Почвам ФеМиМоДеЛ

  • 162 347
  • 469
  •   1
Отговори
# 195
# 196
  • Мнения: 454
Купих си днес и от утре почвам да го пия.Позната отслабна от него.Каза че са и се намалили не толкова килограмите, колкото обиколките Thinking

# 197
  • Мнения: 398
Изпих една опаковка и резултата ник`ъв, а така се бях наточила....
ама зелевата супа ми действа чудесно,имам движение на кантарчето....

# 198
  • Мнения: 4 447
Изпих една опаковка и резултата ник`ъв, а така се бях наточила....
ама зелевата супа ми действа чудесно,имам движение на кантарчето....

Не знам дали бях написала по-горе нейде, но резултат мигновен - няма! В съчетание с диета, която да придължи дори след изпиването на едната опаковка, тогава има резултати.  Peace

Трябва воля и упоритост. При мен се получи. Последните 3 кила все още си стоят...  Crossing Arms

# 199
  • Мнения: 454
Наистина намаля апетита.Днес от 6 сутринта та чаак до вечерята в девет се заситих само със една салатка.И аз комбинирам със зелевата супа newsm78

# 200
  • Мнения: 4 447
Наистина намаля апетита.Днес от 6 сутринта та чаак до вечерята в девет се заситих само със една салатка.И аз комбинирам със зелевата супа newsm78

Цаката е не да гладуваш, а да ядеш на често, но по малко. Например порциите, които би изяла за 3 хранения на ден, ги разпределяш в 6.  Peace

# 201
  • Мнения: 720
Има ли някой, който още пие фемимодел?
От сутринта ги почнах и ще видим какво ще стане  Mr. Green
Чуденката ми е едно или две хапчета да пия на ден  newsm78
Кг. за сваляне са доста - 12  Thinking

# 202
  • Мнения: 4 447
Има ли някой, който още пие фемимодел?
От сутринта ги почнах и ще видим какво ще стане  Mr. Green
Чуденката ми е едно или две хапчета да пия на ден  newsm78
Кг. за сваляне са доста - 12  Thinking

На опаковката има указание как се пият! Чети!  Peace

# 203
  • Мнения: 720
Прочетох указанията, чудя се кой начин да избера - по една или по две таблетки на ден. Чудя се защото при бърз ефект, бързо се качват после кг., пък от друга страна ми се иска по-бързо да ги махам тези кг.  Crazy

# 204
  • Мнения: 4 447
Прочетох указанията, чудя се кой начин да избера - по една или по две таблетки на ден. Чудя се защото при бърз ефект, бързо се качват после кг., пък от друга страна ми се иска по-бързо да ги махам тези кг.  Crazy

Пий по 2.

# 205
  • Мнения: 1 130
Прочетох указанията, чудя се кой начин да избера - по една или по две таблетки на ден. Чудя се защото при бърз ефект, бързо се качват после кг., пък от друга страна ми се иска по-бързо да ги махам тези кг.  Crazy
Радвай се въобще ако имат ефект при теб, при мен ефекта беше нулев, а за "бърз" въобще няма какво да говорим  Mr. Green

# 206
  • Мнения: 720
Аз уж спазвам и някакъв режим. Не разчитам само на тях.
Снощи забравих да изпия вечерното хапче  ooooh!

# 207
  • София
  • Мнения: 60
Здравейте!Чета темата от няколко дни,накрая се реших да пробвам "фемимодел".Пия го от вчера,наистина не чувствам вълчи глад и по скоро ям по навик.Искам да сваля 4кг. Ще следя темата с интерес,ако при мен има резултат ще докладвам.Надявам се,че ще ме приемете в клуба на фемимоделките!  bouquet

# 208
Аз съм от Плевен и с интерес следя тази тема.Луда съм на тема продукти за отслабване.Бих искала да пробвам и аз Фемимодел,чух някой добри изказвания за него,ама обиколих няколко аптеки в града и не мога да го намеря.Можете ли да ми кажете името на някоя аптека от която мога да си го добавя.Благодаря ви !

# 209
  • Мнения: 157
Аз съм от Плевен и с интерес следя тази тема.Луда съм на тема продукти за отслабване.Бих искала да пробвам и аз Фемимодел,чух някой добри изказвания за него,ама обиколих няколко аптеки в града и не мога да го намеря.Можете ли да ми кажете името на някоя аптека от която мога да си го добавя.Благодаря ви !
В Санитата го има както и аптеките срещу окръжна болница , тези до втора поликлиника, незнам къде си ходила но го има почти навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт