искам Бебе

  • 2 875
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте милички!
Благодаря Ви за всичко споделено.Хората са казали "След лошото идвало ХУБАВО".
Ще се надяваме дано по-слоро да дойде това хубаво.
А от вчера съм много щастлива защото моя приятелка има бебче baby_neutral  - момче, и даже днес съпругът и дойде в къщи да ни предаде щафетата т.е. ,че е наш ред  newsm10
Пожелавам на всички Весела Коледа и щастлива нова Година.
  много love001 и  Hug

# 16
  • Мнения: 11 004
Dar4e, миналата година имах спонтанен аборт заради кухо яйце, пазихме се 4 месеца и от миналата Нова година започнахме с опитите. 6 месеца по-късно, през юли, чудото стана  Heart Eyes
Не се вманиачавай на тази тема, отпусни се ... знам, че е по-лесно да се каже, отколкото да се направи, но имай търпение Hug
Стискам палци скоро да се похвалиш с хубавата новина  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 205
Съжалявам за това което ти се е случило.
Сега трябва да се заредиш с много спокойствие, вяра и оптимизъм и резултатите пак ще са налице!
Успех  bouquet

# 18
  • Мнения: 64
Дари76 възхищавам ти се колко си смела и оптимистка, браво на теб миличка, Дар4е взимай пример от адашката си.
Аз също миналата година преживях спонтанен аборт и едва в края на тази година успях да се отърся от гадното и да кажа искам бебе и да се включа във вашата групичка, наистина момичета браво на вас, че сте се отърсили толкова бързо и сте готови отново това е една много смела първа крачка, не ви познавам, но като чета написаното от вас ме кара да се гордея с вас да ви стискам палци и дави включа в моите молитви за бебче, надявам се силно скоро всички да се преместим при очакващите бебковци бъдещи мами

# 19
  • Мнения: 3
Сърдечен привет на всички форумки, мами - настоящи и бъдещи. Отдавна следя коментарите ви, не само по тази тема. Първо искам да кажа, че съм страшно приятно изненадана и възхитена от енергията, отзивчивостта и компетентността ви. Накрая реших да се присъединя към групата, но за мое най-голямо съжаления още съм от страна на кандидат-майките, който чакат чудото да се случи. Затова и започнах и оттук - "Искам бебе". Както знаем само с искане не става...  Wink Повече от 6 месеца опитваме да си направим бебе, но  още не можем да се похвалим с резултат. Знам какво е очакването... с колко надежди е съпроводено и колко е болезнено разочарованието. Знам колко е неловко се чувстваш от подмятанията на "много загрижени приятели", как ти иде да  крещиш, да плачеш и да се озъбиш. Знам колко е болезнено засягането на този въпрос. Ужасното усещане, когато те попитат "Нещо ново????", а ти веднага го натоварваш с онова значение. Въпреки всички несгоди продължавем да не губя надежда, въпреки че оптимизмът ми на моменти е на изчерпване. След тази дълга форма на представяне, исках просто да кажа БЛАГОДРЯ, ЧЕ ВИ ИМА. Дано следващата година е по-успешна отвсякъде за всички. Целувки.... Heart Eyes Hug

# 20
  • Мнения: 280
Душана, добре дошла в клуба. Желая ти от сърце през новата година ти и всички ние да получим дългоочакваното щастие, защото го заслужаваме. Прегръщам ви горещо  Hug  Hug  Hug

# 21
Скъпи бъдещи и настоящи майчета, от дълго време посещавам темата "искам бебе" и бързам да споделя че усещам някои симптоми които ме карат да си мисля, че дългоочакваното ми желание може да се е сбъднало. Декември си купих тест за овулация и на 18-тия ден след МЦ излезна положителен, след което три дни...  luvbed. От тогава базалната ми температура се покачи с един гадус, имам леки боки ниско долу в корема и често уриниране. На седмия ден след Ову-то избързах и си направих тест за бременност, но отчете отрицателен резултат. Сега ще изчакам закъснението ма МЦ и след няколко дни ще си направя друг тест да видим Praynig. Пожелавам на всички 2007г. да сбъдне голямото ни желание и да ни дари с много щастие и любов lovekiss

