Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 58

  • 20 329
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 597
Оф, божке, ама и аз съм една умница рано на първи Grinning Хем си писала че е велоергометър, аз си продължавам да си мисля за кростренажор и туйто... И седя и се зверя ей сега в снимката, егати какви модели измислят вече... И установявам че то хич не е кротренажор това, нормално да не ми прилича на такъв Joy
Пак ще си се раздвижваш де, а и изглежда по-компактно това чудо, поне на снимката.
По-малко е от кростренажор, имах преди тренажор и заемаше двойно място.

# 61
  • Мнения: 14 967
Честита 2023!
Повече здраве, берекет и полезни придобивки !
Шарпи, честит ти уред, дано си го ползваш с мерак и догодина на плажа Мич да е още по- горд с изваяна жена !
Елора да си вземе един нов  Гошо  и да го яха свирепо.
Весела и спорна година, нови здрави бебета и хубави резултати за всички 🥰
Темата е сила !
Аз пак правих гофрети като предните , че за гости бяха, да не се изложа .
Извара, крема сирене, две яйца, малко бадемово брашно и две чушки сиврия за разкош.
Отгоре сметана с майонеза и сьомга с маслинка.
В бъркоча сложих някаква подправка с билки и домати, уж е за паста, но добре се получи.

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 21:22 от tays

# 62
  • Мнения: 32 151
Ще взимам Гошко, но не знам кога.
Засега задържам. Имам си и интервалната гимнастика, но ми липсва и кростренажора.
Ама ето, днес за 25 минути се изпотих все едно съм яздила Гошо 45 минути.

# 63
  • Мнения: 33 427
За много години! Да сте живи и здрави, много щастливи и обичани през новата година! Желая ви и прекрасни лабораторни изследвания и резултати на кантара ❤️❤️❤️

Аз ще се завръщам във фитнеса днес. Бях направила два месеца пауза поради проблемите с хемороидите. 🤕

# 64
  • Мнения: 32 151
Олелее, как пък ги направи и защо се мъчи два месеца?

И проктоливенол е най-доброто.

# 65
  • Мнения: X
И аз малко по малко се връщам на постелката след два коледни грипа. Преди 3 дни направих една интензивна тренировка от видео запис, и после едва ходих, даже по средата на записа ми прилоша от задъхване и спрях. Днес, с остатъчна мускулна треска, същия запис, цялата тренировка нсправих, и сега малко ми се струва... но усещам колко съм се обездвижила. Ще я оравя тази hiit още 2-3 пъти седмично, и за после ще измисля надграждане. Дано изпитната сесия не ме спре пак...

# 66
  • Мнения: 32 151
Аз от моята си хийт много съм доволна.
Иначе не правя всеки ден.
Примерно сега два дни правих по 25 минути. Днес ще са само тибетците и после 10 минути йога.

# 67
  • Мнения: 33 427
Олелее, как пък ги направи и защо се мъчи два месеца?

И проктоливенол е най-доброто.
Направиха ми легиране при колоноскопията. Имах 2 кризи от лятото по 1 месец мъка с тях. Накрая отидох да ги махна и да ми изследват дебелото черво.
Появиха се от напъване заради констипация. И кървене имаше.
То след легирането не се вдига тежко известно време, за това не съм идвала.

# 68
  • Мнения: 4 597
Hurricane, чак ме заболя, докато те четох. ❤️ Дано никога повече не се появяват и да забравиш за този проблем.

# 69
  • Мнения: 33 427
То болеше само при ходене до тоалетна. Те бяха вътрешни. Не ме е боляло, както при външни. Но си е дискомфорт, особено, когато се получава кървене. Стресиращо си е. Но се отървах по най-безболезният възможен начин. Най-много се радвам, че нямам проблеми с дебелото черво. Препоръчвам някой, ако има проблем с вътрешни хемороиди да си приложи легиране. Няма абсолютно никаква болка.

# 70
  • Мнения: 1 632
И аз лека полека се връщам към режима. От утре започвам и тренировките. Сутринта ще мина да пусна един инсулин, да видя как ще е.

# 71
  • Мнения: 32 151
Олелее, как пък ги направи и защо се мъчи два месеца?

И проктоливенол е най-доброто.
Направиха ми легиране при колоноскопията. Имах 2 кризи от лятото по 1 месец мъка с тях. Накрая отидох да ги махна и да ми изследват дебелото черво.
Появиха се от напъване заради констипация. И кървене имаше.
То след легирането не се вдига тежко известно време, за това не съм идвала.

Какво е легиране?
Иначе напъването е най-голямата грешка която правим. Осъзнала съм го.
Затова ако имам нещо зор, по-добре свещичка да пъхна.
Смисъл гледам да е естествено, ако ще напъвам ще е много слабо.

# 72
  • Мнения: 33 427
Легирането е слагат едни ластичета специални и им спират кръвопотока, така изсъхват и падат после. От седмица до 10 дни отнема. Но става само за вътрешни. Външните не могат да се махнат така. Аз имам един, но той не ми се възпалява.
Аз също се старая да не напъвам. Но то и проблем с разширени вени, ако имаш, няма отърваване. Няма да се изненадам, ако пак ми излязат. 🤕🤕

# 73
  • Мнения: 32 151
Нямам си на идея вътрешни или външни съм имала.
Сякак ме  е боляло и кръвчица съм пускала.
Обаче от проктогливенола съм доволна. От всички свещи и  кремове това е убиецът на хемороиди за мен.
При мен запичането е по рождение. Установиха, че има по-дълги черва от нормалните хора. Аз си знаех, че не съм нормална, но и това си беше удар Joy
От млада съм имала нужда от разхлабителни. От 20 годишна пия зеления чай сание.
От режима не зависи. Ако го спра - получавам запек и после хемороиди.
И от отказването на цигарите получих запек и в болница влязох чак.

# 74
  • Мнения: 13 255
Хемороидите са си и съдов проблем, не е само до това има ли констипация или не, за тях вземат и всякакви съдоукрепващи каквито биха вземали при разширени вени, например. То напъването и на тях не се отразява хич добре. Дълго седене също вреди, на професионални шофьори дето карат по много часове на ден са си им професионално заболяване. Лошото е че на днешно време народът масово е уседнал...
Не казвам че само от тия неща стават, разбира се, но допринасят и те. Дано да си намери всеки начинът който работи най-добре и да няма такива мъки, край мен има страдащи от такива и баш са си мъки това тяхното.
Поне НВ-ВМ хранене не предразполага само по себе си към запек при повечето хора, пак е нещо. Мяркала съм тук-там някой да се оплаче от такъв страничен ефект от режима, но поне на мен ми е трудно да го повярвам това. А и май предимно при разни по-крайни варианти дето от лук и от морков се плашат.
А Проктогливенол има и лидокаин и това също допринася да облекчава бързо.

Общи условия

Активация на акаунт