Сполучливи имитации на маркови парфюми - 48

  • 41 173
  • 738
  •   2
Отговори
# 705
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Няма разлика, просто едното е парфюмното масло, което се разрежда със спирт за да се получи спрей. Маслото "стои" по-близко до кожата и не дава проекция на аромата. Flowers Hibiscus

Последна редакция: пт, 10 фев 2023, 10:26 от kolevaangela

# 706
  • София
  • Мнения: 483
При Иво нямало 517 и 534, сега исках да ги поръчам

# 707
  • Мнения: 739
Понеже съм новобранец имам питане ролонa на Гиза  с какво се различават от спрея като съдържание?
Ролона е масло ,може да е 10мл ,6мл , мисля и 3мл има . Не мазнее ,може да си сложиш по крайщата на косата ,по врата , зад ушите и на всички пулсови точки и не остава следи върху дрехи ,абсорбира се от кожата ,като в продължение на 10 часа трае . В зависимост от кожата и топлината зависи аромата.
Спрей ,може да го поръчаш готов ,но може и да го направиш ,но отлежава 2 или 3 седмици да се разгърне напълно.
Направата на спрей 10мл масло разреждане със спирт 20мл в 30мл шишенце ,общо 30мл парфюм се получава.
Когато разреждаме първоначално течността е безцветна ,после почва да придобива цвят ,до 2 седмици става с жълтеникаво кехлибарен цвят , според съотношението масло етилов спирт.
Аз оня ден в неделя разредих масло 10мл с 30мл спирт , сега течността е жълтеникава вече ,а беше бистра като вода .

Последна редакция: пт, 10 фев 2023, 10:52 от Please

# 708
  • Хасково
  • Мнения: 222
Момичета, кой поддържа таблицата на първа страница с парфюмите? Има много нови и ще е добре да се актуализира.

# 709
  • обл. Шумен
  • Мнения: 338
Има едни ароматни масла на Гиза - лотос, гардения, люляк...Някой поръчвал ли си е от тях? Много "плосък" ли стои аромата, като е само един? На какво мнение сте?

# 710
  • Хасково
  • Мнения: 222
Има едни ароматни масла на Гиза - лотос, гардения, люляк...Някой поръчвал ли си е от тях? Много "плосък" ли стои аромата, като е само един? На какво мнение сте?
Не съм поръчвала, но съм си мислела да поръчам от тях според пирамидата от fragrantica на някой любим парфюм и да ги смеся. Почти съм сигурна, че няма да се получи същия парфюм, защото няма как да знам пропорциите, но някой ден като ми дойде музата ще пробва.

# 711
  • Мнения: 206
Аз си поръчах един от техните блендове Кашмир и мускус, разкошен е, има повече съставки вътре, много уютен аромат. Пише, че може да се ползва в козметични продукти, аз го смесих с малко бадемово масло и се намазах, чудно си миришеше 4-5ч.

# 712
  • Мнения: 739
Момичета,ще споделя нещо,знам не съм открила топлата вода но все пак .
Когато разреждам спрей ,запазвам рол ончето  ,пълня със парфюма и така мога да го нося дори и в портмонето например , много е удобно и така подновявам парфюма когато реша .

# 713
  • София
  • Мнения: 448
Имам питане за Айфел парфюми. Имат сайт, на който можеш да си поръчаш по телефон и това е. Малко ми е странно. Някой поръчвал ли е така? Повече от един път? Доколко са коректни? Изключително малко инфо намирам в нета, а и е стара в повечето случаи. Физически магазини имат ли някъде? За София питам. Видях, че в Мейкъп има няколко вида, но не и тези 5, 6, които съм си набелязала. Бихте ли споделили опит, моля?

