Къванч Татлъту 💙- минали и бъдещи проекти, партньори-104

  • 40 934
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 18 552
Божеее, поредните простотии ... писна ми ! Rage

# 286
  • Мнения: 18 621
Божеее, поредните простотии ... писна ми ! Rage

да, точно Башак ще променя сценария и ще се меси в сцените Rage
ама много ще повярват....

# 287
  • Мнения: 8 989
Аман от глупости еййй аман....

Свиркам си и си се радвам на АсДев

Не са всички с Каан У,Мехмет Г, Озан Г,Нежат И, Чаахан Ч е нямала връзка ама те си знаят нека си чешат езиците.Колко е имала връзка с Улусой един бог знае за другите двама гаранция давам за реална любов.


# 288
  • Мнения: 18 552
Божеее, поредните простотии ... писна ми ! Rage

да, точно Башак ще променя сценария и ще се меси в сцените Rage
ама много ще повярват....



Като нищо! Фенките на Туба се вързаха на глупостите, които се изписаха, надявам се тези на Серенай да са по - умни и да разбират, че Башак няма как да променя каквото и да е, нито пък има защо да ревнува която и да е .
Диде, може Серенай да е имала връзка с когото си иска, свободна жена е, това си е нейна работа. Но, сериала още не е започнал да се излъчва и се започнаха същите гадни интриги, побеснях! Дори не успях да се ядосам, че ще е чак на 14 февруари Stuck Out Tongue Closed Eyes
Айде, лекинка! Hug

Последна редакция: вт, 24 яну 2023, 23:12 от queen_fenka

# 289
  • Мнения: 3 634
Никой да не се ядосва за глупости.

Когато публикуваха първата снимка – дето е или за финала, или е от сета Grinning, и на която  Аслан и Девин са много щастливи, писах, че 14 февруари е вторник и вероятно сериалът ще започне на Св. Валентин. "Голяма и страстна любов" - няма начин да пропуснат тази възможност.

Бирсен:
„…Животът на Девин ще се промени напълно с Аслан, следвайки брат му, който се опита да се самоубие…“ (ГТ) Джихан явно във връзка с това е стигнал до психолог. 

Лека нощ!

# 290
  • Мнения: 3 164
Момичета, толкова много ми харесаха двамата, Аслан и Девин 😍🔥 Огън са.
Дори не съм в състояние да коментирам това, което видях, в момента. Може би утре ще успея да погледна  по- трезво на видеото.

Много благодаря за превода, ами друго си е.
Огромен интерес и много големи очаквания виждам. Хакан Бономо също е много активен.
Отбелязал е още двама души, които предлагам са част от сценария екип.
Само да кажа, че ми допадна и операторската работа, която има своето огромно значение.
А, Къванч, нямам думи за него ❤️🔥❤️

Фени, от както излезе Шахмаран чета отзиви във ВК. В Тиими в момента се води истинска "война" 😂. Толкова омраза към никой друг актьор не съм виждала да се излива, както върху Серенай. В момента трудно преглъщат успеха й , и съм убедена, че на подобни писания ще попадаме през целия сериал от нейните хейтъри, които се чудят как да уязвят нейните фенове. Така че, Къванч и Башак най -вероятно ще станат жертва на тази "война". Прочетох много възторжени отзиви от феновете на Серенай за Къванч. Оставам с впечатлението, че до днес феновете на Къванч бяха по сдържани, но мисля, че тази вечер всичко се промени и харесаха това, което видяха.
Междудругото Шахмаран в влязъл в топ 10 на САЩ, което се случва за пръв път с турски сериал. Още един удар от страна на Серенай. Трудно ще й простят , така че очаквам всичко.

И на края да кажа, че се радвам, че Йозге отпадна от Семейството., мисля че тази енергия, която ни заля нямаше да се случи.

Лека 🤗🤗🤗

# 291
  • Мнения: 1 870
Добро утро, момичета 🍀

Искам да споделя, че много ми харесват анализите, които сте направили на фрагмана. Аз го гледах няколко пъти и с всеки път ми харесва все повече и повече. Като имам предвид, че рядко се впечатлявам от нещо, това наистина ме впечатли 💯 Наистина са огън и барут както ги бяха представили на постера 💥



Не знам защо я хейтят толкова много Серенай. Защото е имала връзки с мъже... Е само тя ли е имала.. Аз пък точно заради това проявих интерес към нея, заради хейта. Момичето живее на бързи обороти, кога, ако не сега. Тя е свикнала на това и не й пука. Поне не се прави на такава каквато не е. А Къванч е сериозен мъж с прекрасно семейство. И двамата с жена му са интелигентни хора и с това всичко е казано.

