Лоши резултати от втора фетална, помогнете :(

  • 5 387
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 380
Моите не са от фетална,но беше 293 в 19-та седмица и си отговаряше точно. Освен крайниците и коремчето е под нормата,но все пак това не е основателна причина за прекъсване на бременността. Задължително търсете още мнения! Пожелавам всичко да се развие добре!😚

# 31
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 254
Сега прегледах папките от фм на децата. В 21 г.с. са били 421гр и  403гр
Ако те интересуват и другите параметри и самите криви на растежа мога да ти пратя снимки на лично, пиши ми. Но все пак всичко е много относително.

# 32
  • Мнения: 356
Препоръчвам д-р Стратиева от Оскар клиник, тези дни бях при нея и съм доволна. Проф. Марков от Марковс също го водят един от най-добрите. За д-р Сигридов също, но там не знам дали ще можете да се вредите. Не пречи да пробвате. Успех пожелавам!

# 33
  • Мнения: 1
Препоръчвам д-р Стратиева от Оскар клиник, тези дни бях при нея и съм доволна. Проф. Марков от Марковс също го водят един от най-добрите. За д-р Сигридов също, но там не знам дали ще можете да се вредите. Не пречи да пробвате. Успех пожелавам!
Д-р Сигридов наистина професионалист феномен.

# 34
  • Мнения: 2 069
Цитат на: sheerbeauty link=topic=1509434.msg45966365#msg45966365 date=1675535416
[/quote
Д-р Сигридов наистина професионалист феномен.

Този коментар с какво помага? Поне се обосновете защо, а не специално да се регнете за похвала на доктора.

# 35
  • Мнения: 482
И феномен и специалист може да е за вас и много други жени, но или в него или в екипа му не е останала човещината и хумаността. След като едно момиче ми подари нейния час при него и лично е отишла да презапише часа си на мое име са и отказали и казали, че знаели за мен и колко нахално съм звъняла всеки ден, но категорично няма да ми запишели час вместо нейния. Тя беше в шок, а аз да не говорим.

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 00:24 от Sivona

Общи условия

Активация на акаунт