Темата на Ибо 🎧 - "Право към върха" 1 и 2 (Птичи полет) - # 75

  • 32 085
  • 392
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 367
Здравейте!
"Чета сравнения.... сравнения 🙃
За мен няма сравнение с Челиккол! Не сравнявам Ибрахим с никой друг актьор! Той е уникален и огромен 👑"
"Ибрахим е истински художник, актьор-хамелеон, гений на прераждането, той живее за всеки герой, обмисля не само образа, но и избира специални навици и маниери за него"........Това са копирани от мен, коментари на фенове на Ибо в групи от различни страни и напълно съм съгласна, той е неповторим.Много сериали съм изгледала през годините с различни артисти,но когато изгледах всички проекти на Ибрахим се уверих,че е УНИКАЛЕН актьор и за мен е № 1! ......Вижте тези снимки от кадър .....Какво потресаващо изживяване на героят му показва....подобно нещо не съм виждала! ....


Очаквам и вие да споделете мнения за артиста Ибрахим Челиккол!

След дни без да публикува нищо, днес Ибо е публикувал в ИГ историята си снимка на "Училище на успеха"и с песента"Кураж" на manowar.  На снимката пише "Имайте достатъчно смелост да започнете, достатъчно сърце, за да завършите"......Прекрасно пожелание и това говори,че той се ръководи в живота си от него,а толкова точно подбрана песен с текст,говори и за неговата музикална култура и знания! .
https://www.instagram.com/p/Cn4zMyCIci6/



Скрит текст:
КУРАЖ (превод на текста)
Някои обичат да мислят, че надеждата е изгубена
Виждам себе си сам
Не мога да правя това, което другите искат
Тогава ще съм бездомна
Така че довиждане засега
И вдигнете ръцете си
Чуйте тази песен на смелостта
Дълго в нощта
Така че довиждане засега
Вдигнете ръцете си във въздуха
Чуйте тази песен на смелостта
Дълго в нощта
И вятърът ще понесе моя вик
За всички, които чакат да летят
Чуйте тази песен на смелостта
Разходка в нощта
Битките се печелят от тези
Със смелостта да вярваш
Печелят ги тези, които намират сърцето
Намери сърце, което да споделиш
Това сърце, което изпълва душата, ще посочи пътя към победата
Има ли битка значи и аз ще съм там
Ще бъда там
Така че довиждане засега
Горе ръцете си
Чуйте тази песен на смелостта
Дълго в нощта
И вятърът ще понесе моя вик към всички, които се надяват да летят
Полети с крилата си нагоре, приятелю
Без страх до края
Така че довиждане засега
Горе ръцете си
Чуйте тази песен на смелостта
Дълго в нощта
Али със ски инструктор


Скейбордиста Али се е "приземил" на снега!

Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 03:35 от Lati-g

# 76
  • Мнения: 3 244
гледайки  повторно чбл си припомням многоликото му предаване на емоциите  в  сменящите се ситуации

# 77
  • Мнения: 367
Здравейте!
Какъв сладур! Smiley



Днес съм ви направила колаж от снимки на Ибо,свирейки на кларинет.Това е едно от многото му хобитата,което дори демонстрира в сцена от сериала "Милост"



Снимки от архива: Ибрахим и Белчим Билгин на гала представянето на филма "Само ти"- 2014г.



Клип от филма: https://www.instagram.com/p/Cn6qqxjoR-C/

# 78
  • Мнения: 3 244
прекрасно представени  от ибрахим терзанията на али

/ синът му на този герой ли е кръстен ?/

# 79
  • Мнения: 367
Цитат
синът му на този герой ли е кръстен
....kmaroo,не се знае,защото Ибрахим има още два героя с името Али/Гюл Али и Али Неджат/По-скоро си мисля,че го е кръстил на боксьора Мохамед Али/Касиос Клей/.Ибо има снимка пред златната му звезда в САЩ.



Не знам дали знайте,че Ибо следва в Инстаграм 2 фенски групи.Това са италианската и испанската.Днес във ФГ на италианките са показани снимки на домът му в Рива.Как са се сдобили с тях ThinkingПроектанта е много добър.
Преди време бях чела в турска електронна медия,че Михре Мутлу е направила след развода,свое порт фолио със снимки от домът с рекламна цел за фирмата,която била основала.За съжаление истинския проектант завел дело за плагиатство срещи нея.



# 80
  • Мнения: 3 244
https://www.instagram.com/p/CoAJyQIIf4x/?hl=bg
 тук али ,на ''гости'' в караваната  ли е ?


 тати и бонбон


лати , имам спомен ,че ибича беше харесал името от негов герой

Скрит текст:
къщата ,нещо  не ми харесва така облепена в тези плоскости от горе до долу  в преобладаващ кафяв тон / сигурно не ми е правилен израза за материала /

Последна редакция: нд, 29 яну 2023, 17:09 от kmaroo

# 81
  • Мнения: 367
Здравейте!

Една закъсняла снимка за публикуване, според зимното време Yum
Публикувана е от Али Йешилърмак,който е собственик на кучето Тео/артист в сериал/ и дресьор на кучета.Бил е на гости при Ибо в домът му в Рива.