Лек и успешен ден!

# 292
  • Мнения: 8 989
На вкус и цвят нали така беше
Кучето си лае кервана си върви
Брех това аз го казвам ама живот
Завчера в клюкарското издание на Ако не кажа не може.Бирджан Бали каза,че Серенай и Къванч не и въздействат защото нито единия нито другия биха се погледнали по друг начин и аз се запитах...Какво очаква жена от женен мъж с дете? Та те така....
"Нито единия нито другия би погледнал другия с ъгъла на окото си по този начин който на мен би ми се искал..."
Много ми беше грозно да не коментирам какви спекуации и новини мислят на този канал и тези магазин издания...
Хубав ден ви желая!






# 293
  • Мнения: 3 164
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Добро утро 🍀🌞☕



Вече по-спокойно погледнах фрага 😊 Простете ми вълнението, но ми е за пръв път.
Плакатът е статичен и като че ли е по лесно за коментар.
Какво ми направи впечатление. Аслан в компанията на Девин го играе малко мачо 😜 тези закачливи погледи и усмивки, които "хвърля". Във всички останали сцени той изглежда напрегнат и агресивен, ударът по масата, разговора с майка му.
За разлика от него Девин през цялото време изглежда напрегната, с изключение на последната сцена, където си хвърлят красиви погледи.
Наистина може би двамата братя ще са влюбени в Девин и кризата в семейството още повече ще се засили.
В страницата на Show tv  са написали под видеото "Любовта на Аслан и Девин ще изгори семейство".
Нур Сюрер е неузнаваема след Фариде. Мястото, където е разположено имението, обстановката вътре говори за семейство с история и традиции, семейство, в което има установен някакъв ред, който ще бъде подложено на изпитания.
Фактът, че Аслан е този към, който се обръща майката, че му казва, че живота си е дала за него говори, че по големия брат е разочаровал семейството много преди това.
По тази линия очаквам също сблъсък.

Miraland /извинявай, може ли да се обръщам към теб с Мира/  хейта към Серенай поне аз както го усещам идва от определен кръг фенки на един актьор. Нямам си на идея какво се е случило в миналото, но омразата им за мен има болестно състояние.
Сетих се, че Башак се познава със Серенай още от времето на Прилив, нали тя е била стилист на сериала. Абсолютно съм убедена, че ако имаше и грам съмнение от нейна страна Къванч просто нямаше да участва, каквито и компенсации да му струваше това.

Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗

# 294
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет, дружки!
Денят ви да е изпълнен с усмивки и обич! 💜


Благодаря за всичко споделено! 💜
Много е хубаво, започва нашето пътуване със Семейството!
Вторник ми е почти невъзможно да гледам онлайн и да участвам в дискусията, което, няма да крия, ме натъжава, но нека е на хаир за сериала 🙏 ще го преглътна.

Много интересна импресия.
На постера Аслан е този с излъчване на интроверт, Девин е широко отворила обятията си за него.
Докато при първата им среща, той е приятелски, закачливо настроен, а мрачната и съсредоточена върху вътрешния си свят, е Девин.
За семейството на Аслан разбираме, че има неписани закони или La noblesse oblige.


Но някъде отвъд социален статус, прослойка и знатен произход ще бъдат причините за разваляне на порядките.
Защото Девин все пак е жена с професия, образование.
Най- много това ме заинтригува, какви са жертвите, които е направила майката на Аслан за него, каква е цената, която е платила и каква е цената, която се очаква той да плати?
Любовта е ясна, във въздуха е, толкова съм доволна как седят един до друг, толкова съм доволна, че и двамата са силни, независими личности, обезпечени.
Искам впечатляващ женски образ, аман от Пепеляшки и принцеси.
Има една традиция, не мога да уточня точно в кой край, когато почине мъж на млада жена, братът на този мъж да поеме грижа/да се ожени за овдовялата.
Нещо с такава тежест предполагам обвързва Аслан със Семейството, че чак такъв сблъсък да предизвика сближаването му с Девин.

