искам Бебе

  • 2 881
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте!
И този месец  пак не стана!
На 2.05.06 направих спонтанен аборт  в 12 г.с. ,след 3 редовни м.ц. започнахме опитите отново,но всеки месец безуспех и днес за пореден път ми дойде(за голямо мое съжаление).Ходих на преглед преди 2 м. и всичко бе наред но нещо на иска да става Cry.
Ще се радвам  да споделите, ако сте били в моето положение.Много е лошо да чакаш всеки месец около датата за м.ц.Предварително Ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 130
Здравей,  я по спокойно  Hug
На 01,09,2005г. направих  аборт, защото се  оказа кухо яйце, след това сепазихме  3 месеца  и  на 5-я  пак видях  двете чертички. Точно на 8 март  отидох щастлива на преглед и  докторката каза : -Нищо не виждам сигурна ли си е си бременна, започна едо  8 дневно  невидение  и престой в болница съпроводено с безброй  изследвания  и очаквания,  със съмнение за  извънматочна  #Crazy
За мое  голямо щастие след смелото решение на един доктор който беше  от  екипа  от 4-ма  доктори  които ме преглеждаха за последно преди изпрщането ми за  лапароскопия ме изпарти за  кюртаж след който се  оказа вътрематочна бременност  Hug това се случи на  16,03,2006, от тогава се пазихме  6 месеца и  вече от 2-3мес действаме,  но то нестава веднага
Така, че  споко квото  има да стане ще  стане  и мисля че лошото  и при двете  е минало  така че  е ред на  хубавото    bouquet

# 2
  • Мнения: 135
Здравей, по спокойно Wink                                                                                                                                                                             

# 3
  • Мнения: 2 214
Миличка много малко време е минало за да си притеснена.
Имаш още време. Peace

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Всичко е Божа работа. Правете любов, не бебе, опитай се да не се вманиачаваш /знам, че е трудно, но не и невъзможно/. Ще видиш как съвсем скоро отново ще се зарадваш на положителен тест, а от там нататък ти пожелавам всичко да бъде наред и без усложнения.

# 5
  • Мнения: 983
Дано скоро отново видиш двете чертички. Пожелавам ти го от сърце. Не се отчайвай.  Hug

# 6
  • Мнения: 4 555
Много е гадно това чакане, но все пак само няколко месеца са минали. Не се отчайвай, не става веднага. Имате време.
Ако можеш, не мисли непрекъснато за това (знам, колко е трудно).
Но щом си ходила на преглед и са ти казали, че няма никакъв проблем, значи просто трябва да се обичате и да чакате.
Успех!

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 11:46 от Карина

# 7
  • Мнения: 59
Вярно е , че чакането изнервя,защото желанието за дете е огромно.Всеки ден ти се струва месец,а месеца - година.Важното е,че работите по проблема,мила Дарче.С моя симпатяга трябва да се пазим поне три месеца,а през това време да тичаме по прегледи,което честно казано е по-изнервящо.Но погледни нещата и от другата страна - колко добре се чувстват мъжете да са обект на сексуалното ни желание,без обаче да е на принципа "работим за бебе".Дето казва златната роза - да правиш любов без вманиачаване.Аз и сега си го затискам моя smile3508,пък дадат ли ни лекарите "път свободен" - ще ме моли за почивка! luvbed newsm17.Но ще чакаме - това го можем.И търпението ни ще се увенчае с  EFP smile3504,защото всяка от нас го заслужава.

# 8
  • Мнения: 2 019
Всичко е Божа работа. Правете любов, не бебе, опитай се да не се вманиачаваш /знам, че е трудно, но не и невъзможно/. Ще видиш как съвсем скоро отново ще се зарадваш на положителен тест, а от там нататък ти пожелавам всичко да бъде наред и без усложнения.
много точно и аз ти пожелавам успех  bouquet

# 9
  • Мнения: 280
Здравей адаш, ще споделя с теб,че от 6 години си правим бебе след куха бременност преди 6 години. В момента съм в 8г.с. и ми предстои най големия ужас- кюртаж, защото бебето ми е спряло развитието си и няма сърдечна дейност. Въпреки това не смятам да се предавам без" бой ", ще продължа напред .Така че горе главата и всичко ще е наред. Не губи надежда. Peace

# 10
  • Мнения: 1 209
Горе главата Дарета, стискам ви палци скоро да се похвалите с едни слади и здрави бебчета...  bouquet

# 11
  • Мнения: 280
E, днес бях на лекар и кюртажа ми ще бъде в петък сутринта. Стискайте ми палци да мине безпроблемно. Уж лекаря ми е добър ама знае ли човек. После почват изследвания и чудо. Дай боже догодина да се похваля и с бебче. Пожелавам го на себе си и на всички вас. Горещи прегръдки  Hug  Hug . Както се казва - нова година нов късмет.   bouquet

