Отговори
# 15
  • Мнения: 2 956
Разбира се, че не си лоша майка  Naughty Нормално е да се случи такова нещо без някой да е виновен за това...
Моята беба явно настина една нощ и няколко дни беше с хрема, мисля, че тогава беше на около три месеца.
И ние бяхме така  Peace

# 16
  • Мнения: 5 790
Simple Smile Благодаря ви момичета! Малко ме поуспокоихте. Кълбо от нерви бях станала.
Педито ме пита как е възможно само за 2 месеца да да лепкаме вируси. Каза също  така, че ако детето боледува през първите месеци после щяло да е все болно. Sad
Така го казва сякаш аз съм виновна.
У дома мъжа ми ме пита защо не съм направила това или онова ....Като че ли искам детето ми да е болно. Това ми е първо дете и е нормално да не знам много неща, но се старая, правя всичко за детето. Но тия укори ми дойдоха в повече и търся вината в себе си. Голям рев му ударих тия дни

Спокойно, мамче! За съжаление, дечицата боледуват и никой не е виновен за това. Виктория беше болна когато беше на 3 и на 4 месеца. И двата пъти до антибиотик го докарвахме. И аз не знаех откъде ги лепим тези вируси, що сълзи изревах... стой да видиш, за какво ли не се обвинявах... Не мисля, че педито ти има право да те травмира по този начин, просто болестите се случват, колкото и да ни е мъчно. И в такъв момент ти трябва да си най-спокойната от всички, за да реагираш адекватно. Стискам палци бебчо да се оправи бързо!  Hug

# 17
  • Мнения: 1 666
... Кълбо от нерви бях станала.
... Голям рев му ударих тия дни

На първо място се успокой! Просто има такива деца, които по-лесно се разболяват! Това не те прави лоша майка! Но ще навредиш на себе си и на детето си ако си вечно нервна, разплакана и разтревожена! Бъди силна и обичай детенцето си! А аз ви пожелавам да забравите за всякакви болести вече!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 737
Пролет, успокой се и не изпадай в такива крайни квалификации като "Лоша майка"! Такова животно нямаааа!
Просто сезонът е такъв гаден и се въдят всякакви вируси, като за съжаление мъниците са най-лесната жертва. Бъди силна майка, зареди се с търпение и бъди сигурна, че скоро ще се излекувате. Предай и на малкото човече от тоята положителна енергия, то има нужда точно от нея!

# 19
  • София
  • Мнения: 369
уф и ние на 50 дни отидохме в болница за седмица....ужас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! имам сметка на gsm от 300лв., за да се успокоявам.... за моя радост с таткото решихме да ходим на хомеопат, за да ни изчисти детенцето ....  у дома сме две бебета - и двете едновременно се разболяха, макар че само веднъж са били заедно.

живи и здрави да сте!!!!
ама си поговори с таткото! - трябва да си спокойна и щастлива, за да можеш спокойно и усещайки инстинктите си да отглеждаш съкровището ви!!! той ако не ти е опора, кой?????!!!!!

# 20
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
говори с таткото, няма смисъл да се упреквате, че сте небрежни или лоши родители. сезона е гаден, вируси може да се донесат дори като се ходи до магазина, на разходка или на работа. дори да се пазиш от болни, при някой може още да не са се проявили симптомите. аз съм привърженик на имуностимулантите и давам от 2,5 месеца. от първото заболяване Simple Smile. при нас беше отит и лекарката не ме е упреквала нито за миг. добре, че се оправихме с 2 вида капки - едни в ушите и другите - имуностимулант, есберитокс. гаднички са, та ги давах със сок от ябълка. но това не всяко бебе пие на тази възраст, може да си докарате колики. приятелка ги дава с кърма, няколко капки, с лъжичка. не че оправят всичко, но за мое успокоение, че правя нещо. а нас наистина ни помогнаха.

Общи условия

Активация на акаунт