# 714
  • Варна
  • Мнения: 486
Имам питане за Айфел парфюми. Имат сайт, на който можеш да си поръчаш по телефон и това е. Малко ми е странно. Някой поръчвал ли е така? Повече от един път? Доколко са коректни? Изключително малко инфо намирам в нета, а и е стара в повечето случаи. Физически магазини имат ли някъде? За София питам. Видях, че в Мейкъп има няколко вида, но не и тези 5, 6, които съм си набелязала. Бихте ли споделили опит, моля?
Да, сайтът е наистина дървен на българския представител. Имаше последно магазин в Бургас, но е затворен и се продават само онлайн.
Мисля че поне 4 поръчки съм получавал от тях за последните 6 месеца, поръчката е с първо контакт по телефон и се разбирахме да му изпратя желаното по Вайбър. Около 30 аромата съм получил, някои взимах и за подаръци. Винаги си идват и с един продукт подарък. Коректни са в това отношение.
Относно ароматите, аз лично съм много доволен. Някои са много трайни, някои са средни като представяне. Що годе отговарят на представянето на оригиналите. Не може да се очаква от свеж аромат да трае 10 часа все пак. Досега не съм попадал на слаб, но всеки има собствена скала на преценка. Флаконите (тумбестите) са наистина невероятни като качество.
Аз лично ги препоръчвам.

# 715
  • София
  • Мнения: 483
Онзи ден си получих пратката от Ейфел(1-ва за сега).Всичко е точно.Избирате си парфюмите,и от намалените 1бр.който Ви е подарък и се обаждате на тел.Аз си взех Лолита Лемпицка, защото, доколкото разбрах го има вече само в Дивайн,а от тях още не съм поръчвала. Аромата много ми харесва-3 дена си го носих.

# 716
  • София
  • Мнения: 448
Имам питане за Айфел парфюми. Имат сайт, на който можеш да си поръчаш по телефон и това е. Малко ми е странно. Някой поръчвал ли е така? Повече от един път? Доколко са коректни? Изключително малко инфо намирам в нета, а и е стара в повечето случаи. Физически магазини имат ли някъде? За София питам. Видях, че в Мейкъп има няколко вида, но не и тези 5, 6, които съм си набелязала. Бихте ли споделили опит, моля?
Да, сайтът е наистина дървен на българския представител. Имаше последно магазин в Бургас, но е затворен и се продават само онлайн.
Мисля че поне 4 поръчки съм получавал от тях за последните 6 месеца, поръчката е с първо контакт по телефон и се разбирахме да му изпратя желаното по Вайбър. Около 30 аромата съм получил, някои взимах и за подаръци. Винаги си идват и с един продукт подарък. Коректни са в това отношение.
Относно ароматите, аз лично съм много доволен. Някои са много трайни, някои са средни като представяне. Що годе отговарят на представянето на оригиналите. Не може да се очаква от свеж аромат да трае 10 часа все пак. Досега не съм попадал на слаб, но всеки има собствена скала на преценка. Флаконите (тумбестите) са наистина невероятни като качество.
Аз лично ги препоръчвам.

Благодаря, ще се възползвам тогава Hug

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 1 391
Има едни ароматни масла на Гиза - лотос, гардения, люляк...Някой поръчвал ли си е от тях? Много "плосък" ли стои аромата, като е само един? На какво мнение сте?
Имам два – Гардения и Зюмбюл. "Плоски" са дотолкова, че нямат развитие. Обаче на мен и двата аромата страшно ми харесват и това не ми пречи изобщо. Зюмбюлът е точно за сега – раннопролетен Grinning

# 718
  • София
  • Мнения: 22 786
По прицип не съм ползвала Acqua di Gioia, но вчера минах през Лидъл и помирисах Suddenly Agua Marina - и ми залепна за носа аромата, усещах го цяла вечер...ами днес си го взех. Хареса ми много.

Да, наистина е страхотен! Това е парфюм, който ще купя отново. За лятото е муци. Simple Smile

# 719
  • Мнения: 659
Искам да похваля парфюма на Jenny Glow XIX, получен от размяна 😊.
Невероятно копие на Шанел 19 edt. Тук пиша от опит, защото имам оригинала. Разликата е минимална, оригинала е малко по-мек и пудрен. А в копието има малко по-остра нотка в началото,, която после изчезва. 99% Шанел 19 💓

Потвърждавам, сходството е 99%. За мен това е едно от най-добрите изпълнения на Jenny Glow.
а от къде може да се купи този Jenny glow проверих в нотино и make up го няма точно този?

Общи условия

Активация на акаунт