Сполучливи имитации на маркови парфюми - 48

  • 41 283
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 164
Бихте ли споделили за добра имитация на Scandal, колебая се между Гиза и Рефан.

# 391
  • Мнения: 667
Да да точно за него, страшно ми харесва, но спирам да го усещам след около два три часа, прочетох мнения за оригинала, че и той не бил много траен , а тъкмо се наканих  да го взимам.

Явно е от теб😁. Аз го имам,пръскам се сутрин 3 апликации и след 13 часов работен ден още мирише. На Заг е моя. Вероятно ти свикваш с миризмата просто, а не че не мирише😀😀😀
Да, предполагам, по принцип много малко са такива,които усещам цял ден трябва да са много силни, като poison оригинал или ЛВЕБ тях много ги усещам 😃

# 392
  • Deutschland
  • Мнения: 5 444
Все по-често в чужди групи срещам запитвания има ли dupe на Прада Парадокс? Някой познава ли парфюма, стана ми любопитно?

# 393
  • Sofia
  • Мнения: 1 184
Дивайн го имат, гледам че отново е наличен. Не  познавам оригинала.

# 394
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Все по-често в чужди групи срещам запитвания има ли dupe на Прада Парадокс? Някой познава ли парфюма, стана ми любопитно?
Парадокс е хубав парфюм, но не е чудо невиждано.Аз писах вече, че за мен има прилика с Воче Вива Интенс Валентино.При мен е силен и шлейфов.

# 395
  • Мнения: 96
Момичета искам за рождения си ден да си направя подарък парфюм и искам да е на Гиза, но до сега не съм поръчвала от тях и не съм много запозната с ароматите им, но тук много ги хвалите. Може ли да ми препоръчате парфюм, който ви е любим и траен. Аз харесвам сладки аромати u запомнящи се любими са ми Lady Milion, My way, Linterdit и Be delicious. Благодаря на отзовалите се!

# 396
  • Мнения: 740
Момичета искам за рождения си ден да си направя подарък парфюм и искам да е на Гиза, но до сега не съм поръчвала от тях и не съм много запозната с ароматите им, но тук много ги хвалите. Може ли да ми препоръчате парфюм, който ви е любим и траен. Аз харесвам сладки аромати u запомнящи се любими са ми Lady Milion, My way, Linterdit и Be delicious. Благодаря на отзовалите се!
Много хубаво си решила , няма да съжаляваш на Гиза са супер .
Аз не мога да ти препоръчам, защото всеки с различен вкус. Разгледай ,мисля че милиона го има ,но не съм сигурна. Моят съвет е обаче , първоначално да пробваш на масло ролон , защото някой аромати на масло са по разгръщащи се ,после ако решиш разреди със спирт .

# 397
  • Мнения: 207
Някой пробвал ли е Kameya F94 Rochas - Alchimie или ако познава аромата да го опише, спрян е, хубави комемтари има за него.

# 398
  • Мнения: 36 001
възможно е да го усетиш по-ретро отколкото очакваш

# 399
  • Мнения: 96
Момичета искам за рождения си ден да си направя подарък парфюм и искам да е на Гиза, но до сега не съм поръчвала от тях и не съм много запозната с ароматите им, но тук много ги хвалите. Може ли да ми препоръчате парфюм, който ви е любим и траен. Аз харесвам сладки аромати u запомнящи се любими са ми Lady Milion, My way, Linterdit и Be delicious. Благодаря на отзовалите се!
Много хубаво си решила , няма да съжаляваш на Гиза са супер .
Аз не мога да ти препоръчам, защото всеки с различен вкус. Разгледай ,мисля че милиона го има ,но не съм сигурна. Моят съвет е обаче , първоначално да пробваш на масло ролон , защото някой аромати на масло са по разгръщащи се ,после ако решиш разреди със спирт .
Аз ги имам тези аромати, които съм споменала, търся други

# 400
  • Мнения: 740
Ira 7373
Лично аз за втори път поръчвам от Гиза,даже сега са дошла пратката ,но ще я взема утре или вдругиден стига да имам време преди работа.
Харесвам много Белуга ,има ванилия вътре ,но тя е малко специфична ,но аз я обожавам . Харесвам и тяхната Поема , която е всъщност поемата на Ланком.
Още 3 аромата чакам ,ще пиша допълнително за тях

# 401
  • Мнения: 96
Please
Благодаря много за препоръките☺️🥰 За съжаление са изчерпани в сайта Sad

Последна редакция: нд, 29 яну 2023, 19:56 от Ira7373

# 402
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Аз от категорията сладки на Гиза препоръчвам Нуи Трежър, Долче Гардън, Скандал и Толкова Скандален. Мон Герлен също е хубав, не е толкова остра лавандулата като в оригинала. Нуи Трежър е по-бонбонено сладък вариант от оригиналния Ланком, но на мен точно това ми харесва в него.

Сега си свалих каталога и последен при дамските е Божура на Долче и Габана. Не помня някой да е писал за него сякаш. Relaxed

# 403
  • София
  • Мнения: 485
Момичета искам за рождения си ден да си направя подарък парфюм и искам да е на Гиза, но до сега не съм поръчвала от тях и не съм много запозната с ароматите им, но тук много ги хвалите. Може ли да ми препоръчате парфюм, който ви е любим и траен. Аз харесвам сладки аромати u запомнящи се любими са ми Lady Milion, My way, Linterdit и Be delicious. Благодаря на отзовалите се!
https://giza-perfumes.eu/gurme/422-parfyum-d308-taka-skandalen-ekskluziv.html
Може би този ще Ви хареса. За мен е все едно ядеш сладко от малини и си пийваш леко затоплено карамелено мляко. А във Фрагрантика казват, че има малка прилика с  My way Intense и Linterdit.

# 404
  • Мнения: 863
И аз много се чудя какво да си поръчам на Гиза още.
Мисля да опитам Дарк Ейндъл, би трябвало са е нещо на Килиан?
https://giza-perfumes.eu/uniseks/470-parfyum-uns71-dark-ejndzhl- … ozna_zlatna_pompa
Звучи като нещо,което би ми харесало.
На Ира7373 бих препоръчала Мон на Гарлен.

Общи условия

Активация на акаунт