Вчера и днес е имало сет на "Птичи полет 2"  Sign Clapper Бирдже Акалай ни информира за това в ИГ историята си,както и със заснетата снимка от нея на Али с Ибрахим в караваната.
От вчера!

От днес/мое време/!


"Безкрайна любов" Revolving Hearts



Цитат
kusucusunetflix
Лале&Кенан. Безкрайна любов 💞💫

@birceakalay @ibrahimcelikkol41
@ayyapim @netflixturkiye

#kuşuçuşu 2. Сезонът идва скоро само в Netflix..
https://www.instagram.com/p/CoA2a0Noe-O

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 04:54 от Lati-g

# 82
  • Мнения: 367
Поздрав от далеко Smiley с този сладур!



Днес/или за вас вчера/новини за "Птичи полет" са дошли само зад камера от оператора./този пълничкия/ Smiley Movie Camera


Имаме и нови снимки с Али!



И друга от пазаруване в супермаркет.Май не му харесва да се вози на количка,но да си на моторна е добре.



# 83
  • Мнения: 3 244
али  май ще бъде модел като баща си - чаровника    Smile

# 84
  • Мнения: 367
Здравейте! Да изпратим месец януари и посрещнем февруари с усмивки! Smiley Yum



Ибрахим продължава да се "крие",затова в соц. мрежи се показват архивни снимки.Да си спомним и ние /от моя архив,който е с над 5хил.бр./ Camera
Снимките са от заснемане в Италия на сцени от "Гордевия възел"между Комо и Милано... Година 2016г.Някои от тях съм ви показвала.



Новини те за "Птичи полет 2" ...Днес снимат в Тарабия-Истанбул/европейската страна/

"Нека нощата смяна започне"





"Още една нощ" Green Heart Tada



 Ирем и Мирай на снимката, надявам се скоро да видим Ибрахим и Бирдже. Тази снимка е от снощи.



Критикувах Ибо,че се крие и май ме е прочел,щом се смее и ни показва снимка от караваната. Sweat Smile 😍👑❤️



https://www.instagram.com/p/CoGAPXtI8-t/

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 00:33 от Lati-g

# 85
  • Мнения: 3 244
мерси ,  всекиму поводи за такива усмивки Smile

# 86
  • Мнения: 367
Здравейте! Добре дошъл Февруари!Най-добрият месец, най-добрият знак.. Най-добрите се раждат през Февруари
И какво е нужно, за да бъде денят ни щастлив: настроение, чаша кафе, хубава снимка на Ибо  и очакването на празниците точно в средата на февруари, 14 февруари: рожденият ден на Ибрахим, Свети Валентин - празник на любовта.💋🌹🌞🥳🎉





Малкия принц,Али 🫅 е бил на посещение в клиника.👩‍⚕️Не ми изглежда да е болен Thinking

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 20:50 от Lati-g

# 87
  • Мнения: 367
Здравейте! Отново съм аз Yum Темата намерих изпаднала доста назад на 2 страница. Open Mouth

Днес реших да гледам филма с Ибрахим-Фатих 1453 /2012г./.Намерих го в YouTube с английси дублаж /има опция за автоматичен превод на български/Филма е богато направен и е страхотен! Ибрахим отново показва всичко на какво е способен и то в началото на актьорската си кариера.Плаках на ужасната му достойна смърт,пронизан от вражески стрели,но развял знамето на родината си.Смърт,която бе пренесена в името на каузата......Ибо надмина себе си!!! Hands Clap Hands Clap Hands Clap

Ако имате интерес да го гледате-линк- https://www.youtube.com/watch?v=j4TOUrxzd28&ab_channel=FaYap%C4%B1m



Новина! Снимката на Ибо е в тренда на Туитър на няколко държави :Турция, Испания, Италия, Чили, Гърция, Индия, Египет, Саудитска Арабия и Мароко.....Това е благодарение на милионите му фенове по света! Hands Clap Hands Facepunch



Допълвам си публикацията!.....Днес ни уведомяват ,че остават само 7 дни до заснимането на втория сезон на "Птичи полет" и след кратка пауза продължаваме с третия и последен сезон на сериала.



Явно Ибрахим тази вечер не е на снимки,щом е в Ривамаринабалък с приятели да празнуват РД .

Последна редакция: пт, 03 фев 2023, 21:49 от Lati-g

# 88
  • Мнения: 367
Добро утро! Отново сме във фитнес залата,след снощното другарско събиране. Wine Glass Tada

https://www.instagram.com/p/CoOzhtBo-Sr/



Можем да си изпием кафето с компания Coffee

Последна редакция: сб, 04 фев 2023, 09:31 от Lati-g

# 89
  • Мнения: 3 244


али е "'заразил"' баба си със снежното училище
 а тя е предала усмивката си на децата си

Общи условия

Активация на акаунт