Отговори
# 15
  • Мнения: 636
В Аико в Люлин на 23.12 от 15 часа ще има представление. някаква пиеса, доколкото зная.

# 16
  • Мнения: 1 756
В Аико в Люлин на 23.12 от 11 часа ще има представление. някаква пиеса, доколкото зная.
Aуууууу,страхотно
Благодаря заинфото
следя с интерес темата Peace

# 17
  • Мнения: 636
В Аико в Люлин на 23.12 от 11 часа ще има представление. някаква пиеса, доколкото зная.
Aуууууу,страхотно
Благодаря заинфото
следя с интерес темата Peace
Значи не е от 11, а от 15 часа. От 11 часа е в другия им магазин на Околовръстния път. Вижте ето тук http://www.aiko-bg.com/

# 18
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
вчера бяхме в скай сити,от 16 часа имаше дядо коледа,снеежанка и джуджета,пишеха писма,рецитираха пред дядо ти коледа,може снимки и т н,забавляваха децата,безплатно,не е като шоу или програма,а просто да птидеш да видиш дядо коледа
днес със сигурност ще ги има пак,а в събота-концерт на бонбон и в неделя коледен куклен театър,от 11 часа,също безплатни

А в събота и неделя в Скай сити нали ще има дядо Коледа, от 11 часа, по време на концерта и театъра и къде точно - на кой етаж?

# 19
  • Мнения: 47 991
не знам дали ще ги има,вчера не бяхме защото малкия е болен,но сигурно-да,иначе е на първия етаж,точно срещу централния вход,зад кафето и пред ескалаторите

# 20
  • Мнения: 1 756
не знам дали ще ги има,вчера не бяхме защото малкия е болен,но сигурно-да,иначе е на първия етаж,точно срещу централния вход,зад кафето и пред ескалаторите
за кой сити говорим
сити център Лоюенец
или скай сити завод електрооника

# 21
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
не знам дали ще ги има,вчера не бяхме защото малкия е болен,но сигурно-да,иначе е на първия етаж,точно срещу централния вход,зад кафето и пред ескалаторите

Мерси, ще видя ако успея да заведа малката да я снимаме!

mama Bobo аз бях питала за скай ситито зад електроника - предполагам, че точно за там ми е отговорила mamavassi

# 22
  • Мнения: 1 756
о.к мерси  bouquet

# 23
  • Мнения: 47 991
da,za sky city ,izwinete 4e ne poqsnih

# 24
  • Мнения: 1 756
da,za sky city ,izwinete 4e ne poqsnih
мерси мама васи,ако отидеш сподели, 4е е дале4, ааз ходих снощи в сити Лозенец,но само работилницата работеше а тя не е за малки деца Sad

# 25
  • Мнения: 47 991
ок,скай сити е до нас точно,но едва ли ще отида,защото малкия е болен доста,иначе  за концертите на бон бон-всяка последна събота на месеца са от 11 часа,много са приятни,весели,децата пеят и танцуват много приятно,има и игрички с публиката,около час и половина е,утре ще са бон бон,а в неделя нещо с коледна тематика беше

# 26
  • Мнения: 1 756
ок,скай сити е до нас точно,но едва ли ще отида,защото малкия е болен доста,иначе  за концертите на бон бон-всяка последна събота на месеца са от 11 часа,много са приятни,весели,децата пеят и танцуват много приятно,има и игрички с публиката,около час и половина е,утре ще са бон бон,а в неделя нещо с коледна тематика беше
зна4и в скай сити бон бон,със сигурност,хм ще помисля да заведем малкия там тогава Peace

# 27
  • Мнения: 240
Аз мислех  утре мъжа ми да заведе децата да чуят концерта на бон-бон.Ама сега съм в чуденка. mamavassi пише че всяка последна събота от месеца пеят,но сега е предпоследната...

# 28
  • Мнения: 1 756
даммммммм,май по добре Айко имало пиеска в 11
сега им видя сайта

# 29
  • Мнения: 1 756
КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ през целия ДЕКЕМВРИ. Много подаръци и изненади. Специално за децата на 23 декември - спектакъла "Коледен сън". В обект ЕВРОПА - от 15ч. и обект Околовръстен път - от 11ч. ОЧАКВАМЕ ВИ!

Общи условия

Активация на акаунт