Какъв крем за лице използвате? – 23

  • 86 648
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 33
Ползвам крем на Dior, трябва да кажа че съм много доволна. Хубава консистенция, добре хидратира лицето, на сутринта има ефект, вижда се.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
А кой е кремът на Диор?

# 77
  • Мнения: 507
Момичета ,здравейте. Да ми препоръчате продукт за тъмен белег на лицето след падане. Имаше рана, излющи се и естествено остана белег, с големина около 50 ст. Предполагам лятото ще избледнее от слънцето.

# 78
  • Мнения: 3 640
Препоръчайте ми серум за лице с витамин Ц. Благодаря!!

# 79
  • Мнения: 36 174
Момичета ,здравейте. Да ми препоръчате продукт за тъмен белег на лицето след падане. Имаше рана, излющи се и естествено остана белег, с големина около 50 ст. Предполагам лятото ще избледнее от слънцето.

лятото може да стане по-тъмен от слънцето

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 469
Момичета ,здравейте. Да ми препоръчате продукт за тъмен белег на лицето след падане. Имаше рана, излющи се и естествено остана белег, с големина около 50 ст. Предполагам лятото ще избледнее от слънцето.
Белезите не избеляват от слънце. Точно обратното, потъмняват безвъзвратно.
Моя хирург след операция на гърдите изрично ми забрани поне една година да излагам белега на слънце точно по тази причина. И защото не вярвах на никаква слънцезащита, слагах лепенки.
Келокот помага много за белези, но е много гъст и създава филм върху белега. Не знам колко ще е приятно за лицето - евентуално само за през нощта

# 81
  • Мнения: 10
Ползвам крема на Акне аут, защото моята кожа е леко проблемна. Наскоро започнах да се интересувам от корейска козметика и сега пробвам един серум на iunik с чаено дърво. Засега ми действа добре на кожата, но така или иначе гледам да въвеждам нова козметика постепенно в рутината си.

# 82
  • Мнения: 1 645
Анастасия, може да погледнеш и в темата за серумите, и аз там се интересувах от серум с витамин ц или ниацинамид.

На първо четене крема на A’pieu много ми харесва, дано да е така.

# 83
  • Мнения: 973
Търся си ретиноид за начинаещ. Харесах този:
A-Game 5 - 0,05% РетинАлов Серум,
но го няма в наличност.
Какво бихте ми препоръчали?

# 84
  • Мнения: 641
Препоръчайте ми серум за лице с витамин Ц. Благодаря!!

Използвам на Revox. Доволна съм. Добре попива, добре се комбинира. Виждам и ефект.

# 85
  • Мнения: 9 041
Препоръчайте ми серум за лице с витамин Ц. Благодаря!!
Доволна съм от този https://bg.labo-svr.com/products/c-ampoule-anti-ox?variant=33033143844948
и от ампулите Бенемедио

# 86
  • Мнения: 23 411
Харесвам на G&G, сега ползвам на Skincyclopedia.И двата ми харесват, но първият повече.

# 87
  • Мнения: 1 542
Моята одисея с кремовете приключи за момента - разгледах в Интернет различните варианти и избрах тези:
https://www.vichy.bg/%d0%93%d1%80%d0%b8%d0%b6%d0%b0-%d0%b7%d0%b0 … ACTIV/p38957.aspx
https://www.vichy.bg/%d0%93%d1%80%d0%b8%d0%b6%d0%b0-%d0%b7%d0%b0 … ACTIV/p46633.aspx

След това прерових къде се предлагат най-изгодно и поръчах в нотино. Филъра беше в някакъв комплект още по-изгоден, така че се сдобих с мицеларна вода и слънцезащитен крем + подарък за същите пари.
Ще пиша след месец дали има ефект.
Благодаря на всички за съветите.

# 88
  • Мнения: 9 041
Може да попитате Виши дали Нотино са официален представител. Лично аз имам съмнения относно истинността на продуктите в този сайт и съм запитвала други марки, които са ми казвали - Не, не работим с Нотино и не можем да гарантираме, че продуктите там са оригинални.

# 89
  • Мнения: 551
Можете ли да ми препоръчате крем за лице, които да използвам всекидневно за основа под фон дьо тен. Кожата ми е доста суха.
Предпочивам да използвам крем, а не основа за грим.

Общи условия

Активация на акаунт