Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 5

  • 47 484
  • 791
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 750
Мерси! 🌷

# 721
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Аз вече втора зима се святкам на 2 седмици така до 6 месеца след това приложението ми показва 1 път месечно, което се пада лятото. Това лято очаквам приложението пак да ми покаже 1 път на месец. Мисля, че е от настройването на приложението т.е. Ако отбележиш , че повечето косми излизат ти отчита процедури на две седмици и обратно , ако отчетеш , че повечето косми не растат ти отчита 1 път на месец , но след като минат 6 те месеца. Това е от опита ми с фотоепилатор от 1 година.

# 722
  • Мнения: 4 757
Къде го отбелязвате това? Аз явно не успявам да се оправя с приложението

# 723
  • Мнения: 189
Здравейте, искам да си закупя фотоепилатор, спряла съм на philips lumea 7000,  най-базовият модел, който е само с приставка за тяло. Въпросът ми е, мога ли да го ползвам на интимни части също, или трябва да си купя , този с повече приставки?

# 724
  • До морето...
  • Мнения: 270
Здравейте, искам да си закупя фотоепилатор, спряла съм на philips lumea 7000,  най-базовият модел, който е само с приставка за тяло. Въпросът ми е, мога ли да го ползвам на интимни части също, или трябва да си купя , този с повече приставки?
Можете да ползвате основната приставка и за интим. Аз така правя и всичко е наред.

# 725
  • Мнения: 469
Здравейте, искам да си закупя фотоепилатор, спряла съм на philips lumea 7000,  най-базовият модел, който е само с приставка за тяло. Въпросът ми е, мога ли да го ползвам на интимни части също, или трябва да си купя , този с повече приставки?
Можете да ползвате основната приставка и за интим. Аз така правя и всичко е наред.
На мен голямата приставка за тяло ми хваща само някои области. Със сигурност за по-детайлно светкане ми трябва приставката за интим. Ама аз се щракам и надолу, което с голямата няма как да хване.

# 726
  • варна
  • Мнения: 1 228
Днес по време на процедура се случи нещо странно .Правих ръце ,интим и задни части ,като накрая святкам си аз и от 5 степен премигва и отива на 1.Оправям го пак на 5 ,едно -две святкания и пак така .Изчистих стъклото и пак така ми направи ,но по рядко .На някои случвало  ли му се е ?
Моя модел е  Филипс този с вс приставки .

# 727
  • Мнения: 23 235
Прегрял може би.

# 728
  • русе
  • Мнения: 646
Моят когато прегрее започва да прави така. Изключвам и изчакам няколко минути и се оправя.

# 729
  • Мнения: 82
Здравейте, купих си лумеа наскоро заради видим мъх по лицето, който като цяло е светъл и тънък, но под различен ъгъл погледнат, сякаш има пигмент и много ми вади очите. Въпросът ми е, ако го мина с фотоепилатора, без да го махама предварително с нищо, освен че може да замирише на опърлено, друг негативен ефект ще има ли? Какво ще стане с косъмчетата? Ще изгорят ли? Извинявайте за глупавите въпроси, но ме е много страх да го махна/обръсна/ и ако няма ефект от фотото, да стане по зле положението и да се налага вече да го махам постоянно.

# 730
  • Мнения: 23 235
Няма да стане нищо да ги обръснете.Ще изгорят да.Като ги изгорите все едно ще да обръснати.Пак махната частта над повърхността.

# 731
  • Мнения: 14
Ако не искаш да ги бръснеш, може да ги махнеш с кола маска, конец или друг подобен метод. Доколкото знам е важно да са махнати по време на святкането, за да може импулса да отиде в корена и да има ефект.

Последна редакция: вт, 12 мар 2024, 00:18 от Delfi_26

# 732
  • Мнения: 4 626
При подобен тип процедури най-добър резултат е с премахване с бръснач. Като се от скубят какъв корен ще обработи уреда?

# 733
  • Мнения: 39 593
Моите косми по лицето са същите- мъх, но понякога с видим по- тъмен пигмент. Искам да го махна, но нямам идея дали ще имам успех.

# 734
  • Мнения: 82
ДХЗ да, вероятно ще се получи нещо такова
Delfi_26 кожата ми е много чувствителна и реактивна и след кола маска и епилатор ми става цялата червена и ми излизат пъпки дори и на краката, та на лицето не смея да рискувам
mariat и мен това ме притеснява. Ако няма ефект от фотоепилацията и ги оставя да си пораснат отново, дали ще са си отново меки и светли като мъх, или ще станат по-дебели и остри и ще бодат като брада на пипане? А на слънцето много си личат и си мисля, че са по-видими от околните, дори повече отколкото аз си ги виждам 😟

Общи условия

Активация на акаунт