# 12
  • Мнения: 4 555
dari76, страшно си смела и много спокойно приемаш нещата, а това е най-важното. Браво!
Искрено ти пожелавам бебче догодина и дано всичко да е наред   bouquet

# 13
  • Мнения: 62
Стискам ви палци, Дарета...Бъдете силни и вярвайте, че чудото ще стане. Нека всичко лошо остане в старата година. Нова година - нов късмет. Успех  Peace

# 14
  • Мнения: 3 500
Слушай какво, изобщо не искам да се отчайваш, панираш или каквото там самобичуване си решила.Щом веднъж си забременяла, ще забременееш отново.Я малко логика - веднъж си забременяла без проблем, значи проблема ти не е че не можеш да забременееш.Леле какво изречение... Казвам го от опит и от опита на много други, които са преживели спонтанен аборт.Аз направих спонтанен аборт през януари 2005, и забременях септември.Мноооооого жени има, които са направили спонтанен или умишлен аборт и после имат бебе, ама много.Така че  smile3513 в прегръдките на любимия.Празнувай, забавлявай се и не мисли толкова задълбочено.

# 15
Здравейте милички!
Благодаря Ви за всичко споделено.Хората са казали "След лошото идвало ХУБАВО".
Ще се надяваме дано по-слоро да дойде това хубаво.
А от вчера съм много щастлива защото моя приятелка има бебче baby_neutral  - момче, и даже днес съпругът и дойде в къщи да ни предаде щафетата т.е. ,че е наш ред  newsm10
Пожелавам на всички Весела Коледа и щастлива нова Година.
  много love001 и  Hug

# 16
  • Мнения: 11 017
Dar4e, миналата година имах спонтанен аборт заради кухо яйце, пазихме се 4 месеца и от миналата Нова година започнахме с опитите. 6 месеца по-късно, през юли, чудото стана  Heart Eyes
Не се вманиачавай на тази тема, отпусни се ... знам, че е по-лесно да се каже, отколкото да се направи, но имай търпение Hug
Стискам палци скоро да се похвалиш с хубавата новина  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 205
Съжалявам за това което ти се е случило.
Сега трябва да се заредиш с много спокойствие, вяра и оптимизъм и резултатите пак ще са налице!
Успех  bouquet

# 18
  • Мнения: 64
Дари76 възхищавам ти се колко си смела и оптимистка, браво на теб миличка, Дар4е взимай пример от адашката си.
Аз също миналата година преживях спонтанен аборт и едва в края на тази година успях да се отърся от гадното и да кажа искам бебе и да се включа във вашата групичка, наистина момичета браво на вас, че сте се отърсили толкова бързо и сте готови отново това е една много смела първа крачка, не ви познавам, но като чета написаното от вас ме кара да се гордея с вас да ви стискам палци и дави включа в моите молитви за бебче, надявам се силно скоро всички да се преместим при очакващите бебковци бъдещи мами

# 19
  • Мнения: 3
Сърдечен привет на всички форумки, мами - настоящи и бъдещи. Отдавна следя коментарите ви, не само по тази тема. Първо искам да кажа, че съм страшно приятно изненадана и възхитена от енергията, отзивчивостта и компетентността ви. Накрая реших да се присъединя към групата, но за мое най-голямо съжаления още съм от страна на кандидат-майките, който чакат чудото да се случи. Затова и започнах и оттук - "Искам бебе". Както знаем само с искане не става...  Wink Повече от 6 месеца опитваме да си направим бебе, но  още не можем да се похвалим с резултат. Знам какво е очакването... с колко надежди е съпроводено и колко е болезнено разочарованието. Знам колко е неловко се чувстваш от подмятанията на "много загрижени приятели", как ти иде да  крещиш, да плачеш и да се озъбиш. Знам колко е болезнено засягането на този въпрос. Ужасното усещане, когато те попитат "Нещо ново????", а ти веднага го натоварваш с онова значение. Въпреки всички несгоди продължавем да не губя надежда, въпреки че оптимизмът ми на моменти е на изчерпване. След тази дълга форма на представяне, исках просто да кажа БЛАГОДРЯ, ЧЕ ВИ ИМА. Дано следващата година е по-успешна отвсякъде за всички. Целувки.... Heart Eyes Hug

# 20
  • Мнения: 280
Душана, добре дошла в клуба. Желая ти от сърце през новата година ти и всички ние да получим дългоочакваното щастие, защото го заслужаваме. Прегръщам ви горещо  Hug  Hug  Hug

# 21
Скъпи бъдещи и настоящи майчета, от дълго време посещавам темата "искам бебе" и бързам да споделя че усещам някои симптоми които ме карат да си мисля, че дългоочакваното ми желание може да се е сбъднало. Декември си купих тест за овулация и на 18-тия ден след МЦ излезна положителен, след което три дни...  luvbed. От тогава базалната ми температура се покачи с един гадус, имам леки боки ниско долу в корема и често уриниране. На седмия ден след Ову-то избързах и си направих тест за бременност, но отчете отрицателен резултат. Сега ще изчакам закъснението ма МЦ и след няколко дни ще си направя друг тест да видим Praynig. Пожелавам на всички 2007г. да сбъдне голямото ни желание и да ни дари с много щастие и любов lovekiss

