Какъв крем за лице използвате? – 23

  • 86 246
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 057
да, порите се разширяват от липса на хидратация

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Ползвам този нощен крем на VICHY и съм доволна

# 62
  • Мнения: 8 920
Vichy Neovadiol Rose Platinum
Тежък аромат, а друго ако не, Виши обикновено си докарват кремовете поне на аромат. Иначе кожата ми реагира добре на крема, но на второ бурканче не бих издържала миризмата, т.е. не бих повторила.

# 63
  • Бостън
  • Мнения: 13 618
През целия Декември ползвах тази серия като основна (и дневна и нощна, но с различен брой продукти сутрин и вечер), като добавях и допълнителни активи (ретинол и вит.С, както и нощни маски, освен стандартните ми дневни). Доволна съм, ще продължа с нея и през Януари.

# 64
  • Мнения: 294
Здравейте!
Притежавам смесена, чувствителна и склонна към поява на пъпки кожа(27г).
Приключи ми слънцезащитата
Скрит текст:
и кремчето
Скрит текст:
, като съм в колебание да пробвам нещо различно или да заложа отново на Клиник.
Колебанията са ми между
Скрит текст:
И
Скрит текст:
Колебая се дали да не пробвам и една малка разфасовка от Dr. Jart+ Cicapair
Скрит текст:
, понеже имам и зачервяване/остатъчни петънца от стари пъпчици, които сякаш не се повлияха от близо 1,5г/2г ползване на слънцезащитата на Биотрейд :/

Като идеята ми е да го ползвам сутрин, защото вечер си слагам от вече похвалената нощна маска на Uriage или на The Body Shop със зелен чай ^^

С приближаването към 30г...сякаш започвам да се замислям за грижа против бръчки Thinking и смятам след, като приключа един от хидратиращите кремчета да пробвам  Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Cream, който похвалихте. Ще се радвам на препоръки и ще продължа да ви следя за такъв тъп продукти. Blush

# 65
  • Мнения: 1 623
Чакам ето този от Нотино


Маската от серията много ми допада, затова реших да поръчам /а и го имаше в Нотино на доста по-ниска цена от други места/

Като цяло крем за първи път ще използвам, наблягам на флуиди, тонери и серуми тъй като съм с мазна кожа, но в Сеул козметикс ми бяха препоръчали серията, та ще дам мнение.

# 66
  • Мнения: 400
Някой има ли мнение за този крем?

# 67
  • София
  • Мнения: 5 289
Някой има ли мнение за този крем?
И аз много му се чудя и на тоника също. Моя колежка ми каза, че крема е много хубав.

# 68
  • Мнения: 1 541
Момичета, препоръчайте ми крем/серум или нещо за бръчки - аз съм от жените, които нещо не търпят нищо на лицето си - пяна за измиване, спирала и никакви други нещо по кожата не ползвам редовно. Имам някакви кремове на Нивеа - нощен и дневен за +40, като ползвам веднъж на 5 месеца нощния, но хич не ми допада. Бръчиците по очите въобще не ме притесняват и даже си ми харесват, обаче имам около устата две големи, които много ме дразнят и ме съмнява, че ще мога да подобря, но все пак да ви питам. Има ли продукт, с които да се намали видимостта на тези черти, като цената не е определяща, а по-скоро положителен опит от вас. Питам за крем, а не за покриваща/скриваща техника....Аз поразгледах и доколкото разбирам май ми трябва филър с хиалурон, но на коя марка и кой продукт въобще?

# 69
  • Мнения: 640
Момичета, препоръчайте ми крем/серум или нещо за бръчки - аз съм от жените, които нещо не търпят нищо на лицето си - пяна за измиване, спирала и никакви други нещо по кожата не ползвам редовно. Имам някакви кремове на Нивеа - нощен и дневен за +40, като ползвам веднъж на 5 месеца нощния, но хич не ми допада. Бръчиците по очите въобще не ме притесняват и даже си ми харесват, обаче имам около устата две големи, които много ме дразнят и ме съмнява, че ще мога да подобря, но все пак да ви питам. Има ли продукт, с които да се намали видимостта на тези черти, като цената не е определяща, а по-скоро положителен опит от вас. Питам за крем, а не за покриваща/скриваща техника....Аз поразгледах и доколкото разбирам май ми трябва филър с хиалурон, но на коя марка и кой продукт въобще?

С каква кожа си?
Според мен, щом трудно търпиш каквото и да било по лицето, серум, или комбинация от такива ще ти е по-добре, тъй като се усвояват по-добре от кожата.

# 70
  • Мнения: 23 177
Или някой флуид.

# 71
  • Мнения: 1 541
А с колаген ли трябва да е и да не е с хиалурон, така ли? Кожата ми е нормална, не е суха, не е мазна, не е чувствителна.

# 72
  • Мнения: 8 920
Naneto, преди време бях много приятно изненадана от този серум на Лореал https://www.loreal-paris.bg/age-perfect/age-perfect-midnight-serum-za-lice-30ml Приятен, нежен, мек, бързопопиващ, нелепнещ. Лореал имат и серум с хиалуронова киселина, нямам мнение за него обаче. Не знам колко е твоето 40+, но в серията Лифтактив на Виши има гама Колаген специалист, чийто дневен крем, този в бурканче и без фактор, е много хубав, спокойно става и за нощен. За него много вероятно да има тестери в аптеките.

# 73
  • Мнения: 1 666
Според мен имате два варианта. Първият е да се опитате да създадете базова рутина с леки продукти, за да не ви дразнят. Серъм + крем/емулсия или тоник + серум + крем/емулсия, а ако успеете да изтърпи те и слънцезащитата, супер.
Вариант номер две  е да си намерите добър дерматолог и да обсъдите вариантите за филтри.
Ако трябва да сме честни, вече появили се бръчки и то дълбоки трудно ще се заличат само с козметика,но пък има и различни процедури с апарати, които също помагат.

# 74
  • Мнения: 640


Минавам да похваля тези нови за мен открития. Питах тук за препоръки(но не помня какви бяха, та се доверих на инстиктта си), за кожата ми уж нормална, но омазняваща се на моменти, със слабо изпито лице съм. На 30год., кожата ми е в много добро състояние, но една дълга бръчка (мимическа, или поне аз така се успокоявам, сама себе си) на челото започна да ме тормози. Използвам ги вече от месец, с изключение на крема на Clinique, но за една седмица съм очарована от него. Нанасям сутрин след серум и преди слънцезащита. Перфектна хидратация без омазняване. Крема на Mizon го използвам вечер, тъй като в комбинация със серум и слънцезащита ми идва тежък за през деня. Серума Argireline го нанасям сутрин и вечер, на чело и около очи. А серума Retinoid in Squalane, вечер, три пъти седмично.
Ами бръчката се "заглади", вече не ме дразни и кожата ми се чувства много добре.

Общи условия

Активация на акаунт