39 год. с рак на белия дроб

  • 22 011
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
Предавам набързо това, което попрочето, ако някой се интересува.
Ако има още въпроси, пишете на лични, ще проверя.

Нова Немска Медицина
Във форума съм ти отговорила, че ми трьбва латинското наименование на болестта на брат ти, за да мога да проверя как е на немски. На този сайт от Кристиан има инфо на английски.
Щи прегледам пак. Ако имаш нужда някой да пише мейл на немски, мога и аз да помогна. Проблемът е наистина в наименованието.
Най-общо, става дума за лечение без медикаменти. Забелязвам, че част от усложненията, които естествено настъпват при това лечение, са увеличаването на туморите. Не зная, малко странно звучи, но има доста голяма подкрепа в Германия, изглежда. Може би пък си струва да се опита. Спира се всякакво медикаментозно лечение, лекува се всъщност чрез работа с пациента. Трябва да се отмахне паниката от метастазните клетки, обяснява ме се подробно какво представлява и какво причинява болестта, как действа и т.н. Смятат, че традиционната медицина третира пациента като подопечен, а тази новата реално „извлича от него лечението” според неговия строго индивидуален случай. Всъщност нещата се „поправят в мозака” на човека, където е основната причина и лек за състоянието. В мозъка при раково заболяване са образуват „церебрални симптоми”, които се виждат и на компютърно изследване (предполагам скенер???).
Има три етапа на терапия:
психическо ниво: практико-физическа терапия със здравия мозък на човека
церебрално ниво: наблюдаване на процеса и терапия на церебралните усложнения
органично ниво: терапия на органичните усложнения

Всъщност идеята е да се преодолее конфликтът, който реално представлява ключът към излекуването и заболяването. Има т.нар. „активна конфликтна фаза (ca-Phase) и „фаза на разрешения конфликт” (pcl-Phase). При активната фаза трябва да се позволи на ДНК-то да реагира и така се устовява продължителността на конфликта, конфликтният шок, интензитетът на конфликта. Всичко това е важно за терапията. Нещо като диагностика е.
Както виждаш, не е пределно кристално ясно, но, ако си пита може би ще се дадат повече подробности, не зная.

Това е мейлът на въпросния лекар, като че ли

helmut@pilhar.com <helmut@pilhar.com>


Това е страница с подобна информация на английски, за същата програма

http://germannewmedicine.ca/documents/welcome.html

Човекът е бил арестуван и държан в затвора за дейността си, но еосвободен февруари 2006 newsm78

# 16
  • Мнения: 4 150
Helmut Pilhar не е лекар,но той може да се полzва zа сврьzка с такива.
Новата медицина сьЩествува от пове4е от 100 години,едва ли може да се раzбере от едно еднократно 4етене на линковете и да се вадят прибьрzани иzводи.
Най голямата помоЩ може да даде самият др.Хамер,който живее в Испания в момента.
Не е проблемьт в диагноzата.Жената е дала "дребноклетьчен карцином с метастаzии в бьбреците 4 степен".Това е достатьчно zа тьрсене на конфликта.Обикновено ракьт се иzраzява до 2 години след тежьк Шок (субективно погледнато).Трябва да се направи скенер БЕЗ КОНТРАСТ и Ще се видят крьговете на тоzи Шок.Обикновен лекар няма понятие от теzи неЩа.

# 17
  • Мнения: 3 146
Естествено, че не може ит един бърз преглед на линковете да се разбере, каквото и да било, аз затова предлагам да се пише директно.
Видях каква е диагнозата, но не мога да я преведа на немски, затова поисках латинското название.

# 18
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 - Има ново комбинирано лечение - хомеопатични л-ва плюс едно ново експериментално л-во.
 - Чакам резултати - дано да проработи! Hug

Общи условия

Активация на акаунт