# 22
  • В събота
  • Мнения: 201
Здравейте момичета,
и аз като всички вас чакам. Годинките ми малко взеха да напредват (след 3 месеца ставам на 33). Досега не съм имала никакви проблеми - не съм забременявала, нямам гинекологични проблеми. Малко късничко се задомих и отскоро действаме по въпроса за бебе. Лекарите казват че всичко ми е наред, така че се надявам скоро да стане. Честно казано и аз съм в положението на palma от деня на предполагаемата овулация, т.е. от 4 дена. Имам болки като пред цикъл, но още ми е рано за тях, обикновено се появяват в деня преди да ми дойде, а го чакам на 17 януари. Темепературата ми не пада под 37, а не съм болна. Купих си тест Престо, но едно че е рано още да го правя, и друго че май не искам да се разочаровам предварително. Ще изчакам закъснението. А иначе този месец подранихме с бебеправенето - имам предвид че се "гушкахме" до 31 следобед, а това ми беше едва първия фертилен ден. После почивахме от празниците, тръгнахме на работа... А и да си призная честно тези болки ми създават неудобство. Все ми се иска да съм полегнала и малко ме боли главата, а това при мен се случва изключително рядко. Дори да се окаже, че съм настинала - годината е пред нас  Simple Smile
Пожелавам на всички ви късмет през новата година и не се отчайвайте.
P.S. Редактирам си поста, защото току-що си прегледах календара и се оказа че последните месеци ми е идвало не на 28-мия ден, както обикновено, а така - 26, 26, 24, 25. А дано!!!!

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 10:47 от Tikvichka

# 23
За много години момичета!
Бъдете живи и здрави това е най-важното,а остоналото каквото ни е писано.
Тиквичка я по спокойно не си много напреднала с възраста, според мен това е много подходяща възраст да си родим,отгледаме и възпитаме децата.Нали сме вече европейки,а там жените раждат след 30-35г. Wink
Преди аборта ние чакахме 3-3,5г. и при нас имаше ходене по мъките-то не беше изсладвания,хапчета,цветна снимка на матката и какво ли не и неочаквано стана по време на Свети валенти 2006 може би наистина се бяхме отпуснали достатъчно и не мислехме за проблема.Така,че споко ще стане - знам,че е лесно да се каже.Стискам палци на всички, целувки много  Hug Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 252
Здравейте момичета! И за много години!

Да се запиша и аз тук. И ние вече почнахме бебеправенето.
От 6 години сме заедно и до сега все се пазехме, но решихме, че момента вече е настъпил.
Пък през април ще правим и сватба  Flutter

А що се отнася до бебето, ми то си е Божа работа. Едни много чакат, пък други - са готови от първия път.

Пожелавам късмет на всички   bouquet

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ВЪВ ФОРУМА!!!

Дарче, здравей и щастлива Нова година!
Аз също като теб, съм много нетърпелива и вече дори се отчайвам. Приятелките ми казват да не мисля само за това, а да се успокоя и да си живея живота, но не е толкова лесно да спреш да мислиш за нещо, което е толкова важно за теб. С мъжа ми бебеправим вече от почти 6 месеца и няма резултат. Всеки месец, след като ми дойде цикъла, си казвам че вече няма да чакам с такова нетърпение и няма да обръщам много внимание, когато стане, тогава, но уви, нищо не се получава. Трепетите и надеждите, и притесненията, а след това и разочарованието, си остават все същите. То е по-силно от нас!
Сигурно с това, което ти написах, само те натъжих още повече, съжалявам ако е така! Ти търсиш подкрепа, а не отчаянието на другите!!! Единственото, което знам и което не зная как да го постигна е, че трябва да се успокоим. Психиката много влияе!
Дано съвсем скоро да ти се случи най-голямото щастие, за което си мечтаеш. И дано си по-силна и по-обнадеждена от мен!!!
Направо се възхищавам на твоята адашка! Май трябва да взимаме пример от нея!!!

# 26
Здравейте момичета!
Как сте днес, аз трябва да ходя на работа, но май нямам много желание и реши да пиша малко.
Поздравления Калинка Малинка за сватбата newsm10, а за бебето споко и то ще стане.
Хари благодаря за пожеланията, тук сме както да се подкрепяме, така и да споделяме ,за жалост "нашите нещастия".Нали казват хората "Споделена мъка- половин мъка" и аз мисля, че е така - като си споделяме ни е по-леко на нас самите.Това  е по-важно нали?
Аз откакто пиша във форума съм по-оптимистично настроена така,че трябва наистина да сме много Силни! Hug Hug Hug Hug Hug и  bye

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 13:11 от Dar4e

Общи условия

Активация на акаунт