🎥 Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LIX 🎬

  • 50 043
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 12 419
Моят тийн е възхитен от новия "Бързи и яростни", бил супер як. Сега започна да ги гледа от първа част отново. Да, Скалата се появява за малко и със сигурност ще участва в следващата част.

# 736
  • Мнения: 5 775
Онзи ден гледах ДалиЛенд/Dalíland https://www.imdb.com/title/tt8399658/ и не останах очарована, даже въобще не ми хареса. Бен Кингсли беше страхотен в ролята, превъплъщението уникално, приличаше досущ на Дали. Още когато госпожата по изобразително в училище ни запозна с творчеството на този велик луд аз бях очарована от биографията му, от бурната любов и брак с не по-малко лудата от него Гала. Обаче когато след това се запознах с картините му бях истински омагьосана и Дали стана един от любимите ми художници, както и сюррелизма като течение. Очаквах във филма да се говори малко повече за картините му, да покажат как се е вдъхновявал за тях,
Скрит текст:
имаше само за часовниците с камембера, беше много добре направено)
но бяха заложили много повече на лудостта и последните му години, имаше много малко ретроспекции.
Все пак оценка 7 от 10, заради Бен Кингсли.

Последна редакция: вт, 23 май 2023, 18:05 от T.Valcheva

# 737
  • София
  • Мнения: 1 654
Добре беше Fast X. Имаше си фантасмагории, но като фен още 2001, си го гледах с кеф. Доста познати герои върнаха. Надявам се в последната част да съберат абсолютно всички от цялата поредица. И най-вече Брайън със синия Скайлайн.

# 738
  • Мнения: 31 207
Радвам се, че Скалата се завръща. Без него не е същото.

# 739
  • Мнения: 2 885
Е нали актьорът, изиграл Браян е умрял. Как ще го върнат героя на екран.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 654
Героят си е там. Даже мисля в края на 9-та част се появи с колата за барбекюто. Просто не дават самия човек. В гръб или дийпфейк образ, както един от братята на Пол се включи да доиграе част 7.
Просто така ми се иска. Може да нямат такова намерение.

# 741
  • София
  • Мнения: 5 828
На мен ми беше екстра, но аз съм луд фен и на филма, и на Вин Дизел и не ме трогват фантасмагориите.
И на мен като верен фен много ми хареса.
Ще чакам с нетърпение продълженията.
Най-много се изкефих на Джейсън Момоа.
Личеше си от километри с какъв кеф играеше ролята. Много му отива да е лошия 😍

# 742
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 092
От снощи съм на вълна Тина Търнър и си пуснах филма
за нейния живот с Анджела Басет. Невероятен, завладяващ,
историята е страхотна, взета от самия живот на Тина.
Анджела и Лорънс Фишборн правят велики роли, оскарови бих казала.
Музиката по време на целия филм е страхотна, гледаш и си казваш "и това
съм го слушала, и това, а това на Тина ли е"? Голямо удоволствие е това филмче,
давам му 10/10.
What's Love Got to Do with It
https://www.imdb.com/title/tt0108551/

# 743

Общи условия

Активация на акаунт