# 22
  • В събота
  • Мнения: 201
Здравейте момичета,
и аз като всички вас чакам. Годинките ми малко взеха да напредват (след 3 месеца ставам на 33). Досега не съм имала никакви проблеми - не съм забременявала, нямам гинекологични проблеми. Малко късничко се задомих и отскоро действаме по въпроса за бебе. Лекарите казват че всичко ми е наред, така че се надявам скоро да стане. Честно казано и аз съм в положението на palma от деня на предполагаемата овулация, т.е. от 4 дена. Имам болки като пред цикъл, но още ми е рано за тях, обикновено се появяват в деня преди да ми дойде, а го чакам на 17 януари. Темепературата ми не пада под 37, а не съм болна. Купих си тест Престо, но едно че е рано още да го правя, и друго че май не искам да се разочаровам предварително. Ще изчакам закъснението. А иначе този месец подранихме с бебеправенето - имам предвид че се "гушкахме" до 31 следобед, а това ми беше едва първия фертилен ден. После почивахме от празниците, тръгнахме на работа... А и да си призная честно тези болки ми създават неудобство. Все ми се иска да съм полегнала и малко ме боли главата, а това при мен се случва изключително рядко. Дори да се окаже, че съм настинала - годината е пред нас  Simple Smile
Пожелавам на всички ви късмет през новата година и не се отчайвайте.
P.S. Редактирам си поста, защото току-що си прегледах календара и се оказа че последните месеци ми е идвало не на 28-мия ден, както обикновено, а така - 26, 26, 24, 25. А дано!!!!

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 10:47 от Tikvichka

# 23
За много години момичета!
Бъдете живи и здрави това е най-важното,а остоналото каквото ни е писано.
Тиквичка я по спокойно не си много напреднала с възраста, според мен това е много подходяща възраст да си родим,отгледаме и възпитаме децата.Нали сме вече европейки,а там жените раждат след 30-35г. Wink
Преди аборта ние чакахме 3-3,5г. и при нас имаше ходене по мъките-то не беше изсладвания,хапчета,цветна снимка на матката и какво ли не и неочаквано стана по време на Свети валенти 2006 може би наистина се бяхме отпуснали достатъчно и не мислехме за проблема.Така,че споко ще стане - знам,че е лесно да се каже.Стискам палци на всички, целувки много  Hug Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 252
Здравейте момичета! И за много години!

Да се запиша и аз тук. И ние вече почнахме бебеправенето.
От 6 години сме заедно и до сега все се пазехме, но решихме, че момента вече е настъпил.
Пък през април ще правим и сватба  Flutter

А що се отнася до бебето, ми то си е Божа работа. Едни много чакат, пък други - са готови от първия път.

Пожелавам късмет на всички   bouquet

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ВЪВ ФОРУМА!!!

Дарче, здравей и щастлива Нова година!
Аз също като теб, съм много нетърпелива и вече дори се отчайвам. Приятелките ми казват да не мисля само за това, а да се успокоя и да си живея живота, но не е толкова лесно да спреш да мислиш за нещо, което е толкова важно за теб. С мъжа ми бебеправим вече от почти 6 месеца и няма резултат. Всеки месец, след като ми дойде цикъла, си казвам че вече няма да чакам с такова нетърпение и няма да обръщам много внимание, когато стане, тогава, но уви, нищо не се получава. Трепетите и надеждите, и притесненията, а след това и разочарованието, си остават все същите. То е по-силно от нас!
Сигурно с това, което ти написах, само те натъжих още повече, съжалявам ако е така! Ти търсиш подкрепа, а не отчаянието на другите!!! Единственото, което знам и което не зная как да го постигна е, че трябва да се успокоим. Психиката много влияе!
Дано съвсем скоро да ти се случи най-голямото щастие, за което си мечтаеш. И дано си по-силна и по-обнадеждена от мен!!!
Направо се възхищавам на твоята адашка! Май трябва да взимаме пример от нея!!!

# 26
Здравейте момичета!
Как сте днес, аз трябва да ходя на работа, но май нямам много желание и реши да пиша малко.
Поздравления Калинка Малинка за сватбата newsm10, а за бебето споко и то ще стане.
Хари благодаря за пожеланията, тук сме както да се подкрепяме, така и да споделяме ,за жалост "нашите нещастия".Нали казват хората "Споделена мъка- половин мъка" и аз мисля, че е така - като си споделяме ни е по-леко на нас самите.Това  е по-важно нали?
Аз откакто пиша във форума съм по-оптимистично настроена така,че трябва наистина да сме много Силни! Hug Hug Hug Hug Hug и  bye

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 13:11 от Dar4e

Общи условия

Активация на акаунт