Раждане във вода

  • 1 326
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 344
До колкото виждам във форума на Св. София все още няма родили във вода, и чак пък за 1 месец да няма желаеща и подходяща за това ...не ми се струва реалистично...
От една страна може би е било рекламен трик това с безплатното и после те преценяват, че не си подходяща.. и си раждаш нормално( но при тях Simple Smile ),  но се иска и кураж да си първата де...
На мен ми се искаше да го пробвам, ама дали да съм първата.... Пък днес ми беше термина, така че ще видиме как ще се развият нещата.

# 16
  • Мнения: 7 418
  Благодаря Abadjieva за отговора ти!
  Жалко,наистина,че все още няма жена родила във вода в БГ.Но и да искаш да си първа,дали ще успееш да осъществиш искането си,ако раждането не се впише в рамките на "работното време на ваната" hahaha
    И смешно и тъжно!Може ли така да навият някой?Така ли се прави реклама?Трябваше,според мен,целия този месец екипа за раждане във вода да е на разположение на родилките нон стоп,тогава може би щяхме да имаме вече мамчета с подобен опит и в Св.София.Иначе...... newsm78

# 17
Благодаря на всички. Ще чакаме някоя мама да роди в Св. София, защото тук това е единственото място засега!

# 18
  • Мнения: 1 161
Здравейте!
Един хубав подарък за всички бременни и бъдещи майки: Раждане във вода - вече е възможно и в България

Малко по малко в България новите (всъщност стари като света) идеи ще изместят ръждясалите догми.

И вярвам след време ще видя заглавие "Раждането у дома -- вече е възможно и в България". Тогава няма да гледат на нас пионерите като на откачалки и престъпници.

# 19
  • Мнения: 1 382
Ми браво, дано иам възможност следващото да го родя във вода  Grinning

# 20
# 21
  • Мнения: 1 448
А добър ден!  Whistling  hahaha

# 22
  • Мнения: 1 691
Да бе, сетиха се две седмици, след като родих! Да си имам късмета...

Общи условия

Активация на акаунт