Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 5

  • 46 056
  • 791
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 832
Лаленце, как се обезкосмяваш преди процедура?

# 16
  • Мнения: 288
Здравейте, имам базовия модел 1994 без приставки. Вече съм на 4 процедура още 2 видях че намалява космите, но след  4 процедура има още какво да се желае, до кога продължават процедурите през 2 седмици. И да попита някой правили цял интим а не само бикини линията

# 17
  • Мнения: 2 024
Здравейте, имам базовия модел 1994 без приставки. Вече съм на 4 процедура още 2 видях че намалява космите, но след  4 процедура има още какво да се желае, до кога продължават процедурите през 2 седмици. И да попита някой правили цял интим а не само бикини линията
Аз правя цял интим. Вече съм на 4-5 процедура.

# 18
  • Мнения: 4 008
ДХЗ със самобръсначката се бръсна преди фотоепилацията.

# 19
  • Мнения: 190
Здравейте обмислям покупката на фотоепилатор , дори бих казала че съм го решила вече.Може би от 2 години ми се върти тази идея. Основния ми въпрос , предвид че поизчетох доста назад в темите е на брадичката как се повлиява . Искам да уточня , че имам около 10 ти процедури с лазер комбинация горна устна и брадичка, съответно  горна устна бих казала 98 % прекрасен резултат, брадичката обаче не . С хашимото и др .хормонални проблеми съм и съм наясно ,че вследствие от тях е окосмяването на брадичка. Предвид ,че след спиране на лазера се възобновяват / брадичката/  се насочих към фотоепилатора / като сметна процедурите направени на лазер , може би съм купила 2 фотоепилатора/ , та има ли някоя от вас резултати в тази област , защото основния мотиватор за покупката е брадичката, не че след покупката няма да "святкам" други зони Simple Smile
Установих благодарение на вас , че дори базовия модел + приставката за лице на Лумея ще ми върши работа .

# 20
  • Мнения: 288
Щом лазера не ви е помогнал фотоепулатора също надали ще ви помогне

# 21
  • Мнения: 190
Имам в предвид като средство за поддържане специално за брадичката, наясно съм че няма да се отърва изцяло от тях просто да забавям процеса.

# 22
  • Мнения: 22 832
ДХЗ със самобръсначката се бръсна преди фотоепилацията.
Мен така ме болеше много в началото, докато имах много косми.После ставаше все по-добре.

# 23
  • Мнения: 142
Имам 9 годишна вкъщи, която има значително окосмяване на ръце и крака.
Тренира плуване всеки ден, ходи на състезания.
Изобщо не се чувства комфортно с космите, миналото лято изкара с маратонки и дълги панталони, въпреки всички разговори…
От скоро започна да действа със самобръсначка, коламаска не се прие добре.
Някой има ли успехи с фотоепилатор на такава възраст?
Наясно съм, че докато мине пубертет няма да е сто процента решение, но дори и частично да са по-малко или забавен растеж, ще е добре.

# 24
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, аз искам да попитам, има ли начин да се “излъже” приложението и да карам през две седмици до 6-7ма процедура и след това да разредя веднъж месечно и изобщо има ли смисъл? Ще има ли по-добър ефект така? Защото съм на 3та процедура, а на интим и долна маст на краката има още какво да се желае, докато на подмишници и ръце примерно, вече няма нито косъмче вече над седмица…Та се чудя дали да не удължа святкането на 2 седмици още 2-3 пъти повече от зададеното в приложението и по упътване на фотоепилатора? Този е моя модел, ако има значение:

# 25
  • Мнения: 22 832
Ама защо слушате приложението изначало.Аз се светках когато искам к му казвах дамо, че съм го свършила.Накрая го изтрих Simple Smile

# 26
  • До морето...
  • Мнения: 265
Утре ще ми е 6-та процедура през 2 седмици.Само си отбелязвам в приложението и си следя оттам.

# 27
  • Мнения: 12 679
Аз така и не го инсталирах това приложение, още преди години като си купувах фотоепилатора се дискутираше че тия бройки процедури може да са различни при всички, кара се през 2 седмици до задоволителен ефект, след това поддръжка вече.
Календари из къщи и из телефон и компютър - бол. Не мога да се разправям из с тяхната глупост дето и тя да ми дава наклони кога какво, базирано на някакви средни бройки от други хора.

# 28
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
След като минат 6-те процедури какво се прави? Поддръжка един път месечно, така ли?

# 29
  • До морето...
  • Мнения: 265
След като минат 6-те процедури какво се прави? Поддръжка един път месечно, така ли?
От по-опитните дами в темата четох,че ако няма желаните резултати и все още има окосмяване ,може да правим процедурите през 2 седмици около 8-9 пъти.После минаваме на поддържаща процедура веднъж месечно.Аз ще продължа и след 6-тата през 2 седмици,защото има тук там какво да се желае.Единствено подмишниците досега ми се повлияха специално на мен и изчезнаха космите😊

Общи условия

Активация на акаунт