Търся електронна книга - 41

  • 92 627
  • 859
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Ето тази книга се завъртя наскоро. Качвам ви я ,може да ви е интересна
Мария Метлицкая -Дневникът на свекървата https://dox.abv.bg/download?id=ae69cff35f# - Линк за сваляне
 Описание
Скрит текст:
Най-забавният роман за най-деликатните отношения.

Този пълен със забавни истории, самоирония и житейска мъдрост дневник се води от Елена - московска интелектуалка, чието спокойно и подредено ежедневие е разтърсено от най-големия катаклизъм за една майка с единствено дете син. В живота ѝ се появява най-страшната особа от женски пол - бъдещата ѝ снаха, с която тя ще трябва да дели Даня. Нюся определено не е подходящата половинка за този красавец с телосложение на римски атлет (както го описва майка му). Затова Елена едва прикрива своята неприязън към момичето и провинциалните му родители. Дълбоко в сърцето си новоизлюпената свекърва предусеща, че бурята тепърва ще се разрази. А както мнозина знаят от собствен опит, при такива яростни сблъсъци няма победители.

# 17
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014
в номинациите споменага "Невидимите фурии на сърцето".
стана ми интересно каква е.
можете ли да помогнете?

# 18
  • Мнения: 17
Цитат
Цитат на: Деница91 в нд, 11 дек 2022, 00:55
Здравейте търся книга първа втора и трета на Джулия Куин от поредицата Дамски квартет благодаря предварително
deni.kalinova91@gmail.com

Здравейте,
Аз също се нареждам на опашката за първа и втора книга Simple Smile
teodora.vakanina@gmail.com
Благодаря предварително.
Изпратиха ли Ви ги, че чак сега виждам поста?
На мен не са ги изпратили

# 19
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
в номинациите споменага "Невидимите фурии на сърцето".
стана ми интересно каква е.
можете ли да помогнете?

Това е историята в книгата

Скрит текст:
В древногръцката митология фуриите са богини на отмъщението и оттук вече разбираме, че това е сериозен, дълбок роман, който няма да ни остави равнодушни. „Невидимите фурии на сърцето“ е книга най-вече за любовта, невинаги такава, каквато си я представяме, понякога предателска, понякога убийствена. За любовта не само към друг човек, но и към себе си и за стремежа да се приемем такива, каквито сме.
Сирил Ейвъри не е истински Ейвъри, както постоянно повтаря баща му. Съвсем млада майка му е прогонена от родното си село в дълбоката провинция на Ирландия, след като се разчува, че чака извънбрачно дете. Сирил е осиновен от богато ексцентрично семейство в Дъблин, където не му липсва нищо. Освен любов.
Така започва животът на това момче, пълен с победи и разочарования, с невероятни съвпадения и съдбовни постъпки. Предстои му да извърви тежкия път към себе си, към своята идентичност и корени, за да приеме нетрадиционната си сексуалност и да преглътне жестокостта на света.
Това е най-личният роман на Джон Бойн, един от най-интересните ирландски писатели, и в него откриваме внушителна панорама на живота в Ирландия от средата на ХХ век до наши дни, видян през очите на един мъж, който не е негодник, въпреки че причинява болка, не е злодей, въпреки че се случва да мами, не е герой, въпреки че спасява и обича.

Авторът е гей и е почти автобиографичен роман. Обаче е още рано да го има електронен.

# 20
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014
благодаря. Simple Smile
ще я пропусна.

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Всички казват, че е написана добре и е интересна Simple Smile Много я хвалят. Аз мисля да я прочета Simple Smile Да видим

# 22
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014
хвалените напоследък нещо не ми пасват.
в номинациите за годината са предложени и "Момичето с гръмовния глас" и "Уроци по химия".
Sad

# 23
  • Мнения: 19
Цитат
Цитат на: Деница91 в нд, 11 дек 2022, 00:55
Здравейте търся книга първа втора и трета на Джулия Куин от поредицата Дамски квартет благодаря предварително
deni.kalinova91@gmail.com

Здравейте,
Аз също се нареждам на опашката за първа и втора книга Simple Smile
teodora.vakanina@gmail.com
Благодаря предварително.
Изпратиха ли Ви ги, че чак сега виждам поста?
На мен не са ги изпратили

Аз също не  съм получила все още Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 886
Фуриите ще я взема днес от Спиди . Да я видим колко е добра.

# 25
  • Мнения: 4 762
Здравейте, имам нужда от помощ! Не мога да конвертирам две книги от формат ПДФ на ЕPUB, опитах с две безплатни програми, но не става, дава ми грешка и с двете. Може ли някой да ми помогне?
Благодаря!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Здравейте, имам нужда от помощ! Не мога да конвертирам две книги от формат ПДФ на ЕPUB, опитах с две безплатни програми, но не става, дава ми грешка и с двете. Може ли някой да ми помогне?
Благодаря!
Ако е сканиран, т.е. снимка няма как да извлече текста от нея. Ако е бил в друг формат и после превърнат в пдф само тогава е възможно.

# 27
  • Мнения: 5 753
И аз имам нужда от помощ. В предната тема бяха споделени две разкошно големи библиотеки в Мега.  Как мога да ги копирам от там на хард диска на компютъра. Нещо с Мега-та трудно се разбираме. Спира по някое време и иска пари, за да продължи да тегли, въпреки че имам място на "облака" (м@... му и технологии)

# 28
  • София
  • Мнения: 30 107
Скрит текст:
Цитат
Цитат на: Деница91 в нд, 11 дек 2022, 00:55
Здравейте търся книга първа втора и трета на Джулия Куин от поредицата Дамски квартет благодаря предварително
deni.kalinova91@gmail.com

Здравейте,
Аз също се нареждам на опашката за първа и втора книга Simple Smile
teodora.vakanina@gmail.com
Благодаря предварително.
Изпратиха ли Ви ги, че чак сега виждам поста?
На мен не са ги изпратили
Аз също не  съм получила все още Simple Smile
Аз ги имам в play книги. Някой знае ли как мога да ги сваля от там, за да им ги изпратя?

# 29
  • Мнения: 7
Здравейте, имам нужда от помощ! Не мога да конвертирам две книги от формат ПДФ на ЕPUB, опитах с две безплатни програми, но не става, дава ми грешка и с двете. Може ли някой да ми помогне?
Благодаря!
Може Simple Smile
Дайте линк за сваляне на PDF-а.

И аз имам нужда от помощ. В предната тема бяха споделени две разкошно големи библиотеки в Мега.  Как мога да ги копирам от там на хард диска на компютъра. Нещо с Мега-та трудно се разбираме. Спира по някое време и иска пари, за да продължи да тегли, въпреки че имам място на "облака" (м@... му и технологии)
Дайте линкове към библиотеките, ще видя какво може да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт