Търся уплътнител за витло на самолет

  • 2 952
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 877
Тъкмо в тази посока съм. Загърни се да не ти е студено.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Добре, момичета. Антифриз няма да ни трябва, по-скоро нещо за охлаждане. Лед имате ли?
Лед нямам под ръка, но владея леден поглед. Като погледна ей така Close и всичко около мен замръзва. Спокойно, Соло, ще долетим!

# 17
  • Мнения: 5 877
Върши работа. Браво.

# 18
  • Мнения: 5 877
Добре, момичета. Антифриз няма да ни трябва, по-скоро нещо за охлаждане. Лед имате ли?


Аз могъ да зема камерата. Тамън ми е скучничко и ште се поразхода.
Камерата на хладилника ли? Добре, давай.

# 19
  • Мнения: 1 113
Соло, ти на мацките дами ли викаш, бе брат? Сори, ако е така ... хайде дами на совалката!

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Добре, момичета. Антифриз няма да ни трябва, по-скоро нещо за охлаждане. Лед имате ли?


Аз могъ да зема камерата. Тамън ми е скучничко и ште се поразхода.
Камерата на хладилника ли? Добре, давай.
Да! Меткам я на гръб, намествам я и тръгвам!

# 21
  • Мнения: 5 877
Соло, ти на мацките дами ли викаш, бе брат? Сори, ако е така ... хайде дами на совалката!

Ходи където искаш, но отговаряш за тях с живота си.

Аз тръгвам, момичета. Кайро, Александрия, Маракеш. Може да се наложи да разчитаме парчета от розетския камък, надявам се, че знаете древноегипетски.

# 22
  • Мнения: 183
Той като е соло , вие за какво накацахте?Аз на такива дето са соло, крем за ръчички предписвам.Пък и с тая бракма без оплътнител-не, мерси.
Ориз в Сахара няма да садя.

# 23
  • Мнения: 5 877
Благодаря за крема, Ел.
Успех с ориза.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Древноегипетския смятам да го науча в движение. Взех си речници, ще чета в самолета.

# 25
  • Мнения: 2 070
Кога е срещата или ще прелетиш да ни вземеш? Ако не успея - ще ви настигна по пътя.. Спечелих на търг летящата машна от Кин Дза Дза.. Има място за още двама - ще обера закъснелите, поръчайте ни по едно кафе, тъкмо като пристигнем ще е готово...

# 26
  • Мнения: 1 113
Той като е соло , вие за какво накацахте?Аз на такива дето са соло, крем за ръчички предписвам.Пък и с тая бракма без оплътнител-не, мерси.
Ориз в Сахара няма да садя.
Ей, най-сетне да се обади едно умно маце!
Скачай при Батя си, ще те водя в Рим. Имам малко работа - едни идиоти са открили свойствата на златото в m-състояние и сега вдигат пукотевица, но като се оправя с тях, ще те водя да пием кафе на Пиаца Навона.

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Камерата вече е доставена тъй, че нема да се прегрее самулетченцето ни и можем да тръгваме! Hug Hug

# 28
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Древноегипетски научих добре- твърде редовно гледам Астерикс и Клеопатра Mr. Green

# 29
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Кога е срещата или ще прелетиш да ни вземеш? Ако не успея - ще ви настигна по пътя.. Спечелих на търг летящата машна от Кин Дза Дза.. Има място за още двама - ще обера закъснелите, поръчайте ни по едно кафе, тъкмо като пристигнем ще е готово...
А Къ Цъ намира ли ти се? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт