Сполучливи имитации на маркови парфюми - 48

  • 40 873
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 730
Момичета,ако някой аромат не стои на вашата кожа......
Please, хубаво е, че даваш такива полезни идеи. 😊
Бях си поръчала мостричка от Парфен на LA PANTHERE - CARTIER. Въпреки, че беше страшна жега тогава, много ми хареса и си взех парфюма, НО нещо ми дойде много тежък и сладникав. Доядя ме, че стана така. 😡😡😡Нагънах един картон , за да удължа бутилката и го наврях в ароматизатора на тоалетната...и да пръска през 20 мин. 🤪 Е няма такъв наситен аромат и дълготрайност ! 😂
От опит казвам ,защото някой път не може да се размени ( или по точно няма смисъл)15мл парфюм , затова може да долеете с малко спирт и да сложите в бурканчето с пръчиците.
Едно време като купувах много от Рефан ,ако нещо ми беше много не по моя вкус доливах в машинка изпарител ,сещате се за кой говоря !?
Сега имам един въпрос ,според вас Кашмир на Чопард ,какъв аромат е ,кога според вас ще се развива к ще се носи най добре ,зима ,пролет лято , защото се чудя малко?

Последна редакция: сб, 11 фев 2023, 13:34 от Please

# 736
  • Мнения: 35 949
не се развива, бързо доскучава, защото е монотонно пре-сладък, но е и ретро сладък, твърдо зима и студ - това е за оригинала

# 737
  • Мнения: 730
не се развива, бързо доскучава, защото е монотонно пре-сладък, но е и ретро сладък, твърдо зима и студ - това е за оригинала
И аз това забелязвам , благодаря ти Бубка. Наистина не се развива ,но аз си го харесвам ,на скоро взех на Гиза , и не мога да намеря разлика ,аз ли не съм в ред нещо !? Гиза и оригинала според мен са еднакви ,

# 738

Общи условия

Активация на акаунт