Плам, пламти! Котел, бълбукай! Адска смес, мехури пукай! Януарска спортна и успешна!

  • 91 794
  • 3 070
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 241
Комшу, честит ти имен ден! От здраве да не се отървеш, късметът все по теб да върви, каквото ти е на сърце, все да ти идва в ръце. Heart

Ей ме нà, много съм зла, направо ако някоя от вас не ме заговори, ако ме срещне на улицата, ще ѝ се сърдя до живот Heart
Скрит текст:

Завърших миналата година с посещение при Зъбарев. Пожелавахме си да не се виждаме скоро. Обаче, два дни по-късно, в първия ден от новата година, за втори път в живота си ми се "обезглавява" цял зъб, барабар с короната падна. Добре, че не го глътнах. Ще се наложи да търча при хирург, при първа възможност да вадя корен. Играла съм го този филм вече. Гадост пълна. И мост след това, че е на фасадата. Ако нямах алергия към метали, по-леко щях да живея.

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 16:33 от 🧡 Clo 🧡

# 76
  • София
  • Мнения: 18 796
Как зла, толкова добричко изглеждаш.


Ей ме и тук.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
Кармелота не я видях, ама си я знам ква ни е хубава Heart Eyes

Кло Kissing Heart
Донси, даже ви се чудя кво чакате софиянките Simple Smile

Ний бяхме на кафе, на двора на приятели...побъбрихме, ама мнооого ми се иска да се телепортна при мис Карамелова. Много.
Не ви ли е далеч обаче? Тия километри, начи...

И аз искам тигани Grin  имаше някви грийн нещо си...ама не ми се дават кинти.
Замесих нещо...да видим.

# 78
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 923
Аз съм много доволна от минисрещичките ни, когато се прибирам лятото. Kissing Heart

# 79
  • Мнения: 502
Ако има някой от Стара Загора може да ме познае лятото ако се прибера за отпуск.
Да добавя първоначално малко съм обрана ,но бързо се отпущам майтапчийка съм и много плямпам  ххахаа

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 17:56 от ВЯРА,НАДЕЖДА,ЛЮБОВ !!!

# 80
  • Мнения: 7 618
Какво пак изпуснах?

# 81
  • Мнения: 15 356
Който където ме види да свирка

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 18:28 от Bobchita

# 82
  • Мнения: 11 009
Сега ще се оглеждам по улиците, ама кой знае дали ще ви позная Simple Smile

# 83
  • тук и там
  • Мнения: 11 752
Вяра, аз съм от Стара Загора. Само лятото си ходим, ама свиркай и ти, ако ме познаеш.

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 17:31 от Кайсия

# 84
  • Мнения: 1 500
Мараба, Куклани!
За много години, живи и здрави да сте всички!
Благодарско за поздравите послучай ИД!
Признавам -приятно ми стана!💖
Комшу, отново огромно благодарско за страхотното оформление на темата -досега писах някои рецепти...
Като гледам....ей и мойта скромна особа...ще се радвам,ако ме спрете/с някои другарки сме общували вече и в реала/

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 19:54 от Veselina Ivanova 610776

# 85
  • Мнения: 2 170
Ма, ако ще целиОт форум да се фръцне от яд, под този покрив Кло е събрала най-удивително-прекрасните дами вО светОТ!
Веселинче, честит имен ден! Да си здравичка, веселка и пълна с енергия! Heart

# 86
  • София
  • Мнения: 10 476
За много години, банда! Тази година да е сладка като мед, да се плъзга като масло и да има щипка пикантност!
Весел празник на именяците, да си носят имената с гордост!
Много сте ми хубави всичките. Аз няма да ви се показвам от днес, че се подух от синузита и мязам на сдъвкана и изплюта.
Давам за малко една есенна.
Х

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 18:21 от бъръльо-бъръльо

# 87
  • Мнения: 6 350
Да качиш своя снимка,та като де видя някъде,да ти кажа дзак 🤪

# 88
  • София
  • Мнения: 18 796
Ее Бър, ти без цаки ли си?
Веселинка честит имен ден.

# 89
  • София
  • Мнения: 10 476
Ее Бър, ти без цаки ли си?
Веселинка честит имен ден.
Все още не нося, Мид, макар че вече се усещам, че не виждам като на двайсет. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт