Сполучливи имитации на маркови парфюми - 48

  • 41 160
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 75
От маслата на Гиза съм взимала зюмбюл както на масло, така и на спрей, приятен е, свеж, чист, пролетен, едно такова приповдигнато настроение ми носи (както и Лалето).

# 721
  • София
  • Мнения: 1 177
Момичета, кой поддържа таблицата на първа страница с парфюмите? Има много нови и ще е добре да се актуализира.
Аз съм поела ангажимент да я обновявам. Ще включа новите на Гиза и Заг, когато имам възможност. Когато някой тук даде информация за някоя от марките, се старая да допълня.

# 722
  • Мнения: 739
https://glamor.bg/produkt/cote-azur-elixir-52-black-orchid-30ml/
Онзи ден пробвах орхидеята ,уникална трайност ,

# 723
  • Мнения: 1 364
При Иво нямало 517 и 534, сега исках да ги поръчам
Аз му поисках най - актуалните списъци и той ми ги прати, но в тях изобщо ги няма тези два номера. PDF са, няма как да ги кача тук.

# 724
  • Мнения: 1 726
И аз забелязах при последното му изпращане на списъка, че някои парфюми които имам и харесвам вече ги няма не съм търсила дали на сайта на ЗАГ ги има и дали само при него липсват...

# 725
  • Мнения: 21
Извинете за включването от нищото, но да питам някой по в час от мен...Открих си новата парфюмна любов и много ме е яд, че поръчах само 3 мл...I want choo...Jimmy Choo...Дали само заг имат реплика...Rolling Eyes

# 726
  • Мнения: 206
Имам го, писах Ви лс. Оригинала дори е по-различен, като според мен е по-хубав на Заг.

# 727
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
И на мен този на Заг ми харесва повече от оригинала.

# 728
  • Мнения: 94
Може ли да препоръчате хубав и траен мъжки парфюм, подходящ за 20 годишен ❤

# 729
  • Мнения: 863
Може ли да препоръчате хубав и траен мъжки парфюм, подходящ за 20 годишен ❤
Някой на Задиг и Волтер- This is him или пък Just Rock, като обаче винаги съм ги поръчвала от parfimo, и някой ако може да се включи с добри аналози ще е супер.
От Гиза маслото шоколад е супер, не се разгръща особено, но напомня chocolate greedy, 5 мл масло+ 20 мо спирт си държат едни 3-4 часа, което според мен е супер.
Като писах сега за Задиг и Волтер се сетих,че в Нотино преди време доста ми хареса розовия дамски техен- мисля,че беше This is love. Някой да го е пробвал като аналог, има ли го изобщо?

# 730
  • София
  • Мнения: 483
Има едни ароматни масла на Гиза - лотос, гардения, люляк...Някой поръчвал ли си е от тях? Много "плосък" ли стои аромата, като е само един? На какво мнение сте?
Имам много от маслата на Гиза. Всичките са супер.В повечето има примесени и други аромати.Преглеждайте им описанието.Аз си разредих Тонка боб и много ми харесва. Последно поръчах Жасмин и сандал-прекрасен. Гейшата е доста свеж и май ще го разредя за по-топличко врме. А ми дойде и подаръче Кафе и какао-страшно силно и вкусно. Имам и смесен-иланг, мирха и ванилия и май добре се получи. Ох, пак ще се поръчва...

# 731
  • Мнения: 739
Момичета,ако някой аромат не стои на вашата кожа ок ,може да го размените ,но може и да го сложите в празно шише с ратановите пръчици . Предполагам всяка от нас е ползвала за ароматизатор и да ѝ е на свършване ,така няма да купувате нов ,а ще сложите от аромата или парфюма който не ви стои добре.
Просто ми хрумна тази идея , ще се радвам да съм ви била малко полезна

# 732
  • Мнения: 186
Искам да похваля парфюма на Jenny Glow XIX, получен от размяна 😊.
Невероятно копие на Шанел 19 edt. Тук пиша от опит, защото имам оригинала. Разликата е минимална, оригинала е малко по-мек и пудрен. А в копието има малко по-остра нотка в началото,, която после изчезва. 99% Шанел 19 💓

Потвърждавам, сходството е 99%. За мен това е едно от най-добрите изпълнения на Jenny Glow.
а от къде може да се купи този Jenny glow проверих в нотино и make up го няма точно този?
За съжаление няман идея, ще попитам дамата от която го взех. Само ми каза, че рядко се намира.

# 733
  • Мнения: 142
Някъде беше коментирано, че в този сайт има богат избор на Jenny Glow:
https://mcgrand.shop/parfumi/parfumna-voda/jenny-glow


Иначе добър вариант за Chanel N19 е Jacomo Silences Sublime, предлага се например от Нотино и Parfimo; по-скъп е от Jenny Glow
https://www.fragrantica.com/perfume/Jacomo/Silences-Eau-de-Parfu … ublime-14664.html

# 734
  • обл. Шумен
  • Мнения: 338
Момичета,ако някой аромат не стои на вашата кожа......
Please, хубаво е, че даваш такива полезни идеи. 😊
Бях си поръчала мостричка от Парфен на LA PANTHERE - CARTIER. Въпреки, че беше страшна жега тогава, много ми хареса и си взех парфюма, НО нещо ми дойде много тежък и сладникав. Доядя ме, че стана така. 😡😡😡Нагънах един картон , за да удължа бутилката и го наврях в ароматизатора на тоалетната...и да пръска през 20 мин. 🤪 Е няма такъв наситен аромат и дълготрайност ! 😂

Общи условия

Активация на акаунт