# 845
  • Варна
  • Мнения: 2 678
При нас е нямало толкова дълго "чистене". Хомеопатията винаги е действала бързо при детето ми. Е понякога след вирус с кашлица се е "чистила" седмица , но под формата на веднъж-два прокашляне дневно  Peace

# 846
  • Варна
  • Мнения: 448
svetl@ под ,,чистене,, докторката ми обясни че детето чисти стари подтиснати симптоми :кашлици , сополи...
затова така дълго продължавало това му състояние , не че в момента е бил болен и го влачим защото се ,,чисти,,
ето това не ми е ясно дали е нормално , ако е влачене, изчистване на моментно боледуване -да не  е нормално,
но тя твърди че това се неща подтискани с години 3-4...!Е не мога да се съглася  Cry

# 847
  • Мнения: 502
Ами то по логиката на тази госпожа тогава хора, които лекуват хронични заболявания продължили десетки години, трябва да се "чистят" също с години  Laughing пази Боже да се чистиш от бъбречни, чернодробни или по-сериозни заболявания...  newsm78

# 848
  • Варна
  • Мнения: 448
Да , абсолютно съм съгласна Кокошчица !
Затова и писах тук с надежда някой който се лекува при въпросната д-р Хаджиева да каже
и при тях ли се случва така , немога да го приема !
От три дни детето ми не приема лекарство и секрета който вади е оскъден ,а преди това беше непрекъснато с пълно носле !Знам че въпреки това лекарството действа , колко време още знаете ли ?
В четвъртък трябва да й се обадя и отсега ме е страх какво ще измисли и ще реши да му даде , но този пък директно ще я питам
ако пак мисли да ми ,,чисти,, детето ще й кажа сбогом !

# 849
  • Мнения: 30
Понеже преди време бях питала за препоръки, да споделя че се спряхме на Ева Христова. Посещаваме я от октомври. Дъщеря ми ходи на ясла и до сега се е разболявала 4 пъти, справяли сме се за около седмица с хомеопатия. Бих казала, че съм доволна, винаги ни обръща внимание, отговаря по телефона и ни изписва гранулки, ако не може да я прегледа в момента.
Ходихме веднъж и при Джеджев, но определено не е нашия лекар, няколко пъти след прегледа се опитах да му се обадя, защото ми каза да му кажа как е детето няколко дни след приемането на лекарството и той всеки път ме одрязваше, че в момента не било удобно да говори и аз накрая се отказах, да го търся.

# 850
  • Мнения: 1 377
Здравейте момичета,
търся хомеопат във Варна, който да лекува успешно хроничен синузит. Знаете ли такъв?
Традиционната медицина ми помага само временно, търся траен ефект...

# 851
  • Мнения: 8
"От месец Април, тази година, лекувам детето и себе си при Александър. Първоначално го потърсих, защото дъщеря ми имаше запушено слъзно каналче. Тогава тя беше на 6 месеца, опитвахме с различни капки, лайка, кърма, масажи и какво ли още не. Почти се бях отчаяла, че ще се оправи, и се настройвах вече за сондиране. След 10 дни лечение, каналчето на очето се отпуши. После потърсих Александър, защото си напипах бучка на гърдата и двама известни варненски гръдни хирурзи бяха категорични, че това е фиброаденом и че няма да се разсее, а ще трябва да се прави операция и изрязване. Четох обаче, че при такова изрязване, често пъти се получава рецидив и реших да опитам с хомеопатия. Преди няколко седмици бях на ехограф и се оказа, че от фиброаденома няма и следа. При прегледа се оказа, обаче, че имам прегъната жлъчка, с утайка, която може да ме докара до операция, а и от време на време получавам жлъчни кризи, изразяващи се с повръщане. Сега ще лекувам и това."[/size]




Ето това бях написала преди 3 години. Тогава въпросният хомеопат ни помогна, но две години по-късно така навреди на детето ми, че още не може никой да я излекува. От както се сдоби с биорезонанса, се превърна в продавач на хомеопатични лекарства и започна да лекува доста смело по боаронски, само че, с високи потенции. Докара ни големи беди. На мен ми се срина психиката, в следствие на което, започнах много да боледувам. Внимавайте много какви лекарства ви продава и какво давате на децата си! За мен този човек е опасен.

# 852
  • Мнения: 8
https://www.facebook.com/164086016947883/photos/a.18117540523894 … ype=1&theater

ето тук е написана много добре истината за Александър Папанчев

# 853
  • Мнения: 2 000
Ето това бях написала преди 3 години.
Тогава въпросният хомеопат ни помогна....
От както се сдоби с биорезонанса, се превърна в продавач на хомеопатични лекарства и започна да лекува доста смело.....

Абсолютно подкрепям мнението ти !!!

# 854
  • Мнения: 4
  От няколко години страдам от ужасни, сърбящи обриви по цялото тяло, които особено се усилваха нощем. Къде ли не ходих да търся лечение, при кожни специалисти, алерголози, ендокринолози, но резулататите бяха  само временни. След като ми писна да ме тъпчат с кортизони, урбазони и всякакви мазила потърсих помощ в алтернативните методи. Така преди две години посетих Александър. Той първо ми предписа конституция и каза след като се стабилизирам следващи месец да лекуваме кучешка тения, която откри с едно апаратче и която според него била причината за страданието ми. Не повярвах, а и нямам куче. Сърбежа ми леко понамаля, но обривите се усилиха. Следващия месец реших да пробвам, след като той ме убеди, че лекарството не съдържало никакви молекули тения, а само информация и енергия.
  И чудото стана. Обривите първите десетина дни се засилиха, но после плавно намаляха и изчезнаха, сърбежа също изчезна и сега отново се радвам на живота. На третия месец, уреда му също показа че вече нямам кучешка тения. Още не мога да повярвам на късмета си!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт