От озоновата дупка ли е, що ли?

  • 1 052
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Опасявам се , че сте объркали форума. Дишайте спокойно, пребройте мислено от 1 до 10 и затворете страницата  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 576
Нито съм виждала хора да си говорят сами, нито на мен ми се е случвало /освен ако съм ужасно ядосана и съм сигурна, че няма никой наоколо/.

# 17
[[/quote]
Опасявам се , че сте объркали форума. Дишайте спокойно, пребройте мислено от 1 до 10 и затворете страницата  Mr. Green
[/quote]

хич не съм го объркала ,даже!ако още веднъж  някой  посмее да ме поучава какво да правя, ще ходя да пална онова фитилче,дето онзи ден го скрих във цум-а,пък нека после дядо коледа ме подмине с подарък-и без това мама ми каза,че той не съществувал.

# 18
  • Мнения: 7 186
Че какво му е лошото да си говориш сам? Поне си сигурен, че разговаряш с интелигентен човек Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 113
Нито съм виждала хора да си говорят сами, нито на мен ми се е случвало /освен ако съм ужасно ядосана и съм сигурна, че няма никой наоколо/.
Наде, благодаря ти. Тъкмо си мислех, че живея на друга планета щом само аз не съм виждала такива хора.

# 20
[[/quote]
Наде, благодаря ти. Тъкмо си мислех, че живея на друга планета щом само аз не съм виждала такива хора.
[/quote]


не се притеснявай,скоро и ти ще започнеш да виждаш,а и да чуваш разни работи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт