Сполучливи имитации на маркови парфюми - 48

  • 41 166
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 388
D- frag 12 , твоето описание на оригиналите Fame и Paradox  е много точно и за копията на Заг. В магазина ми пръснаха на блотер и от двата и началните им нотки много ми харесаха. Но след известно изчакване, докато тествам и други аромати, .
единият взе превес над другия. Става въпрос за Fame: слънчев, жизнерадостен и подходящ според мен за всеки сезон. Няма да натежи в летните горещини, нито  ще е невидим в зимните студове. Разбира се взех си го него, но за жалост страхотното му мангово начало,  в базата си леко се измени и стана по- посредствен. Все пак парфюма е хубав!
Парадокса избухна в началото , но бързичко замря в обикновено нероли. Обичам неролито в Neroli Portofino и в Just Cavalli, но тук просто не е добре балансирано.  Както казваш ти- незапомнящ се.
AlisV,  питаш дали в Манифесто  на Гиза се усеща ретро нотка. Ами не, напротив, за мен е добре докаран младежки парфюм. Започва много свежо, на по- късен етап излиза нежна ( не гурме) ванилия. Мирише луксозно и скъпо !
Преди ползвах само версията на Рефан и не исках да чуя за друга, но и Гиза много добре са се представили.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 486
D- frag 12 , твоето описание на оригиналите Fame и Paradox  е много точно и за копията на Заг.
Много благодаря за коментара! Много е полезен, за да знаем какво да очакваме все пак.
За Paradoxe ми/ни е все тая наистина. Може и без него, не е нищо оригинално.
Но силно се надяваме Fame да ни хареса и като копие. А и останалите в общия кюп от поръчката. Много ме е яд, че Иво не поддържал Armani Acqua di Gioia Sun. Любимата и аз сме големи фенове на линията. Тествали сме доста от оригиналите и имаме Acqua di Gioia от ЛИДЛ и Air di Gioia от Гиза.

# 692
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Може ли да ми кажете  Air di Gioia на Гиза под кой номер е?

# 693
  • Мнения: 5 720
Момичета, може ли да споделите сполучлива имитация на CHANEL CHANCE EAU TENDRE?

# 694
  • Варна
  • Мнения: 486
Може ли да ми кажете  Air di Gioia на Гиза под кой номер е?

https://giza-perfumes.eu/promocii/41-parfyum-d268-er-dzhoya-eksk … html#/25-vid-10ml
Ужас, вече е на изчерпване!!!

CHANEL CHANCE EAU TENDRE - приятелката ми има от Eyfel, много й харесва като аромат. Особено след като има сходство с любимия на двама ни оригинал на Lanvin Eclat Fleurs, който вече е на изчерпване и не можем да го намерим, за да й го купя.

# 695
  • Мнения: 11
Искам да похваля парфюма на Jenny Glow XIX, получен от размяна 😊.
Невероятно копие на Шанел 19 edt. Тук пиша от опит, защото имам оригинала. Разликата е минимална, оригинала е малко по-мек и пудрен. А в копието има малко по-остра нотка в началото,, която после изчезва. 99% Шанел 19 💓

Потвърждавам, сходството е 99%. За мен това е едно от най-добрите изпълнения на Jenny Glow.

# 696
  • Мнения: 1 916
Air di Gioja на Гиза е 10/10. Имам и оригинала и няма грам разлика -нито в нотки,развитие или трайност

# 697
  • Мнения: 2 825
Air di Gioja имам на Aристея, от размяна, много добре направен аромат, много си го харесвам.

# 698
  • Мнения: 1 726
the_demon
Имам да давам отчет за Фльор Наркотик, до момента развитието е почти еднакво на плат, всеки ден по няколко пъти минавам да го усетя и на двете места, на ЗАГ идва май една идея по-силен и концентриран, като са минали вече 2 дни, което за мен е по-странно, но като че ли на МЛ има по-голям шлейф, хич ме няма в описанията на аромати, но щом имаш МЛ и то 2 * 100 няма смисъл да взимаш и на ЗАГ, ама дет се вика "всеки сам си преценя" Laughing

# 699
  • Мнения: 863
Briliant,много ти благодаря за мнението,следващата покупка от Гиза мисля да е точно Манифесто.

# 700
  • София
  • Мнения: 483
По прицип не съм ползвала Acqua di Gioia, но вчера минах през Лидъл и помирисах Suddenly Agua Marina - и ми залепна за носа аромата, усещах го цяла вечер...ами днес си го взех. Хареса ми много.

# 701
  • Мнения: 2 001
the_demonИмам да давам отчет за Фльор Наркотик, .......

Много благодаряяяяяя Flowers Hibiscus Един дерт по-малко Laughing

# 702
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Италика кой номер е в Заг, търся на първа страница и го няма, и сайта им разгледах пак не го намирам 🤔

# 703
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Италика кой номер е в Заг, търся на първа страница и го няма, и сайта им разгледах пак не го намирам 🤔
Италика е на Гиза - UNS77 Flowers Hibiscus

Последна редакция: пт, 10 фев 2023, 09:38 от kolevaangela

# 704
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Понеже съм новобранец имам питане ролонa на Гиза  с какво се различават от спрея като съдържание?

Общи условия

Активация на акаунт