Семра от Сървайвър в Плейбой

  • 4 363
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 013
 newsm78 newsm78 а кой друг е попадал в прожектора преди това? Май се сещам само за онази с изкуствените цици и конкурса на Горещо.

# 16
  • Мнения: 2 229
Леле тази Семра в Сървайвър без грим много повече ми харесваше, като я гледам на снимките от списанията  Sick Sick Sick

# 17
  • Мнения: 4 555
Добре де, излиза, че повечето от участниците в Сървайвър БГ са имали разни медийни изяви и са били известни по един, или друг начин, преди участието им.  Thinking
Не мисля, че това е някаква медийна изява. Тя е снимана за Плейбой като читателка, която сама е пратила свои снимки. Това всяка жена, която поиска може да го направи и не вярвам да стане медийна личност!

# 18
  • Мнения: 2 125
Аз знам друга клюка Grinning
На корицата ще са тризначките от ВВ3 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Е, нали били отказали?

# 20
  • Мнения: 2 013
Някой знае ли колко плащат горе-долу за корица в Плейбой?

# 21
  • Мнения: 803
Някой знае ли колко плащат горе-долу за корица в Плейбой?

Според мен зависи от жената, която е на корицата. Лили Иванова е взела повече от ЛилАна - поне така смятам.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Чувала съм за между 15 000 и 35 000 лв.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Чувала съм за между 15 000 и 35 000 лв.
Май си попрекалила с нулите  Rolling Eyes Нямам точна информация за хонорарите, но това са ужасно много пари Naughty

# 24
  • Мнения: 2 013
Чувала съм за между 15 000 и 35 000 лв.
Май си попрекалила с нулите  Rolling Eyes Нямам точна информация за хонорарите, но това са ужасно много пари Naughty

Също мисля, че са много. Но знам ли? Вероятно е според зависи от мацката. Хонорарите със сигурност са с български измерения, защото и цените на рекламата в списанието са български.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Не съм сигурна, но мисля, че Юлиана Кънчева беше казала, че ще дари парите на дом за сираци и сумата беше 20 000 лв.

Общи условия

Активация на акаунт