Жена роди в тролей!!!

  • 2 098
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 967
Забелязахте ли,че е използвана думата "инцидент", вместо "раждане".  newsm78  ooooh!


Да, забелязах и ми стана тъпо какви хора ги пишат новините. И какво му е толкова инцидентното?!?!?! Е, верно, че тролейте не са място за раждане, ама има какви ли не други случки и места, свързани с даването на живот на бебета знае историята...................

# 16
  • София
  • Мнения: 1 244
инцидент, от лат. - "който се случва", непредвидена случка.
Ето за това.

# 17
  • Мнения: 2 821
дано не кръсти детето Тролей/ка Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 951
Майката и бебето са добре.Приведени са в Майчин дом.Била е клошарка.Родила е в района на първа градска.Ужассс.Направо може би е нямала достъп до болницата и е предпочела да е на топло.Ужассс.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
инцидент, от лат. - "който се случва", непредвидена случка.
Ето за това.


Дали тази дефиниция са имали в предвид, или са използвали термина, без да се замислят воъбще?! Това май няма да се изясни в случая.  Не веднъж са давани примери за това как българската журналистика използва в някой ситуации думи, които на са подходящи по темата, но както и да е, че вече темата се попромени малко.

# 20
  • Мнения: 505
 Shocked Много неприятно. Дано поне с детето и майкато всичко да е наред. не мога да си представя как е изживяла всичко тази жена сама в тролея...

# 21
  • Мнения: 9 903
аз пък не разбирам как така е станало раждането и никой не е забелязал, преди бебето да се пръкне. То не приключва за минута едно раждане. Най-малкото си е охкала. Хора слизат, качват се, чак толкова слепи не са. Нещо пак не се връзва. Петицата е сравнително пълнещ се тролей. И тя седи и си ражда в тролея, без да помоли някого за помощ? И къде, в гащите си ли го е изтърсила или се е събула и разкрачила удобно на двойна седалка?

# 22
  • Мнения: 6 167
Интересно, аз съм родена в Първа градска.
И за мен това е инцидент. Инцидент и злополука не е едно и също  Stop
На мен ми е интересно как точно е станало.
Опитвам се да си представя жената между седалките, шофьора, хората..
Какво правят хората в това време. Викат ли линейка... помага ли някой..
Ще чакам подробностите.

# 23
  • Мнения: 2 237
Откога пък раждането се нарича "инцидент" пък било то и в тролей ? Thinking  Хубавото е че са добре и са в болница.И вярно трябва да им дадат пожизнени карти за транспорт.

# 24
  • Мнения: 9 903
това си е жив инцидент и за мен.

# 25
  • Мнения: 6 167
Откога пък раждането се нарича "инцидент" пък било то и в тролей ? Thinking  Хубавото е че са добре и са в болница.И вярно трябва да им дадат пожизнени карти за транспорт.

Сигурно, защото ражданията в тролей са инцидентни, тоест, не често случаващи се.
За разлика от ражданията в трамвай, които не са инциденти , а ежедневие.
( шегувам се)

# 26
това се казва бебето да е на път.
сигурно е било 2-ро,3 то,4-то ,n-то раждане ,за да стане толкова бързо

# 27
  • Мнения: 3 405
инцидент, от лат. - "който се случва", непредвидена случка.
Ето за това.

Ето защо е инцидент, обяснено си е  Grinning
Ще видим подробностите в новините.

# 28
  • Мнения: 2 379
аз пък не разбирам как така е станало раждането и никой не е забелязал, преди бебето да се пръкне. То не приключва за минута едно раждане. Най-малкото си е охкала. Хора слизат, качват се, чак толкова слепи не са.
Може и да не са слепи, ама на никой "не му е работа" и всеки се прави, че не забелязва Close
Миналата седмица посред бял ден един мъж биеше жена си в центъра на София. Близо до пл. "Журналист" беше случката.
Минавах от там и чух някакви викове, ама не можех да разбера кой и какво вика. Беше простакът, който нареждаше "Парцал, не те ли облякох аз тебе от горе до долу". Все това му беше в устата, колко пари бил дал за дрехи. Между изреченията раздаваше ритници и тупаници на една скимтяща жена, която обаче не правеше нищо, за да се защити и не спираше да върви до него Shocked
Мина малко време преди да се ориентирам какво става, а през това време хората си минаваха близо до тях и нищо! Нищо! Все едно нищо не се случва или пък това си е нормално!
И мъже минаваха, и те нищо.
Само едно момиче се развика, че ще се обади в полицията и тръгна да си вади телефона. Простакът каза, че него полицията не го вълнува и заби още един шамар на жена си.
Аз хукнах към един ъгъл, където много рядко, но понякога все пак има патрулка.
Патрулка нямаше.
Върнах се пак назад, за да видя накъде вървят и да се обадя и аз в полицията, ако другата девойка все пак не го е сторила, но мъжът и жената вече бяха изчезнали...
Това е.

# 29
  • Мнения: 830
да и е живо и здраво детенцето!  bouquetИ да има многоо късмет Peace

Общи условия

Активация на акаунт