Не може да ме ядоса бръщолевенето насам- натам вече, защото точно това имах предвид, когато споделих, че отказвам да бъда възмутена от нечия репутация, създадена на базата на подобни драсканици.
Имаше едни снимки на Серенай с Джем Йълмаз.
Изобщо не съм се интересувала тогава, нито ме интересува сега какви са били взаимоотношенията им. Свободни хора, в свободна държава, не извършват престъпление, не са длъжни да дават обяснения.
Но кое ме възмути искрено.
Лееше се морал на кубици срещу двамата, но никой не се възмути от долната личност, която беше ги заснела вкъщи.
Ето срещу тази журналистика, срещу тези, които се ровят в чаршафите на хората съм против и точно затова вероятно Серенай има моята подкрепа, без да ми е била любимка
Защото днес се ровят в чаршафите на Башак. Днес тя е подложена на не по- малко унижение.
Това ми е отвратително.
От чист ум и красива душа не излиза нищо грозно.
Това е единственият ми критерий за подбор какво/кого/къде да следя.

Приятен и успешен ден! 💜

# 295
  • AMS
  • Мнения: 6 424

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за преводите и коментарите!!!



Сериалът започна!!!
Не съм изненадана от хейта, но смятам, че той вече няма място тук.
Не ми се иска да чета, такива щуротии, каквито съм чела
за предишните партньорки Берен, Йойкю,  Фарах, Туба, Йозге, ...
Ако имаше съмнения, че няма да се получи, и животът извън снимачната площадка
ще повлияе негативно на  проекта, досега да сме чули изявленията на специалистите.
На тези съмнения, включително и мои, фрагманът сложи точка!!!



Къванч, ако е имал и най-малкото съмнение, че няма да се получи,
отдавна да беше оповестил. Но на него винаги му се получава!!!



Уф, 14-ти ми се струва далеч, след този фраг.


Лек ден, дружки!!!

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 17:13 от * Diva *

# 296
  • Мнения: 1 870
От Show TV
Излезе дългогоочаквания трейлър на новия оригинален сериал на Ай Япъм "Семейство", който скоро ще се срещне със зрителите на екраните на Show TV. Обединяващ Къванч Татлъту и Серенай Саръкая в главните роли, сериалът привлича зрителите към екрана със своя актьорски състав и сюжет. Първият трейлър на телесериала  на режисьора Ахмета Катъкъс по сценария на Хакан Бономо се срещна със зрителите.  Дуетът Къванч Татлъту и Серенай Саръкая ще бъде съпроводен от актьорите Неджат Ишлер, Джанан Ергюдер, Ушан Чакир, Умуткан Ютебай, Юсра Гейик, Еджем Симге Юрдатапан, Левент Улген, Емел Гьоксу и Нур Сюрер. Първата презентация на сериала дълго чакана като заради актьорския състав, така и заради сюжета, представлява една среща между Аслан и Девин. Трейлърът, който сигнализира за това, че страстната история на любовта, от една страна, и концепцията на семейството от друга, ще бъдат подложени на съмнение в много аспекти, още повече повишава интереса към сериала. "Семейство", което съвсем скоро ще бъде показано на Show TV, разказва за измененията на баланса в семейството, развитието на събитията и най-противоречивите аспекти на понятието семейство, когато Аслан, глава на богатото семейство Сойкан среща психолога Девин също така травмирана както и той.

pe04, разбира се че може 🌼 просто Мира 🙂

# 297
  • Мнения: 18 552
Привет, дружки! Hug
Благодаря на всички ви за интересните коментари и всичко споделено! Kiss
Да си пишат каквото искат, важното е, че си дочакахме Къванч на малкия екран, все още не мога да повярвам!
И на мен много дълго ми се вижда чакането до 14. 02, но толкова сме чакали, ще почакаме още мъничко.
Алинка Heart Eyes отново ще си коментираме сериала заедно, дори и да не е на онлайна Heart
Цитат
Младият турски актьор Ерен Орен ("Червената стая", "Три сестри") призна, че се възхищава на Къванч още от дете. "Мисля, че Къванч е този, от когото следва да взимаме пример, както в личния живот, така и на снимачната площадка", казва Ерен.

Да ви покажа новата Нихал Thinking

Бехлюл все още се търси Stuck Out Tongue Closed Eyes
Поздрав! Flowers Hibiscus

# 298
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 818
Здравейте момичета,
От доста време не съм гледала сериал в реално време. За съжаление на мен също вторник не ми е удобен ден....Но мога да коментирам и по късно...Важното е да има материал за "разследване"...

# 299
  • AMS
  • Мнения: 6 424

Пак благодаря за споделеното, дружки!!!
От официалния акаунт на сериала имаме благодарско.
Мернах, че и много колеги от гилдията са споделили фрагмана
и са пожелали успех на Семейство!!!


Общи условия

Активация на акаунт