Много съм притеснена

  • 1 215
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Забравих да спомена, че ми казаха никакви полови контакти до следващия преглед, което е нормално предвид възникналия проблем.
Съветвам те да се настроиш за повече време. Аз все си мислех до следващия преглед, ама вече 3 месеца съм така, независимо че нямам кървене - просто сме предпазливи, по-добре излишно отколкото недостатъчно. Вече влязох в четвъртия и се надявам след 10 дни да поспадне забраната, че хормоните ми яко бушуват  Laughing
Искам да кажа, че особено в първите седмици е важно да спазваш всичко и наистина да се пазиш, особено след като бременността е започнала с проблеми. Всички жертви си струват!


 hahaha
На мен ми ги бяха забранили през цялата бременност.
Не мисля, че едното $таковане$ е толкова важно - сравнено с живота на децата ми.

# 16
  • Мнения: X
Само не се шашкай. Това са често случващи се неща, които съпътстват повечето бременности. Аз имах подобно зацапване, бях минала 3 месец. Продължи около седмица докато се изчисти съвсем, но нямаше отлепване нито разкъсване, дори не казаха от какво може да е. Все пак се пази,пий хапченцата и гледай да си спокойна. Стискам палци!!!

# 17
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Пий си хапчетата, почивай си. Много голям процент от мамите минават през този етап, аз имах отлепване, кървене, обаче с лежане и хапчета всичко се оправи. Успешно бременеене  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 019
Спокойно миличка, няма нищо страшно, почивай си и пий лекарствата. Аз имах подобен проблем и до края на 3месец пих Утрогестан, така че бъди най-вече спокойна, наслаждавай се на бремеността си и създай едно чудесно коледно настроение
аз също,лека бременност

Общи условия

Активация на акаунт